Turkcell Karne Hediyesi 2023

Turkcell karne hediyesi 2023 bedava internet kazanmak ister misiniz ? Bu sorunun cevabını tamamen biliyoruz ki evet olacak. Karnenizi elinize aldınız ve eve giderek anne ve babanıza büyük bir sevinçle gösterdiniz ama onlar size hediye almadılar veya daha sonra alacaklarını mı söylediler? Üzülmeyin, çünkü karne hediyeniz Turkcell’den, paylaşması bizde, kullanması sizden.

Turkcell karne hediyesi nasıl alınır sorusuna cevap verdiğimiz bu yazımızda sizlere Turkcell bedava internet kampanyalarından bahsedeceğiz.

Turkcell Karne Bedava internet

Turkcell karne hediyesi 2023 tarihi ile alınan karneler için kötü ya da güzel olsun fark etmez. Turkcell bedava internet ile herkes kullansın diye bol bol internet hediye ediyor.

Turkcell 2023 Karne Hediyesi

Turkcell karne hediyesi olarak sadece bedava internetin dışında farklı giyim mağazası ve sinema bilet gibi hediyelerde paylaşmakta. Hediyeler ile birlikte kullanım süresi olarak genellikle 1 hafta görülmektedir. Ancak bu hediyelerden bir tanesini seçme gibi bir şansımız yok, bunun için hattınıza size özel ne çıkmış ise o kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

Turkcell karne hediyesi nasıl alınır, bedava internet yapımı hakkında tüm bilgileri inceleyelim.

Turkcell Karne Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell karne hediyesi olarak bedava internet kazanmak isterseniz bunun için birden fazla kampanya mevcut.

Turkcell Karne Hediyeleri

İlk kampanya olarak Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak karne günü hediye internet kampanyasından GNÇ üyesi iseniz sizde alabilirsiniz. (Normal Turkcell aboneleri yararlanamazlar)

Farklı bir kampanya olarak Turkcell Bip uygulaması ile karne günü mesajlaşmanız veya daha sonraki günlerde farklı arkadaşlarınız ile bir çok mesaj gönderimi sonrasında hattınıza 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Karne 2023

Turkcell karne hediyesi 2023 kampanyasından yaani uygulaması ile karne günü arama yapın ve daha fazla internet kazanma hakkı kazanarak 2 GB bedava interneti kaçırmayın.

Turkcell Karne Hediyeleri Nasıl Yapılır?

Turkcell karne hediyelerinden bir tanesine sahip olabilmeniz için Turkcell GNÇ abonesi olmanız şartı vardır, eğer GNÇ kullanıcısı iseniz Turkcell karne hediyesi alabilmek için Turkcell Hesabım uygulamasına karne gününde giriş yapın ve  menü üzerinden bana özel kampanyalar bölümüne gelin.

*** Güncelleme ***

Turkcell 2023 Karne Hediyeleri

Turkcell 2023 karne hediyelerini kendi internet sitesi üzerinden gerçekleştiriyor, Turkcell karne hediyelerine sahip olmak için Turkcell karne hediyeleri sayfasına girerek bu sayfa üzerinde yer alan hediyelerden size uygun olanına indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Turkcell Mağazaları Çark Çevir Karne Hediyesi Kazan

Turkcell mağazalarına 8 Haziran ile 15 Haziran tarihleri arasında gelen genç arkadaşlarımıza özel birbirinden güzel hediyeler çarkı çevirdiklerinde (butona basarak) hediye ediliyor.

Turkcell karne hediyesi

Turkcell karne hediye çarkı arasında neler var diye soracak olursanız;

 • Kulaklık
 • Drone
 • Akıllı Saat
 • Fizy
 • Hediye Çeki
 • Sırt Çantası
 • Şarj Cihazı
 • Lifebox
 • Playstation
 • Akıllı Telefon
 • Hoparlör
 • TV+

Gibi birbirinden güzel Turkcell karne hediyeleri sizleri bekliyor.

Turkcell Karne Hediyesi

Karne gününde burada sizlere farklı kampanyalar çıkacaktır, bedava sinema biletinden, farklı firmaların indirimlerine ve ayrıca Turkcell uygulamalarında hediyelerde bizleri karne gününde bekliyorlar.

Her hangi bir kampanyaya katılım sağladıktan sonra ise gelen onay SMS’i sayesinde gelen hediye kullanımınızı sağlayabilirsiniz.

Turkcell karne hediyesi 2023 de neler verecek göz attıktan sonra Turkcell bedava internet ile ilgili farklı bir yazımıza göz atarak 2023 bedava internet kazanmak isterseniz incelemeden çıkmayın: Turkcell Bip Tatil’de Bedava internet Hediyesi

Turkcell Karne Hediyesi 2023 yılında da oldukça güzel indirimler ile karşımıza geliyor. Turkcell karne hediyelerinden yararlanarak güzel bir karne sevinci yaşayabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Emin dedi ki:

  İnternet kazan kap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir