Turkcell Sarı Günler Kampanyası

Turkcell sarı günler kampanyası başladı, sizlerde indirimlerden yararlanmak için turkcell.com.tr sitesinden sarı günler başlığı altından fırsatları görebilirsiniz, Turkcell sarı günceler ile birlikte birbirinden farklı teknolojik ürünlerde indirimler var. Ancak bu indirimler belirli günlerde sürecek bu indirimlerden yararlanmak için 19, 20 ve 21 Ekim tarihleri arasında siteyi ziyaret ederek kampanyaları görebilir ve kampanya’ya katılarak daha fazla ürün indiriminden yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet ile birlikte kampanyalarına devam ederken bir yandan da teknolojik ürünlerde böyle bir indirime gitmesi bizlere güzel bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor ayrıca bir önceki Turkcell kampanyasında’da enflasyonla ilgili internet fırsatıydı, eğer hala katılmadıysanız sizlerde şu bağlantıya giderek 2 katı internet kazanabilirsiniz: Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Katı internet Kampanyası kampanya’ya katılmış iseniz Turkcell sarı günler kampanyasına’da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Turkcell Sarı Günler Kampanyasındaki İndirimleri Nelerdir?

Turkcell sarı günler kampanyası ile birlikte gelen teknolojik indirimlerde öne çıkan bazı ürünler şu şekilde;

Turkcell sarı günler nedir

  • iPhone X 64 GB
  • iPhone 8 64 GB
  • Samsung Galaxy Note8
  • iPhone 7 Plus 32 GB
  • Samsung Galaxy S9 Plus
  • Samsung Galaxy S9
  • iPhone 7 32 GB

gibi telefonlardan tutun laptop ürünleri veya kulaklıklar da bu kampanyanın içerisinde, oyuncu klavyesi veya mause almak isteyen kullanıcılar ya da hoparlör almak isteyen gençlere özel birbirinden farklı kampanyalar yine Turkcell Sarı Günler’de uygun fiyatlara yer almakta.

Turkcell Sarı Günler Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Turkcell sarı günler kampanyası 19 Ekim ile 21 Ekim tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Turkcell Sarı Günler Fırsatlarından Nasıl Yararlanırım?

Turkcell Sarı Günler fırsatlarını görmek için buraya tıklayarak gerekli sayfa üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Sarı Günler Kampanyasından Kimler Yararlanabiliyor?

Turkcell sarı günler indirimlerinden tüm bireysel müşteriler yararlanabilmektedirler.

Ayrıca bu kampanya hakkında diğer bilgiler olarak ürünlerin bazılarında peşin alımlar geçerli olmakla birlikte bazı ürünlerde’de stok sınırı mevcuttur. Kampanya katılımı için internet adresini veya Turkcell mağazalarını kullanabilirsiniz. Ancak kampanyayı başka kampanya ile birleştiremezsiniz.

Sarı Günler şaşırtıcı indirimlerle alakalı sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdan bizlere ileterek bu konu hakkında soru / cevap yapabilirsiniz, ayrıca kampanya ile ilgili değişiklikleri Turkcell saklı tutar.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir