Turkcell Hesabım 500 MB Bedava internet

Turkcell 2018 bedava internet kampanyalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. 2018 yılında yapmış olduğu ve yapacağı kampanyalar ile kendinden oldukça söz ettiren operatör Turkcell, bu sayede biz müşterilerini de mutlu ve güler yüzlü zamanlar geçirmemize olanak sağlamış durumda.

Turkcell hesabım bedava internet sayesin,de hesabım uygulamasını indirerek bedava internet kazanabiliyorsunuz. Ayrıca yıl içerisinde değişen kampanyalar sayesinde sadece 500 MB bedava internet ile kalmayarak 1 GB bedava internet kazanma şansından tutun daha fazla bedava internet’de Turkcell hesabım sayesinde bizleri bekliyor.

Turkcell Hesabım Bedava internet

Turkcell Hesabım uygulaması telefonunuzda yüklü değil ise hemen telefonunuza markete girerek Turkcell Hesabım yazın ve çıkan uygulamayı indirin. Bu uygulama sayesinde bugün bedava internet kazanabileceğiz, ayrıca bazı kullanıcıların şansına bedava internet dışında, bedava dakika veya bedava sms’te gelmektedir.

Turkcell Hesabım Bedava internet Al

Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra kendinize şifre oluşturun ve Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapın. Uygulamaya ilk kez giriş yapmanızdan dolayı sizlere bir hediye verecek olan Turkcell operatörü bunu genellikle bedava internet vererek sağlamakta. Karşınıza hediye detayları hakkında bilgilendirme çıkacaktır.

Turkcell 500 MB Bedava internet

Turkcell 500 MB paketli bedava interneti kazanmak istiyorsanız bunun için ise Turkcell Hesabım uygulamasına değil de Turkcell’in kendi sitesi üzerinden Turkcell Hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sadece bir kez geçerli olan 500 MB bedava internet sayesinde bir hafta boyunca internetiniz bitecek sorunu yaşamadan kullanım yapabilirsiniz.

Turkcell Hızlı Giriş Hediye iptali

Turkcell ile almış olduğunuz giriş yapma özelli sayesinde 500 MB bedava interneti iptal etmek istiyorsanız bunun için müşteri hizmetlerine danışmalısınız. Çünkü kampanya’ya hiçbir ücret ödemediğiniz için kampanya iptali‘de herhangi bir buton veya sms sayesinde yapılamamaktadır.

Turkcell Hızlı Giriş Hediye Detayı

Turkcell 500 MB hediye için kullanım zamanlaması 5 Ocak 2018 tarihi itibari ile başlamaktadır. Kampanya son tarihi ise 28 Şubat olarak biliniyor.

Kampanya şartlarını Turkcell istediği taktirde uzatma yapabileceğini unutmayın.

Ayrıca Turkcell’den daha fazla bedava internet kazanmak isterseniz Turkcell Sevgililer Günü 2018 Bedava internet yazımızı inceleyerek 14 şubat bedava internet kazanabilirsiniz. Bu sayede Sevgililer Gününü internetiniz dolu olarak doya doya geçirebilirsiniz.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.