Vodafone Faturasız Bedava İnternet

Vodafone faturasız hediye internet kampanyalarını inceleyerek güncel paketlerden ücretsiz yararlanın.

Vodafone faturasız bedava internet paketleri ile birlikte faturalı hat kullananlar dışında kontörlü hat kullanıcıları için geçerli kampanyalar sizlerle. Eğer sizde ister Vodafone abonesi olun isterseniz de Vodafone operatörüne yeni geçecek olan kullanıcı olun fark etmez. Buradaki paketler ile sizlerde Vodafone bedava internet 2023 güncel hediyelerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Faturasız 2023

Vodafone faturasız kullanıcılar için yapmış olduğu kampanyalarda 1 GB – 2 GB – 5 GB – 10 GB gibi farklı türlerdeki ücretsiz internet paketlerini sunmakta. Size uygun faturasız bedava internet için seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone 2023 yılına özel olarak kampanyalarını güncellemektedir, eğer burada yer alan paketler güncelliğini yitirmiş ise daha sonra tekrardan yeni kampanyaları listede görebilirsiniz.

Vodafone Çark Faturasız Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte bedava internet paketi kazanmak oldukça basit. Listemizde ilk önceliği Yanımda uygulamasına veriyoruz. Sizlerde telefonunuza telefonunuzun marketi üzerinden Yanımda uygulamasını indirin.

vodafone bedava internet

Uygulamaya sahip kullanıcılar hesaplarına giriş yaptıktan sonra. Alt menü üzerinden Avantajlar bölümüne tıklayın. Açılan pencere üzerinden Fırsatlar Dünyası alanına girin ve üst bölümde bulunan Çark simgesine tıklayın. Buradan çarkı çevirerek sizlerde 1 GB – 2 GB veya 15 GB gibi bedava internet paketine sahip olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda 1 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone faturasız bedava internet ile 1 GB bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar ise eğer telefonlarına daha önce hiç yüklemedikleri Yanımda uygulaması var ise geçerli oluyor. Sizlerde bu mobil uygulamayı ilk defa telefonunuza yükleyecek iseniz yükleme sonrasında hesabınıza girişte 1 GB hediye internet paketi verilmekte.

vodafone 5 GB hediye

Burada bulunan 1 GB bedava internet kampanyası 13 Haziran tarihine kadar geçerli olduğu söylenmekte.

Vodafone Seviyorum İnternet Testi 2023

Seviyorum interneti testi ile birlikte 3 GB bedava internet paketi kazanılabiliyor. Aşağıda vermiş olduğumuz link sayesinde sizlerde teste giderek soruları kendinize göre cevaplamanız yeterli. Cevap sonrasında istenilecek olan telefon numaranızı girerek ücretsiz internet paketinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone seviyorum interneti testi linkine tıklayın ve testi cevaplayarak ücretsiz internet kazanın.

Vodafone 60 GB Ücretsiz İnternet Paketi

Vodafone 60 GB internet paketi hediye ediyor. Ancak bu paketten yararlanmak isteyen faturasız kullanıcılar paketlerini RED tarifelerine geçirmeleri gerekmektedir. Eğer sizlerde paketinizi RED tarifelerinden bir tanesine geçirecekseniz 12 ay için geçerli olan her ay ücretsiz 5 GB bedava internet paketine sahip olabilirsiniz.

vodafone 60 gb ücretsiz

Vodafone paket değişikliği için müşteri hizmetlerini arayabilir veya herhangi bir Vodafone bayisine gitmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone TL Yükle 2 GB İnternet Kazan

Vodafone faturasız bedava internet paketleri için geçerli olan bu hediye ile sizlerde Pazartesi günleri Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden TL yüklemesi yaparak 2 GB bedava internet paketini sahibi olabilirsiniz. 1 ay içerisinde sadece tek defa geçerli olacak bu fırsattan yararlanmayı unutmayın.

Bu kampanyaya ek olarak TL yükleme sonrasın eğer bir bilgilendirme gelmedi ise BANANEVAR yazarak bu mesajı 4455 numarasına göndererek hediye internet dahilinde bilgi alabilirsiniz.

Faturasız Kullanıcılara Özel Hediye İnternet

Vodafone faturasız bedava internet 2023 yılına özel olarak sizlerde ücretsiz internet paketi kazananlar arasında olmak ister misiniz? Bunun için aşağıda bulunan yorum kısmınıza yaratıcı bir açıklama yaparak mail adresinizi doğru girmeniz yeterlidir.

Her hafta seçeceğimiz 3 kullanıcı için Vodafone bedava internet paketi hediye edeceğiz, bu şansı kaçırmayın.

Tüm Vodafone Kampanyaları

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir