Vodafone Sevgililer Günü 2024 Bedava internet

Vodafone bedava internet ile birlikte Sevgililer Gününe özel kazanacağınız internet ile kız veya erkek arkadaşınız ile birlikte 14 Şubat 2024’de birlikteyken internet üzerinden videoları bedava internet ile güle güle beraber izleyebilirsiniz.

14 Şubat bedava internet kampanyalarını sitemizde diğer operatörler içinde bulabilirsiniz. Turkcell ve Türk Telekom’da Sevgililer Günü bedava internet paketlerini inceleyebilirsiniz.

Vodafone 14 Şubat 2024 Bedava internet

vodafone sevgililer günü bedava internet

Vodafone 14 Şubat ile bedava internet ile kalmayıp ayrıca Vodafone Sevgililer Gününde bizlere bedava dakika, bedava sms bile dağıtmaktadır. Sizlerde 14 Şubat’ta Sevgiliniz ile dışarıya çıktınız ve bir yerde oturuyorsunuz. O an eğlenmek amaçlı bir video aklınıza geldi ve izleyeceksiniz bu durumda Vodafone 14 Şubat bedava internet sayesinde internetiniz bitecek diye düşünmeyin ve bedava internetinizi alarak istediğiniz videoyu izlemeye başlayın ve gülmeyi eksik etmeyin.

Vodafone Sevgililer Günü Bedava internet

Vodafone Sevgililer Günü kampanyasından sizlerde yararlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan 14 Şubat fırsatlarını inceleyin:

Vodafone Yanımda 14 Şubat Hediyesi

14 Şubat günü Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın ve sağ tarafta yer alan menü üzerinden “Bana Özel” bölümüne giriş yapın, bu bölüm üzerinden Sevgililer Günü size özel kampanyaları görün, buradan istediğiniz kampanyaya katılabilir ve o kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca 14 Şubat sevgilinize hediye almak istiyorsanız burada yer alan mağaza indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sene 14 Şubat hediyeniz Vodafone ile daha güzel ve daha uygun olsun.

Vodafone Sevgililer Günü Hediye

Vodafone Sevgililer Günü hediyelerinden bir tanesi daha olan Vodafone Freezone kullanıcılarına özel hiçbir işlem yapmadan kazanabilecekleri 2 GB bedava internet ile birlikte sevgililer arasında 1 hafta kullanabilecekleri bol bol internetleri olsun.

Vodafone 14 Şubat bedava dakika & bedava sms & bedava internet

Sevgililer gününde internetiniz ya da dakikanız mı bitti üzülmeyin. Bunun için Vodafone yanımda uygulamasını açarak “Bana Ne Var” ile çarkı çevirin ve o güne özel şanslı hediyenizi kazanın. Hediyeyi kazandıktan sonra telefonunuza onay mesajı gelecektir.

Vodafone 14 Şubat’ta Gez Bedava internet Kazan

Vodafone ile Sevgililer Gününde dolaşarak internet kazanabilirsiniz. Bunun için Vodafone internet Avcıları oyununu indirin ve gezerken telefonunuzu elinize alarak internet Avlamaya başlayın, bu sayede bir günde 1 GB veya 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 14 Şubat kampanyaları dışında diğer bedava internet kampanyaları için: Vodafone 2024 Yılbaşı Bedava internet Hediyeleri yazımıza bakabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Yeşim dedi ki:

    Merhaba beş yıllık internet gerçek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir