Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet kampanyaları hızla devam ediyor, 2023 itibariyle başlayan bedava internet kampanyaları durmak bilmiyor, ister 500mb ister 1gb ister 10gb hediyeler anında telefonunda. Vodafone faturalı ve faturasız olmak üzere birbirinden farklı bedava internet paketlerini de bu yazı sayesinde öğrenebilir ve bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone son çıkan kampanyalardan hemen haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Vodafone Bedava internet Kampanyaları Nelerdir?

İnternet adresimizde sizlere hep yeni çıkan internet paketlerini ulaştırmaya çalışıyoruz. Kampanyalar yenilendikçe bizlerde konularımızı güncelliyor veya yeni konu üzerinden devam ediyoruz. Şimdiye kadar sizlere 10’larca bedava internet paketi sunduk, daha da sunmaya devam edeceğiz. Sunduğumuz bu paketler veya bedava internet hakkında kafanıza takılan herhangi bir sorunu bize yorum kısmından ulaşarak sorabileceğinizi unutmayın.

Vodafone bedava internet kampanyalarını sadece tanıtım olarak göstermekteyiz, burada yer alan hediyeleri kullandıktan sonra herhangi bir durumda bedavainternetal.com’u sorumlu tutamayacağınızı bilmenizi isteriz ve Vodafone’un bedava internet paketlerini incelemeye geçelim;

Vodafone Self Servis Bedava internet

Vodafone Self Servis uygulamasını Play Store ya da Apple Store’dan indirerek ilk bedava internetinizi kazanabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura Bedava internet

Vodafone artık kağıt israfının önüne geçmek için başlatmış olacak ki bu kampanyasına katılan herkese 15 gün boyunca geçerli olan 1GB bedava interneti sizlere veriyor. Tek yapmanız gereken faturanızı E-Fatura olarak değiştirmek, bu sayede 1GB bedava interneti kazanmak.

vodafone bedava internet paketleri

Eğer bu kampanyaya nasıl geçeceğinizi bilmiyorsanız, yapmanız gereken tek işlem şu şekilde; EFATURA yazın ve boşluk bırakın, devamına EPOSTA adresinizi girin, daha sonra yazmış olduğunuz bu iletiyi 7000’i tuşlayarak gönderin, kampanya sonrası size bilgilendirme mesajı gönderilecek ve bedava internetinizi kullanmaya başlayacaksınız.

Vodafone Yanımda 2 GB Bedava internet

Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde eskiden 2gb bedava internet kazanabiliyordunuz, ancak değişen güncelleme sayesinde yine de günlük olarak 250mb bedava internet kazanmanız mümkün. Kampanyanın tek kötü tarafı bu hediyenin bir daha alınabilmesi için 1 hafta geçmiş olması gerekiyor.

Vodafone 8 GB Bedava internet Kampanyası

Vodafone 8 GB bedava internetten faydalanabilmek için değişen şartlar neticesinde 2gb olarak Super2GB yazarak 3636’ya göndermeniz yeterli olacaktır. Ancak bu bedava internet yapıldıktan sonra paket bitimi gelmeden geri iptal işlemi uygulamalısınız, yoksa sizden bedava internet parası kesilecektir.

Vodafone 500 MB Bedava internet

Vodafone’ 500 MB bedava internet almak için NET 500MB yazıp 3636’ya göndermeniz yeterli. Eğer hattınız uygun ise gelen mesajdan sonra bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet Kazanma

Vodafone ile daha fazla bedava internet kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken için Kazan yazarak 4445’e gönderin, daha sonra karşınıza gelen mesajdan bedava interneti seçerek kullanım sağlayabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Bedava internet yazımızı da inceleyerek Vodafone’dan 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet nasıl yapılır merak eden kullanıcılara paylaşmış olduğumuz Vodafone paketleri sayesinde ücretsiz hediyeler.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Yunus dedi ki:

    Hediye internet istoyoz da

  2. Yunus dedi ki:

    Hediye interneti yok mudur ya bu vodafone için

  3. İsmail Ertürk dedi ki:

    vodafone bedava internet yaptım sonunda sağolun varolun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir