Turkcell Sarı Kutu Bedava internet 2021

Turkcell sarı kutu kampanyalarına hoş geldiniz, Turkcell’in sarı kutu kampanyalarını duydunuz mu? Ya da duyupta kamapanyalara katılmayı düşündünüz mü? Turkcell sarı kutu sayesinde bedava internet kazanmak ve daha bir çok hediye’ye sahip olma şansını yakalamaya hazır mısınız?

Turkcell Sarı Kutu 2021 Kampanyaları

Turkcell sarı kutu servisi çok eskidendir var olan bir kampanyadır. Turkcell kullanıcıları geçirmiş olduğu her gün için puan toplamaktadır ve bu puanlar biriktikten sonra sarı kutu kampanyası sayesinde hediyelere dönüşmektedir. Bu hediyeler içerisinde bedava internetten tutun, yiyecek hizmetlerine hatta giyim mağazalarına kadar bir çok kampanya yer almaktadır.

Turkcell sarı kutu kampanyalarına katılabilmek için bir çok şart yer almaktadır, bir tane şart olarak 20 lira her ay telefonunuza yüklemeniz gerekiyor.

Turkcell Sarı Kutu Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell abonesisiniz ve yıllardır Turkcell kullanıyorsunuz ama sarı kutu ne işe yaradığını bilmiyorsunuz, hatta sarı kutu üyeliğiniz aktif bile değil mi? O zaman çok şey kaçırmış olabilirsiniz, eğer Turkcell’den devam etmek istiyorsanız ilk olarak Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak sarı kutu üyeliğinizi açtırın.

Turkcell sarı kutu üyeliği yokken her gün 1 puan olarak gözükmektedir ancak eğer Turkcell sarı kutu üyeliği açtırırsanız artık size her gün 10 puan hesabınıza eklenecektir.

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell sarı kutu üyeliği açtıktan sonra her ay düzenli olarak telefonunuza tl yüklemesi yapınız, ayrıca bu tl yüklemeleri faturalı hat sahiplerine puan olarak geri dönüş bile yapmaktadır. Mesela 40 lira tl yüklediniz bu yüklemeniz için Turkcell size 20 sarı kutu puanı verecektir.

Turkcell Sarı Kutu Puan Kasma 2021

Sarı kutu puan kasma mantığı sürekli olarak Turkcell abonesi kalmalısınız, bu sayede puanınız birikecek ve her ay para yüklemenizde size ek puanlar yüklenecektir. 100 tl yüklemenizde 80 puan sarı kutu hediyesi kazanabilirsiniz.

Ayrıca sarı kutudan daha fazla puan kazanmak isterseniz Turkcell hesabım uygulamasını indirerek 500 puan kazanabilir ve ayrıca Bip uygulamasını’da yüklerseniz bu puanınızı 1000’e ulaştırabilirsiniz.

Telefonunuzu 4.5G’ye geçirin ve 500 puan daha kazanın.

Lifebox’u indirerek dosya yüklemesi yapın 500 puan cebe atın.

Turkcell sarı kutu kampanyaları bu şekilde değişiklik gösterebilmektedir, daha fazla kampanyadan haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Ayrıca biriktirmiş olduğunuz bu puanlar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanma şanslarından bir taneside yeni arama motoru yaani sayesinde nasıl internet kazanırım diyorsanız Turkcell Yaani 2GB Bedava internet Kazan yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu