Turkcell Numara Taşıma 8 GB Bedava internet

Turkcell bedava internet kampanyaları ile birlikte kullanıcılarına güzel fırsatlar sunmasının yanı sıra aynı zamanda yeni Turkcell hattına gelen kullanıcılar içinde güzel kampanyalar sunmakta, eğer siz Turkcell abonesi değilseniz, bu kampanya’ya katılarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 8 GB bedava internet kampanyalı bu fırsat henüz Turkcell abonesi olmayan kullanıcılar için geçerlidir, eğer siz hali hazırda Turkcell abonesi iseniz herhangi bir paket değiştirme veya farklı bir işlem yaparak bu kampanyadan yararlanamamazsınız. Turkcell abonesi olmayan kullanıcılar ise aşağıdaki adımları takip ederek 8 GB bedava internet hediyesini hatlarına yüklü olarak alabilirler.

Turkcell Numara Taşıma ile 8 GB Bedava internet Kazanma

Turkcell numara taşıma işlemi ile 8 GB bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için yapılmış bu güzel fırsatın sloganı; Tık diye Turkcell’li olmak şeklinde olan kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki koşulları inceleyin ve adım adım yeni Turkcell hattı alın ve bedava internet kazanın.

Turkcell 8 gb bedava internet

Turkcell numara taşıyarak bedava internet kazanın ve kazanmış olduğunuz bedava internet hediyesini 4 ay boyunca 2 GB bedava internet olarak kullanın, ancak bu internet paketini kazanabilmeniz için sadece turkcell.com.tr üzerinden başvurularınızda geçerli olmaktadır.

Turkcell 8 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell 8 GB bedava internet hediyesinden yararlanmak isteyen kullanıcılar sırasıyla aşağıdaki adımları takip ederek bedava internet hediyelerini alabilirler.

 • Turkcell.com.tr internet adresine girin ve yeni numara alma talebinde bulunun,
 • Açılan sayfadaki formu eksiksiz doldurun ve Turkcell tarafından adresinize kadar gelinsin işlemler yapılarak yeni numaranız size açılarak teslim edilsin.
 • Daha sonra ise hattınıza ek olarak 4 ay boyunca tekrar edecek aylık 2 GB bedava internet tanımlanacaktır.
 • Bu sayede kolaylıkla yeni hat olarak 4 ay boyunca tarifenize ek olarak ücretsiz internetin keyfini çıkartabileceksiniz.

Turkcell Yeni Numara Başvurusu Şartları Nelerdir?

Turkcell yeni numara başvurusu yaptıktan sonra herhangi bir sorununuz var ise 0532 532 00 00 numarasını arayarak iletişime geçebilir ve gerekli sorunlarınızı bu numara üzerinden çözebilirsiniz, ayrıca bu kampanya ile alakalı diğer sorulan soruların cevapları şu şekildedir;

Turkcell 8 GB Bedava internet

 • Başvuru formunu doldurduktan sonra size e-posta gönderilerek detaylar verilecektir.
 • Seçilen numara 40 gün içerisinde alınmak zorundadır, alınmaz ise iptal olmaktadır.
 • Seçmiş olduğunuz paketi değiştirmek isterseniz yine yukarıdaki numara üzerinden işlem yapabilirsiniz.
 • Turkcell internet adresinden sadece faturalı hatlar çıkartılmaktadır, faturasız hatlar için internet üzerinden işlem yapılmamaktadır.
 • Başvuru yaparken 1. kişi gereklidir, farklı bir kişi başvuru yapamaz.
 • Göndermiş olduğunuz adrese gelinmeden önce randevu bilgileri size gönderilir.
 • Bir adet TC kimlik numarasıyla ayda 2 adet numara alınabilmektedir.
 • Bu işlem sadece yurt içerisinde geçerlidir.

Önerilen İnternet Paketi: Turkcell Salla Kazan Bedava internet Kampanyası

Turkcell yeni numara başvurusu ile 8 GB bedava internet kazanma kampanyası hakkında kafanıza takılan sorular var ise bizlere aşağıdaki yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir