Turkcell Salla Kazan 2024 Kampanyası

Turkcell Salla kazan sayesinde 2024 yılbaşının ilk saatlerinde bedava internet, iPhone 8 ve Playstation 4 gibi büyük hediyeleri kazanmak istiyorsanız sizlerde reklamlarda gördüğünüz gibi emocanların oynayışları gibi sallayın ve çekilişe katılın, Turkcell salla kazan bedava internet kazanın.

Turkcell 2024 yılı bedava internet kampanyalarını sizlere sunmuştuk, ve sürekli olarak kampanyalarına bir yenisini ekleyen yerli operatör Turkcell, şimdide yeni yıla özel 2024 salla kazan kampanyası ile birbirinden çeşit hediyeler dağıtıyor. Bu sayede bizlerde bu hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyoruz.

Peki Turkcell salla kazan 2024 ile nasıl hediye kazanırım, öğrenmek istiyorsanız yazının devamını inceleyebilirsiniz…

Turkcell Salla Kazan Kampanyaları

Turkcell salla kazan ile birlikte daha öncede olduğu gibi bedava internet kazanabiliyorduk, ancak şimdi yılbaşı özel salla kazan kampanyasının gelmesi ile birlikte 2024 yılına özel sadece bedava internet değil, bunun dışında; bedava iPhone 8, bedava Playstation 4 ve devamında birbirinden farklı çeşit çeşit hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı Salla Kazan

Turkcell salla kazan sayesinde 2024 yılına yeni bir telefonla veya yeni bir oyun konsoluyla girme şansını sizlerde yakalamak istemez misiniz? Evet seslerini duyar gibiyiz, eğer sizde Turkcell salla kazan kampanyasına nasıl katılınır öğrenmek istiyorsanız inceleyin;

Turkcell Yılbaşı Salla Kazan Kampanyası

Turkcell 2024 yılbaşı salla kazan kampanyasına katılabilmeniz için yapmanız gereken işlem oldukça basit, telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirin ve Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde bulunan Salla Kazan 2024 bölümünü açın, buradan yılbaşı için özel salla kazan kampanyasına katılın. Telefonunuzu sallayın durun, hediyeleri kazanın.

Turkcell Salla Kazan Bedava internet

Turkcell 2024 salla kazan kampanya detaylarına o sayfa üzerinden erişebilirsiniz, ayrıca kampanyaya katılabilmeniz için 18 yaş ve üzeri olmanız gerekmektedir. Eğer bu kritere uymadığınız halde yine de başvurmuş iseniz bu kampanyada çıkan bedava internet veya diğer bedava verilecek hediyeleri kazanmanız mümkün değildir.

Turkcell Ramazan Salla Kazan Ekstra Hak Kampanyası

Turkcell salla kazan Ramazan kampanyası ile kullanıcılarına ekstra hak hediye ediyor, kampanya ile ilgili detayları görüntülemek ve ek bir hak kazanmak istiyorsanız; Turkcell Bayram Hediyesi Salla Kazan Kampanyası makalemizi incelemeyi unutmayız. Turkcell Ramazan salla kazan ile 2 katı çifte hediye kazanın.

Turkcell Bayram Salla Kazan

Turkcell salla kazan kampanyası sadece 2024 yeni yıla özel bir kampanya değildir, bu kampanyadan yeni yıl sonrasında da yararlanabilirsiniz ancak kampanya hediyelerinin güncelleneceğini unutmayın.

Salla kazan yılbaşı özel 2024 kampanyasını inceledik, eğer Turkcell abonesi iseniz daha fazla yeni yılda bedava internet kazanmak isterseniz Turkcell 2024 Yılbaşı Bedava internet yazımızı inceleyebilir ve 2024 bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan kullanan kullanıcılar kazanmış oldukları hediyeler ile Turkcell kullanıcısı oldukları için çok mutlular. Turkcell bedava internet kazanmak için bir fırsat haline gelen Turkcell salla kazan kampanyasından sizlerde yararlanmayı unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Jale dedi ki:

  Ramazana özel salla kazan kampanyası neden olmuyor?

 2. Ayaz dedi ki:

  Cok sacma bir uygulama bende bip yuklu degil devamli bip geliyor fizy muzik dinleme geliyor fizy hic olmasin daha iyi dakika yada internet olsun ayda yilda internet dakika gelecekte sacma cok

 3. Serdar dedi ki:

  Kriterlere uyunuz diyor olmuyor nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim

 4. Aila dedi ki:

  Bana sadece Bip ten dk veriyoo yaa bana bip lazım değilki ((((

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir