Turkcell GNÇ Full 9 GB Paketi

Turkcell GNÇ Full 9 GB tarifesi sayesinde sizlerde bol internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell paketlerinden GNÇ Full 9 GB isimli bu pakete geçen kullanıcılar bol keseden internet kullanabiliyorlar, ancak bu pakete geçebilmek için gerekli olan şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Turkcell 9 GB internet sayesinde 1 ay boyunca doya doya internet kullanımı yapabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyalarını bilmeyen kullanıcılarımıza ek olarak’ta pakete geçiş sonrasında yapabilecekleri bedava internet sayesinde 9 GB internete ek gelecek internet paketi ile sizlerde istediğiniz videoyu Turkcell internet ile keyif yaparak seyredebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Full 9 GB Kampanyası

Turkcell GNÇ üyelerinin yararlanabileceği GNÇ Full 9 GB tarifesine geçebilmeniz için 25 yaş altında olmanız gerekmektedir, çünkü bu paket sadece Genç Turkcell kullanıcılarına özel olarak düzenlenmiş olup eğer yaşınız tutmaz ise yararlanamazsınız.

Turkcell GNÇ Full 9 GB

Turkcell GNÇ Full 9 GB paketi içeriği olarak neler olduğunu bilmiyorsanız bu tarifede 750 dakika, 1000 SMS ve 9 GB internet bulunuyor ancak internetin 4 GB’ı sadece gece kullanılabiliyor. (22:00 ile sabah 06:00 arasında geçerli olmaktadır.) Diğer kalan 5 GB ise tüm gün geçerlidir. Ayrıca bu pakete ek olarak 5 GB Bip uygulamasında geçerli bedava internet, Fizy başlangıç üyeliği ayrıca Dergilik üyeliği ve 5 GB Dergilikte geçen internet bizlere hediye edilmekte. Bu paketin fiyatı ise 45 TL’dir.

Turkcell GNÇ Full 9 GB Paketi Detayları

Turkcell GNÇ Full 9 GB paketine geçmek istiyorsanız öncelikle dediğimiz gibi yaşınız tutmalıdır, eğer yaşınız tutuyor ise bu kampanyadan yararlanabilirsiniz, ancak pakete geçmeden önce aşağıda yer alan maddelere göz atmanızı öneriyoruz.

  • Turkcell GBÇ Full 9 GB paketinde artan kullanımlar bir sonraki aya devredilmemektedir.
  • Pakette yer alan dakikalara görüntülü konuşma ve konferans dahil edilmektedir.
  • Eğer 25 yaş altında iseniz yılda sadece 1 faturalı ve faturasız GNÇ tarifesinden yararlanabileceğinizi unutmayın.
  • Pakette bulunan kullanımlar sadece ülke içinde geçerlidir, eğer farklı ülkede kullanımı olacaksa tarife üzerinden ücretlendirilmesi yapılır.
  • Kampanya için gönderilen veya gönderilecek olan mesajlar ücretsizdir.
  • Paket başlangıcı için gelecek olan mesajı beklemeniz yeterli olacaktır.
  • Kampanya son katılım tarihi: 31 Aralık (Güncelleme yapılırsa resmi siteden kontrol edebilirsiniz.)

Turkcell GNÇ Full 9 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ Full 9 GB paketinden yararlanmak isteyen kullanıcılar yukarıda yer alan şartlara uymaları takdirinde ilk olarak Turkcell müşterisi değilseler hatlarını Turkcell bayisine giderek değiştirmeleri gerekmektedir, daha sonra ise aşağıdaki adımları takip ederek 9 GB internet tarifeli GNÇ Full 9 GB paketine geçebilirler.

  • İlk olarak Turkcell GNÇ üyeliğinizi tamamladıktan sonra mesaj kısmını açarak “GNC FULL 9GB” yazarak bu mesajı 2200 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Bu mesaj sonrasında sizlere gelecek olan onay mesajı ile hattınız bu pakete tanımlanacaktır ve 45 TL yüklemeniz durumunda aktif hale gelecektir.
  • Turkcell GNÇ Full 9 GB paketi nasıl iptal edilir bilmeyen kullanıcılar ise bunu yapmak için “IPTAL GNC FULL9GB” yazarak mesajı yine 2200 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır, mesaj sonrasında paketiniz iptal edilecektir.

Turkcell GNÇ Full 9 GB kampanyasına ek bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılarımız Turkcell 12 GB Bedava internet yazımızı inceleyerek katılım sağlayabilirler.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir