Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet Kazan

Turkcell’in yeni yerli arama motoru diye duyurduğu Yaani sayesinde bedava internet kazanmaya ne dersiniz?

Turkcell bedava internet kampanyalarına devam ederken ortaya birden bire çıkan Yaani arama motoru sayesinde’de kullanıcılar bedava internet kazanmaya devam ediyorlar.

Peki Yaani bedava internet nasıl kazanılır gelin inceleyelim.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell Yaani isminde yeni yerli arama motorunu Google Play ve Apple Store marketlerinde yayına koydu, yayına koyduktan 1 hafta sonra ise indirilme rekoru kırıldı.

Bu rekor bedava internet ile mi alakalı yoksa bir deneyip sileyimle mi alakalı bilinmez ama illaki böyle yapan %50’lik kısmın olabileceğini düşünmekteyiz.

Kullanan varmıdır diye soracak olursanız tabi ki vardır ama 1 milyon kişi olacağını şu anlık sanmıyoruz.

İilerleyen zamanda artar ve geçerse şaşırmayız. (Yeni özellikler ile)

Yaani arama motorunu geliştiren Turkcell olunca bir kampanya’da bizden olsun demişler ve bedava interneti bizlere sunmuşlar.

Peki ben yaani kullanarak nasıl bedava internet kazanacağım derseniz gelin inceleyelim.

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet

Turkcell yaani 2 GB bedava internet kazanmak isterseniz yapmanız gereken işlem oldukça basit;

Ancak işlemleri yapmadan önce söyleyelim ki bu bedava internet sadece Turkcell kullanıcıları için geçerlidir. (Bunu karıştıran çokça insan oluyor.)

Eğer Turkcell abonesi iseniz ilk olarak telefonunuzun markasına göre;

Google Play veya Apple Store üzerinden Yaani aramasını yapın, genelde popüler uygulamalarda üst sırada kendine yer edinmiş durumda zaten, bulup yükleyin ve yaani uygulamasını açın.

Uygulamayı indirdikten sonra sizlere 1GB bedava internet ilk olarak sunulacaktır, ancak bu hediyenizi 1 hafta kullanmanıza olanak sağlanmaktadır.

Turkcell Yaani Bedava internet Nasıl Yapılır?

1 GB bedava interneti kazandıktan sonra geriye kalan 1GB bedava interneti nasıl kazanacağım derseniz onun içinde uygulamayı 1 Ay boyunca kullanmanız gerekmektedir.

Eğer uygulamayı 1 ay düzenli olarak kullanırsanız sizin hesabınıza ek 1GB bedava internet daha yüklenmektedir, böylelikle 2 GB bedava internete sahip olursunuz.

Turkcell bedava internet kampanyalarından yaani arama motoru sayesinde nasıl 2gb bedava internet kazanabileceğinizi gösterdik.

Eğer daha fazla Turkcell bedava internet incelemek isterseniz Turkcell GNÇ 3GB & 5GB & 7GB Gece Bedava internet yazımıza göz atarak 7gb’a kadar bedava internete sahip olabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Mehmet Ali dedi ki:

    Ben yaani yı indirdim kullandım ama bana internet falan gelmedi şuan wifi den bağlanarak yazıyorum uygulama rezalet kimseye tavsiye etmem

    1. Merhaba Mehmet Bey, uygulama içerisinde kullanım dahilinde bedava internet hizmeti veriliyor. Aylık aramaya bazlı olarak hediye internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı sadece internet kazanmak amacıyla arama yaparsanız seveceğinizden eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir