Turkcell Lifecell 8 GB Bedava internet

Turkcell Lifecell bedava internet paketlerinden bir tanesini daha karşımıza çıkarmış durumda, Turkcell bedava internet 2023 ile arkadaşlarınız ile doya doya istediğiniz siteye girebilir veya istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz. Turkcell abonelerine özel paketler sayesinde bedava internet kazanmak oldukça kolay bir hal almaya başladı. Eğer Turkcell abonesi değilseniz üzülmeyin çünkü bu kampanya tam size göre, Turkcell Lifecell paketlerinden bir tanesini geçiş yapmanız ile birlikte hattınıza bir ay boyunca kullanabileceğiniz 8 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Turkcell Lifecell hizmetleri ile birlikte çıkarmış olduğu yeni paketler sayesinde sosyal medya gücü adına yapılan bu kampanya ile birlikte Fizy, Yaani, Bip, Dergilik ve TV+ gibi başta olmak üzere Turkcell uygulamaları Ayrıca Facebook ve Twitter sosyal medya uygulamaları da bu paketler içerisinde yer alarak 22 GB internet paketinden 26 GB internet paketine kadar 3 farklı seçenek bize sunuluyor.

Turkcell Lifecell 8 GB Bedava internet

Turkcell 8 GB Bedava internet Paketi

Turkcell 8 GB bedava internet kazanabilmek için yapmanız gereken işlem ilk olarak Lifecell sitesine girerek karşınıza çıkacak 8 GB bedava internet formuna tıklayın, eğer formu görmemişseniz 8 GB bedava internet formu linkine tıklayarak sitemiz üzerinden otomatik olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Turkcell Lifecell ile birlikte kayıt formu doldurduktan sonra geçebileceğiniz herhangi bir paketiniz ile birlikte başvuru sürecinizi dilediğiniz yerde yapabilir ve Turkcell ekibi kapınıza kadar gelerek işlemi sonlandırabilirsiniz. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra yapmanız gereken 8 GB bedava internetin hattınıza yüklenmesi olacaktır, kayıt ile birlikte herhangi bir SMS göndermeden bedava internet hattınıza yüklenir. Kayıt işlemini gerçekleştiren Turkcell görevlisi sizlere bedava internetin hattınıza ne zaman veya nasıl yükleneceği hakkında bilgi verecektir.

Turkcell Lifecell Bedava internet kampanyaları

Turkcell ile birlikte bedava internet kazanmak birbirinden farklı uygulamalar sayesinde mümkün oluyor ancak çıkarmış olduğu yeni hizmet olan Lifecell sayesinde bundan sonraki dönemlerde 2023 yılı içerisinde veya daha sonraki yıllar içerisinde bedava internet kazanmak yeni müşterilere veya Turkcell müşterisi olanlara kampanyaların hızla devam edeceğini düşünüyoruz.

Turkcell bedava internet paketlerinden daha fazlasını öğrenmek isterseniz bir önceki yazımız olan Turkcell UpCall Bedava internet Kampanyası başlıklı makalemizi inceleyerek Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Ekrem dedi ki:

    Bedava internet istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir