Turkcell Ramazan Bedava internet Hediyesi

Turkcell 2024 Ramazan bedava internet kampanyası ile hayırlı bir Ramazan ayı geçirerek aynı zamanda internete ücretsiz girmek Turkcell operatörünü kullanan müşterileri oldukça sevindirmiş durumda.

Turkcell sahura kalkmış güzel mi güzel arkadaşları. Ramazan ayı geldi çattı, geçiyor bir bakmışız ki bitecek… Bu güzel günlerde güzel kampanyalarda GSM operatörlerinden geliyor, hediye internet vermelere doyamayan Turkcell operatörü de kullanıcılarını güldürmekten güldürmeye götürüyor desek yeridir. Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinde hediye verdiği sahur kampanyalarına Turkcell de katılmış durumda, ve burada kampanyalar bir iki tane ile kalmamış birçok kampanya ile karşımıza gelmekte, gelin bu Turkcell bedava internet paketlerini inceleyelim;

Turkcell Ramazan Hediyesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 2024 ramazan hediyesi kampanyalarına katılmak için bir çok kampanya mevcut bu kampanyalar şu şekilde;

Öncelikle kampanyalara katılmanız için “Bip” uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir.

Sahurda 10 GB Bedava internet

Bu kampanyaya yani hediyeyi alabilmeniz için BİP uygulaması içerisinden 5 tane farklı kullanıcı olmak koşuluyla mesaj atmanız yeterli oluyor, mesaj sonrası 10 GB internet hediyeniz telefonunuza yüklenmiş olacaktır. Ancak bu hediye internet paketinizi ramazan boyunca sadece gece 02:00 ile sabah 06:00 arası kullanabiliyorsunuz. (10 GB Bedava internet için SAHUR yaz 5151 numarasına mesaj gönder.)

Ramazan’da Hafta Sonu 1 GB Bedava internet

Eğer Ramazan boyunca ben hafta sonu cumartesi ve pazar günleri 1 GB bedava internet almak istiyorum diyorsanız da BİP uygulamasını açarak bu sefer 10 farklı kişiye mesaj göndermeniz gerekmektedir. Gönderim sonrası Ramazan ayı boyunca tüm cumartesi ve pazar günleri 1 GB internete sahip olacaksınız.

Ramazan’da Hafta Boyunca 1 GB Bedava internet

Ramazan ayında 1 hafta boyunca yani 7 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanmak istiyorsanız BİP uygulaması üzerinden 15 kişiye mesaj gönderimi sağlamanız gerekmektedir. Gönderdikten sonra 1 hafta keyfinize bakabilirsiniz, ancak 1 GB olduğunu unutmayın.

türk telekom bedava internet 2023

Ramazan’da Hafta Boyunca 2 GB Bedava internet

Üstteki kampanya dışında birde haftalık 2 GB bedava internet paketi mevcut, bu paket içinse BİP üzerinden 20 kişiye mesaj göndermeniz gerekiyor.

Ramazan Ayı Boyunca 2 GB Bedava internet

Eğer sizde Ramazan ayı boyunca 2 GB internet olsun rahatıma bakayım diyenlerdenseniz BİP uygulamasından 25 kişiye mesaj atmanız yeterli. Ayrıca işlemi ne zaman uygularsanız uygulama tarihi itibariyle 1 ay boyunca işlem geçerli sayılacaktır. (Ramazan ayı geçse bile)

Turkcell 10 GB Bedava internet (Ramazan’a Özel)

Evet geldik çok güzel bir pakete. Ancak kendisi gibi şartları da güzel. Bu hediye paketini kazanabilmek için BİP üzerinden 50 kişiye mesaj atmanız gerekmektedir, eğer ben bu işi yaparım 50 kişi ne ki diyorsanız bu hediyenin de kazanan kişilere belli bir limit koymuşlar; paketi sadece ilk mesaj atan 200 bin kişi kazanabiliyor, geri kalanlar ise bu paketi maalesef ki kaçırıyorlar. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızda yarar var.

Turkcell 3 GB Bedava internet Kazanma

Durun durun, ben o kadar 50 kişiye mesaj attım ama ilk 200 bin kişi arasına giremedim diyorsanız da üzülmenize gerek yok. Çünkü Turkcell bunu düşünerek kullanıcılara 10 GB olmasa da 3 GB tadında ücretsiz internet hediye ediyor.

Turkcell Ramazan Hediyesi Bedava İnternet

Sizde yukarıda bulunan hediye internet kampanyalarına katılmak istiyorsanız son katılım tarihini aklınızdan çıkarmamakta yarar var.

  • Ayrıca bu kampanyalara tüm bireysel kullanıcılar ve kurumsal kullanıcılar katılabilirler.
  • Eğer bir paketi kazandım diyorsanız hediye internetinizi kullanmak için lütfen gelecek olan mesajı bekleyiniz.
  • Eğer ben inat ettim diyerekten tüm hediyeleri baştan kazanmak isterseniz yanılıyorsunuz, yukarıda yer alan tüm hediyeler yalnızca bir kez kazanılabilmektedir.

Hediye internet paketleri çok güzel, ancak bu bedava internet ile alakalı kafanıza bir şey takılırsa aşağıdan yorum atmayı unutmayın. Turkcell 5 GB Bedava internet Kazanma yazımıza da göz atarak farklı bir bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell Ramazan bedava internet paketi ile Turkcell kullanıcıları Ramazan ayı boyunca hediyelere doymak bilmiyor ve keyifli bir mübarek ay geçiriyorlar.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir