Vodafone Çark Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulaması ile çark çevirerek bedava internet paketi kazanmak ister misiniz? Vodafone yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte kullanıcılarına güzel hediyeler vermekte. Bu hediyelerden bir tanesi olan Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var ile çark çevirerek internet paketi sahibi olmaktır.

Vodafone Faturalı veya Vodafone Faturasız kullanıcılar için geçerli olan bu paket sayesinde sizlerde çark çevirme işlemi ile birlikte 20 GB‘a kadar hediye internet 2023 kazanabilir ve belirtilen süre içerisinde (günlük / haftalık / aylık) doya doya harcayabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Çark Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda çark bedava internet kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar için telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı indiren kullanıcılar ise kayıt işlemini tamamlayarak uygulama içerisine giriş yapmalılar.

Uygulama Kayıt İşlemi: Telefon mesajlar kısmını açarak S yazın ve bu mesajı 7000 numarasına gönderin. Gelen mesaj ile birlikteki kodu giriş sayfasında bulunan şifre bölümüne girmeniz dahilinde uygulama ana sayfasına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Çark 2023 Nasıl Çevrilir?

Vodafone çark çevirmek isteyen kullanıcılar uygulama giriş sonrasında altta bulunan menü üzerinden Vodafone Bana Ne Var bölümüne giriş yaparak orada bulunan sol üstteki Çark ikonuna tıklamaları yeterli olacaktır.

Çıkan sayfada çarkı çevirerek gelecek olan hediyeyi bekliyoruz. Burada sadece internet paketinin dışında aşağıda bulunan hediyelerden bir tanesini de kazanabilirsiniz.

Vodafone Çark Hediyeleri Nedir?

Vodafone Çark içerisinde yer alan bazı hediyeler şu şekildedir;

  • Haftalık 1 GB bedava internet
  • Haftalık 2 GB bedava internet
  • Haftalık 4 GB bedava internet
  • 3 gün geçerli 2 GB hediye internet
  • 3 gün geçerli 20 GB hediye internet
  • İnternetten yemeyen İletişim Pass
  • İnternetten yemeyen Video Pass
  • İnternetten yemeyen Sosyal Pass
  • Vodafonelular ile sınırsız konuşma
  • Ve sürpriz hediyeler

Gibi farklı türdeki hediyeler sizlere verilmektedir. Vodafone buradaki internet paketlerini ve hediyelerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Çark Hilesi Var Mı?

Vodafone çark hilesi isteyen kullanıcılar için daha önce sunmuş olduğumuz taktikler ile birlikte sizlerde Vodafone çark bedava internet kazanma işlemini 2’ye katlayabilirsiniz. Burada bulunan sorumluluk size ait olmakla birlikte konumuza gitmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Vodafone Çark Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone çark hakkında düşüncelerinizi yorum yapmayı ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir