Turkcell UpCall Bedava internet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcılar farklı uygulamalar ile birlikte sürekli olarak bedava internet kazana biliyorlar. Turkcell uygulamaları sayesinde bedava internet kazanmak oldukça kolay hale geldi, Turkcell’in çıkarmış oldu birden fazla uygulamayı indirdiğiniz taktirde veya uygulama kullanımı sonrasında bedava internet hattınızı yükleniyor. Sizler de Turkcell kullanıcısı iseniz bedava internet alabilmek için Turkcell’in başlatmış olduğu kampanyaları sitemiz üzerinden takip edebilir ve Size uygun fırsatı en hızlı bir şekilde kaçırmadan alabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri 2023 sayesinde haftalar hatta aylar boyunca bedava internet kullanımı sağlayarak hiçbir ücret ödemeden kazandığımız internet kadar kullanım bize hediye oluyor. Turkcell UpCall uygulaması ile birlikte de bedava internet kazanmak mümkün hale geldi, beni Şimdi sizlere Turkcell UpCall nedir ve bedava internet nasıl alınır gösterelim.

Turkcell UpCall Bedava internet Paketleri

Turkcell UpCall 1 GB Bedava internet

Turkcell UpCall uygulaması kullananlara 1GB bedava internet hediye ediyor, Turkcell UpCall uygulaması bilinmeyen numara sorgulama adı altında ortaya çıkarılmış bir servistir. burada rehberinizde kayıtlı olmayan kişileri bulabilmek için numara sorgulama işlemini başlattığınızda karşımıza çıkan isim sayesinde sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Turkcell UpCall uygulaması sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte grup araması bile yapabilirsiniz, sizi rahatsız eden kişileri UpCall sayesinde engelleyebilir ve onların size ulaşmalarına izin vermeye bilirsiniz. Ayrıca Turkcell UpCall sayesinde acil numaraları kolay bir şekilde görebilir ve tıklayarak en hızlı bir biçimde arama yapabilirsiniz.

Turkcell UpCall 1 GB bedava internet paketini yapabilmek için herhangi bir SMS veya paket yüklemenize gerek yoktur. Turkcell UpCall bedava internet kazanabilmek için yapmanız gereken işlem sadece UpCall uygulamasını telefonunuzun marketi üzerinden indirmeniz yeterli olacaktır, indirme işlemi sonrasında İlk kullanımdan itibaren hattınıza bir defaya mahsus olmak suretiyle 1 GB bedava internet yüklenecektir. Kazanmış olduğunuz bedava interneti gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Turkcell UpCall 1 GB Bedava internet İptali

Turkcell UpCall uygulaması sayesinde kazanmış olduğunuz 1 GB bedava internet iptal etmek istiyorsanız, bunun için Turkcell Müşteri Hizmetleri servisinde arayabilir ve Paketi iptal etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Paket zaten ücretsiz olduğundan dolayı herhangi bir iptal yapmamıza gerek yoktur.

Turkcell yeni çıkarmış olduğu UpCall uygulamasından şu anlık sadece 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz dahi ilerleyen zamanlarda herhangi bir güncelleme yaparak daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz. Bu yüzden sitemizi takip etmeyi unutmayın ve şurada yer alan yazı ile birlikte Turkcell Yaani 12 GB Bedava internet Hediyesi sayesinde farklı Turkcell 2023 bedava internet kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir