Turkcell Sarı Kutu 14 Şubat Hediyeleri

Turkcell sarı kutu hediyelerini bilmeyenimiz yoktur, 14 Şubat Sevgililer günün gelmesiyle birlikte Turkcell kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek sarı kutu hediyelerine yeni fırsatlar koymayı es geçmedi ve sevgililer bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Eğer siz de Turkcell abonesi iseniz sarı kutuya kayıt olmanız ile birlikte şu zamana kadar kullanmış olduğunuz hat Turkcell olmasından ötürü her gün kazanmış olduğunuz puan ile sarı kutu puanınız bitmektedir ve bu puanlar sayesinde Turkcell 14 şubat bedava internet veya indirimli hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell sarı kutu 14 Şubat hediyeleriyle birlikte de karşımıza gelen yeni fırsatlar sayesinde 14 Şubat gününü veya Ondan sonraki Kampanyayı kullanılacak olduğumuz gündeki mutluluğu sevgilimiz ile birlikte doya doya çıkartabiliriz. Turkcell sarı kutu Sevgililer Günü kampanyaları katılmak için yapmanız gereken tek işlem puanı yeterli olması takdirde istediğiniz fırsatı tıklayarak başvuru sağlamanız, gelin isterseniz 14 Şubat bedava internet ve hediyelerin neler olduğuna göz atalım.

Turkcell Sarı Kutu 14 Şubat Bedava internet

Turkcell sarı kutu katılımınızı yaptıktan sonra Turkcell operatöründe hattınızın Durmuş oldu süreye bağlı olarak kazanmış olduğunuz puanlar ile birlikte Turkcell sarı kutu kampanyalarından bedava internet kazanabilirsiniz. bunu yapmanız için ilk olarak kazanmış olduğunuz puanları göz atmaktır. Eğer puanı kaç olduğunu bilmiyorsanız Turkcell internet sitesinde açarak sarı kutu programına girin ve oradan hesabınıza giriş yaparak puanınızı öğrenin. puanınızı öğrendikten sonra Turkcell sarı kutu bedava internet paketlerine göz atalım.

Turkcell Sarı Kutu 14 Şubat Bedava internet

Turkcell Sarı Kutu 1 GB Bedava internet

Eğer Turkcell Sarı Kutuda 9.500 puanınız var ise 12 Ay kullanabileceğiniz her ay boyunca 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu 500 MB Bedava internet

Turkcell sarı kutu hesabınızda 6.500 puana sahipseniz 6 ay boyunca kullanabileceğiniz 500 MB bedava internet katılımınız sonrasında hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Sarı Kutu Facebook Paketi

Turkcell sarı kutu puan Yukarıdaki gibi yüksek değilse 3 aylık Facebook internet paketi almak için 1.800 puan yeterli olacaktır, puan topladıktan sonra katılımınızı halinde Facebook’a bu internet üzerinden 3 ay boyunca ücretsiz bağlanabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Sevgililer Günü Hediyeleri

Turkcell Sarı Kutuda 14 Şubat hediyelerinden bahsedecek olursak farklı türdeki mağazaların indirimleri ile birlikte sevgilinize Turkcell sayesinde hediye alabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Araç Kiralama

Turkcell sarı kutu ile birlikte Ben 14 Şubat’ta sevgilim ile birlikte araba kiralayarak dolaşmak istiyorum diyenler için Garenta %30 indirimli araç kiralama kampanyası ile birlikte 500 puana sahipseniz bu kampanyadan sizde yararlanabilir ve Sevgililer Günü’nde sevgilinizle sıcak sıcak gezebilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Yurt içi Uçak Bileti

14 Şubat’ta sevgili ile birlikte farklı bir şehri gezmek istiyorsanız fulltrip ile birlikte 30 TL uçak bileti indirimde sahip olabilmek için 2.500 puan yeterli olacaktır.

Turkcell Sarı Kutu 14 Şubat

Turkcell Sarı Kutu Yurt dışı Uçak Bileti

Aynı şekil Yurt içi uçak bileti gibi yurt dışına uçak bileti ne de 100 TL indirime sahip olmak için 7.000 puanınız olması gerekmektedir. (Sevgilinle yurt dışında gezeyim 14 şubatta diyorsun da puanın var mı senin? 😀 )

Turkcell Sarı Kutu hediyeleri içerisinde Yurtiçi turlar veya yurtdışı turlar ile birlikte de daha fazla hediyeyi ulaşabiliyor ve Yurtiçi Otel ya da yurtdışı Otel indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca sanal mağaza yüzde 20 indirimli de 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sizi bekliyor.

Turkcell sarı kutu 14 Şubat hediyeleri güncellemeleri Turkcell resmi sitesi üzerinden yapıldığından dolayı sevgililer günü içerisinde güncelleme olabilir ve yeni fırsatlar eklenebilir bu durumda Turkcell sarı kutu kampanyalarına telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan 14 Şubat günü bakmayı unutmayın.

Turkcell Sarı Kutu dışında 14 şubat bedava internet paketlerine şu yazımızdan ulaşabilirsiniz: Turkcell Sevgililer Günü 2023 Bedava internet bu sayede 14 Şubat 2023 günü internetsiz kalmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir