Turkcell GNÇ Bedava internet Paketleri

Turkcell GNÇ bedava internet kampanyaları ile birlikte kullanıcılar aradığı pakete geçiyor ve keyifli bir şekilde ücretsiz internet keyfinden yararlanıyorlar.

Turkcell GNÇ Bedava internet

Turkcell GNÇ bedava internet 2019 kampanyaları ile birlikte bu konumuzda sizlere birbirinden güzel hediyeler sunacağız. Genç Turkcell bedava internet sayesinde sizlerde güzel vakit geçirmeye başlayacaksınız. Turkcell’deki kampanyalar bitmek bilmiyor arkadaşlar. Aşağıda vereceğimiz kampanyalar sayesinde ücretsiz hediye internet gblarına doymak bilmeyeceksiniz çünkü kazanacağınız internetler 3 GB ile 7 GB internet bedava olarak kapabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bedava internet Kampanyaları

Peki ben GNÇ kampanyalarından nasıl yararlanabilirim kampanyalar nelerdir ve hediye internetleri ne zamana kadar kullanırım gibi tüm soruların cevaplarını sizlere sunacağız;

Turkcell gnç bedava internet paketi

Eğer sizde GNÇ kampanyasının 3 GB hediye internetinden faydalanmak istiyorsanız bunun için; GNÇ Full paketine geçiş yapmanız gerekmektedir. Geçiş yaptıktan sonra bu hediye internet gigabaytları size ücretsiz olarak yüklenecektir. Ancak şöyle bir belirtmemiz gereken önceli nokta var bu hediye 3 GB internet sadece gece saatleri 22:00 ile 06:00 arasında kullanabiliyorsunuz.

Turkcell GNÇ  3 GB Bedava internet Paketi

Bu saatler arasında ücretsizce bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz ancak bu paket bitti şimdi ne olacak derseniz size özel olarak 1 GB interneti 10 TL ye aylık olarak size verebiliyorlar. Ama ben ücretsiz devam etmek istiyorum devamını nereden sağlarım derseniz de sitemizin Turkcell bedava internet kategorimizi inceleyerek diğer ücretsiz paketlerimize göz atabilirsiniz.

Paket sınırı yoktur 3 GB’ı bir ay boyunca kullanabilirsiniz, ancak son zamanlarda hızında bir düşüş gerçekleşebilir bunu mağdur görmeniz gerekir.

5 GB GNÇ Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

Ever git gide paketlerimiz yükseliş göstermekte geldik 5 GB ücretsiz internet paketine bu pakete sahip olmak içinse şart GNÇ Süper paketine sahip olmanız. Eğer bu pakete geçiş yaptım şimdi ne olacak derseniz yine gece saatlerinde kullanabileceğiniz 5gb internete sahip olacaksınız ve bu her ay yenilenecektir.

Ama bu 5 GB internet sabahları değil akşam saatleri olan 22:00’de başlayarak sabah 06:00’da son bulmaktadır, bu saatlere dikkat ederek kullanım sağlamanız gerekiyor.

7 GB GNÇ Bedava internet Fırsatı

Ve geldik son bomba pakete 7 GB bedava internete sahip olmak isterseniz GNÇ Star paketine geçin ve kendinizi konuşturun, geceye gece demeden akşam 22:0’da başlayın ve sabah 06:00 ya kadar ister film izleyin ister online oyun oynayın, bir aylık bu sürede keyfinize keyif demeye gerek yok. 7 GB’ı bitirebileceğinizi düşünmüyoruz ama bana bu da yetmez derseniz paket bitiminde 1 GB interneti 10 TL ye alacağınızı unutmayın.

Ayrıca bu kampanyalar dışında içinde olduğumuz ramazan ayında bedava internet paketlerini görmek isterseniz şu yazımızı inceleyin: Turkcell Ramazan’da Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell bedava internet 2019 kampanyaları hakkında sorularınız veya kampanya bilgilendirmesi yapmak isterseniz yorum kısmını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.