Turkcell GNÇ Gece Bedava internet Paketleri

Turkcell bedava internet 2023 duyurularına soğuk havalar gelse hadi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Turkcell GNÇ kampanyası bahar ayı ile birlikte ortaya çıksa da bazı kullanıcılarımız bu bedava internet kampanyalarından henüz haberdar bile değiller. Bunun için GNÇ bedava internet kampanyasını kaçırmamak için ay sonunu beklemeyin.

Turkcell GNÇ Bedava internet Kampanyaları

GNÇ gece kampanyaları ile birlikte 3 / 5 ve 7 GB bedava internetler dağıtmakta, peki bunun için ne yapmamız gerekiyor diyorsanız gelin inceleyelim;

GNÇ Gece 3 GB Bedava internet

GNÇ kampanyalarından ilki olan 3 GB bedava internet kazanmak için öncelikle GNÇ Full veya GNÇ Full Yıllık paketlerinden bir tanesine geçmiş olmalısınız, eğer bu paketlerden bir tanesine geçerseniz size saat 22:00 ile 06:00 arasında geçerli olacak 3GB bedava internet kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

Bu paketlerden bir tanesine geçtiğinizde hesabınıza aktif olarak otomatik tanımlanacak bedava interneti istemiyor iseniz iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde 3gb bedava internetinizi harcayabilirsiniz.

Eğer 3 GB bedava interneti doldurursanız bu bittikten sonra hattınızın kendi paketinden kullanıma devam edecektir.

GNÇ Gece 5 GB Bedava internet

GNÇ gece kampanyalarından bir diğeri olan 5 GB bedava interneti kazanmak içinse GNÇ Süper veya HNÇ Süper Yıllık paketlerinden bir tanesini seçmeniz gerekecektir, seçim sonrası paketiniz işleme girdiği anda ücretsiz olarak saat akşam 10 ila sabah 6 saatleri arasında Turkcell bedava internet 2023 kazanabilirsiniz.

Yukarıdaki 3 GB pakette de belirttiğimiz üzere paketin iptali yapılmadığı sürece kullanımı devam edilmektedir, aşım sonrasında eski paketiniz üzerinden davam edecektir. Paketinizin olmaması durumunda hattınızdan para kesintisi uygulanacağını unutmayın.

GNÇ Gece 7 GB Bedava internet

GNÇ bedava internet kazanmak isteyen ve 7 GB ücretsiz interneti duyan kullanıcılar, GNÇ bedava 7 GB internet kampanyasına katılabilmeniz için GNÇ Star veya GNÇ Star Yıllık paketine geçiş yapmanız gerekmektedir. Bu paketlerde diğer paketlerde olduğu gibi kullanımı hattınızı aktif olduğunda başlatacaktır. Eğer paketi iptal etmezseniz paket bitiminde standart ücretleri ödemeniz gerekmektedir.

GNÇ gece kampanyaları bu şekildedir, eğer ben bu paketlere uygun değilim derseniz sizlere Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır? yazımızı incelemeye davet ediyoruz. Bu yazımız sayesinde Turkcell bedava internetin sahibi olabilir ve ücretsiz MB’ların tadını çıkartabilirsiniz. Turkcell GNÇ bedava internet paketleri ile sizlerde Genç Turkcell hediyelerinden ücretsiz yararlanın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir