Turkcell Yaani 12 GB Bedava internet Hediyesi

Turkcell Yaani ile birlikte bedava internet kazanma şansımız oldukça fazla artıyor. Turkcell kullanıcıları Yaani arama motorunun gelmesi ile birlikte hem yerli arama motoru hem de bedava internet sayesinde mutlu kullanıcılar da beraberinde geliyor. Turkcell kullanıcısı iseniz telefonunuza Yarın uygulamasını indirerek sürekli olarak bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Yaani uygulaması ile birlikte 12 GB bedava internet hattımızı yüklenebilir, hem de bunun için yapmanız gereken işlem sadece Yaani uygulamasını indirip kullanmanız herhangi başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan Turkcell sizlere bedava internet hediye ediyor.

Turkcell kullanıcılarının daha önce de Yaani kampanyasından yararlanması ile birlikte 2 GB bedava internet veren uygulama (2 GB bedava internet kazanmak için şu yazıyı inceleyebilirsiniz: Turkcell Yaani 2GB Bedava internet Kazan) şimdi ise yeni kampanya ile birlikte 12 GB bedava internet kazanabilme şansını sizlere sunuyor. Yaani hizmeti sadece Turkcell aboneleri için geçerli olmaktadır bu hizmet herkes tarafından kullanılabilir ancak bedava internet hizmeti Turkcell kullanıcılarına ait olmaktadır. Yaani uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz ancak bedava internet alabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekiyor. Turkcell abonesisiniz ve Yaani uygulamasını telefonunuza yüklediniz. O zaman yapmanız gereken işlem oldukça basit oluyor, 12 GB bedava internet kazanabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Yaani 12 GB Bedava internet Paketi

Turkcell bedava internet kazanma olanaklarından bir tanesi olan Yaani ile bedava internet kazanmanın keyfine varın bunun için bir ay boyunca en az 10 gün olmak şartı ile birlikte Yaani üzerinden en az 20 tane arama yapın Bu aramalar sonrasında hattınıza Bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet yüklensin.

Yaani 12 GB Bedava internet

Turkcell Yaani 12 GB bedava internete sahip olabilmeniz için yapmanız gereken işlem ilk olarak Yaani uygulamasını Google Play veya App Store üzerinden indirmemiz, indirdikten sonra ise Turkcell aboneleri her hafta kullanabilecekleri 1GB bedava internet kazanabiliyor ve 12 ay boyunca bu hizmetten yararlanarak toplamda 12 GB bedava internetin sahibi oluyorlar. Bedava internet kazanabilmek için birkaç şart var bu şartları yerine getirdikten sonra istediğiniz kadar interneti bedava doya doya kullanın.

Turkcell Yaani uygulaması ile birlikte 12 GB Bedava internet kazanmak için katılım şartı yoktur Yaani uygulamayı indirdikten sonra bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek işlem bir ay içerisinde en az 10 gün olmak koşulu ile arama yapmanız ve arama sonrasında size gelecek bilgilendirme SMS’i ile bedava internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir