Turkcell GNÇ Yılbaşı Kampanyası 2024

Turkcell yılbaşı kampanyaları ile 2024 yılına güzel bir giriş yapmaya başladı bile, Turkcell kullanıcıları için Genç kullanıcılara özel GNÇ uygulaması ile birlikte bedava internet kazanabileceğiniz yeni bir kampanya ortaya çıkmış durumda.

Turkcell bedava internet 2024 kampanyalarına ek olarak gelen bu kampanya 2024 yılbaşı özel fırsatı olarak karşımıza çıkıyor ve 3 gün geçerliliğini sürdürecek bir kampanya. Turkcell GNÇ yılbaşı kampanyası nedir ve nasıl yapılır öğrenmek için inceleyin.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan 2024 Yılbaşı Kampanyası

Turkcell yeni yıl sürprizi GNÇ uygulaması ile birlikte geliyor ve 29 – 30 ve 31 Aralık tarihlerinde geçerli olan ekstra çatlatma hakkı bizlere sunuluyor, bu tarihler arasında Turkcell GNÇ uygulamasına giren kullanıcılar ek 1 hak ile karşılaşacaklar.
(Kampanya 2024 yılında geçerliliğini kaybetmiş olabilir, kontrol sağlayınız.)

Turkcell Çatlat Kazan 2024 yılbaşı kampanyası hakkında nasıl yapılacağını bilmeyen kullanıcılar için daha önce paylaşmış olduğumuz Turkcell Çatlat Kazan 8 GB Bedava internet konumuzu inceleyerek detayları öğrenebilirler.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Ek Hak Alma

Turkcell GNÇ uygulaması ile birlikte ek ak almak isteyen kullanıcılar sadece belirtilen tarih aralığında uygulama içerisine girmeleri yeterli olacaktır. Bu tarih aralıklarında ek olarak size çatlatma hakkı verilecektir.

Genç Turkcell’li olamayan kullanıcılar için ise 2024 yılbaşı kampanyası için Turkcell Yılbaşı Bedava internet 2024 konumuzu takip edebilirler. Eğer bu kampanya hakkında sorularınız varsa bizlere yorum kısmından bildirerek detayları öğrenebilirsiniz, mutlu yıllar dileriz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir