Turkcell 5 GB Bedava internet Kazanma

Turkcell bedava internet kampanyasından bir tanesini daha bugün sizler ile paylaşacağız. Bu kampaya’daki bedava internet büyük, tamı tamına 5 GB bedava interneti kazanmak için neler yapmalısınız, şartlar nelerdir tüm her şeyin cevabını vereceğiz. Turkcell’liler artık bu kampanya sayesinde kendilerine renk katarak şenlenecekler. Eee amma uzattın ama geç hadi asıl mevzuya nasıl bedava internetin sahibi olacağız söyle sahırsızlanıyoruz diyenler için konumuza hemen giriş yapma aşamasını geçerek başlıyoruz;

Turkcell 5 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell’de 5gb hediye internetin sahibi olabilmeniz için öncelikle genç turkcell’li olmanız gerekmektedir. Bunun içinde yaşınızın 25 yaş altı olması gerekiyor, eğer sizde bu şartlara uygunsanız genç turkcell kampanyasından “haydi gel” isimli kampanya’ya katılın kampanya aylık 39 lira gibi bir rakama sahip ancak bu rakama bu bedava internet olayı bizce uygun gibi görünmekte. Tarifeye geçtiğinizde size hediye olarak internetter gelecektir.

turkcell internet paketleri

Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Turkcell’de ek olarak bedava 2 GB hediye internet kazanmak isterseniz bunun için Turkcell’in Genç Full paketine geçiş yapmanız gerekmektedir bu kampanyaya katılmak içinse mesaj bölümünüzü açarak “GNC FULL PAKET” yazın ve daha sonra bu mesajı 2200 numarasına gönderin, bu sayede bedava internet kazanma şansınızı 2’ye katlayın.

Turkcell Hediye İnternet Kazan

Turkcell’de daha fazla bedava internet kazanmak için telefonunuza Turkcell’in uygulamasını indirmeniz yeterli, uygulama sayesinde belirli zamanlarda gelen ücretsiz interneti keyfini sürdürün, bunun için uygulamayı sık sık ziyaret etmeniz gerekmektedir. Uygulama içerisindeki kampanyalar sayesinde bedava internetinizi 2’ye bile katlayabilirsiniz.

Uygulama dışında turkcell’in ramazan kampanyası gibi özel kampanyaları’da sizlere mesaj olarak gönderilecektir, bu kampanyalar sayesinde’de ücretsiz internet sizin kapınızı çalabilir. Diğer bir kampanyalardan farkındalık açısından nasıl bulabilirim veya nasıl ulaşabilirim diye hiç düşünmeyin çünkü bedavainternetal sitesi olarak sosyal medya ağlarımızı takip ederek yeni çıkan veya henüz çıkmamış ama çıkacağını öğrendiğimiz kampanyalardan ilk haberdar olabilirsiniz.

Mesela 5GB kampanyasından sonra ben birde 1GB bedava internet kazansam ne olur abicim derseniz Turkcell Ramazan’da Bedava İnternet Hediyesi kampanyalarına göz atarak daha fazla bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir