Turkcell Bursa Mobile 16 GB Bedava internet

Turkcell bedava internet bu sefer Bursa Mobile ile beraber geldi, Turkcell Bip uygulaması sayesinde Bursa Mobile kanalından 16 GB bedava internet dağıtmakta. Turkcell bedava internet paketleri oldukça geniş bir yer kaplıyor ve Turkcell yapmış olduğu bu kampanyalar ile biz kullanıcılara da mutlu bir haber haline geliyor.

Turkcell daha önce yapmış olduğu bedava internetlerde 1 GB bedava internet ve 2 GB bedava internet ile genelde karşımıza geliyordu bu sefer ise Bip 16 GB bedava internet paketi ile bizleri şaşırtmayı başardı. Turkcell 16 GB bedava internet nasıl kazanılır merak ediyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Turkcell Bip 16 GB Bedava internet Paketi

Turkcell Bursa Mobile Bedava internet

Turkcell bedava internet paketinden en fazla olanına denk geldik diyebiliriz, çünkü Turkcell bu kampanyada tamı tamına 16 GB bedava internet veriyor ve sizden yapmanız gereken işlemin çok basit olduğunu söyleyebiliriz. Turkcell 16 GB bedava internet kazanmak için öncelikle Turkcell Bip uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bip uygulamasını indirdikten sonra ise hesap açarak Turkcell Bursa Mobile kanalını takip etmelisiniz, bu kanalı takip ettikten sonra ise her ayın 16’sında takip etmeniz gerekiyor. Turkcell Bip ile bu kanal üzerinden kullanıcılarına sorular sormakta ve siz bu sorulardan herhangi birine en hızlı cevabı verirseniz Turkcell size 16 GB bedava internet hediye ediyor.

Turkcell Bursa Mobile Bedava internet Nasıl Yapılır?

Bursa Mobile kanalından sorulacak olan soruya en hızlı cevabı verip aldığınız 16 GB bedava internetin kullanım süresi size gelecek mesaj ile bildirilecektir. Peki Turkcell Bip uygulamasından her ayın 16’sında saat kaçta soruları soruyor diye soracak olursanız bu konuda bizlerinde bilgisi yok çünkü otomatik olarak sorular karşımıza çıkmakta.

Ayrıca bu kampanyadan sadece Bursa Mobile hat sahibi olan kullanıcılar yararlanmaktadır. Eğer sizin hattınız normal bir Turkcell hattı ise bu fırsattan yararlanarak 16 GB bedava internet kazanamazsınız.

Turkcell Bursa Mobile hattına geçebilmek ve bedava internet kazanmak için yapmanız gereken herhangi bir Turkcell bayisine giderek hattınızı Bursa Mobile tarifesine geçirmeniz yeterli olacaktır. Şu anlık çok kullanıcısı bulunmayan Bursa Mobile hattında 16 GB bedava interneti duyan kullanıcılar geçebileceğini düşünüyoruz.

Turkcell bedava internet ile daha fazla kazanmak isterseniz Turkcell 24. Yıl Bedava internet Hediyesi başlıklı makalemizi inceleyerek bedava internet alabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Aziz dedi ki:

    Bu siteyi ziyaret etmek çok güzel birşey sizede tavsiye ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir