Vodafone Bedava İnternet Eylül 2022 Paketleri

Vodafone bedava internet 2022 paketleri nasıl yapılır bilmiyor ve Vodafone bedava internet yapımı hakkında bilgi alarak Vodafone paketleri sayesinde hediye internet kazanmak için burada olduğunuzu biliyoruz. Vodafone bedava internet kampanyaları ile birlikte her ay güncel olarak dinlenen farklı internet fırsatlarında sizlerin huzuruna getiriyoruz.

2022 yılının gelmesiyle birlikte Vodafone başlatmış olduğu bedava internet paketlerine değişiklik yaparak daha fazla Vodafone bedava internet sunmak amacıyla müşterilere kendine çekmesi ile mutlu ve güzel kampanyalar ortaya çıkarmış.

Vodafone Bedava internet 2022 Kampanyaları

Vodafone bedava internet için abonesi olun veya olmayın fark etmez Vodafone’un yapmış olduğu bedava internet kampanyaları sayesinde her ay 10 GB bedava internet gibi ücretsiz olarak kazanacağınız uygulamalar ve karşımıza çıkan fırsatları ile birlikte oldukça hoş bir durum ortaya çıkıyor.

Bedava internet paketleri tüm GSM operatörleri olmak üzere verilmekte ancak verilen bedava internetler belirli bir süre veya belirli bir özel gün amacıyla ortaya çıkmış kampanyalardır. Vodafone bedava internet 2022 kampanyalarına gelin hep birlikte bakalım.

Vodafone bedava internet paketleri 2022 yılı içerisinde birden fazla kampanya karşımıza çıkmaktadır bunu kampanyalardan Size uygun olanlar katılım sağlayarak ücretsiz olarak Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone ayrıca bazı kampanyalar da herhangi bir katılımı yerine sadece tek tıklama ile veya uygulama indirme ile bedava internete kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava internet 2022 Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörüne henüz geçmemiş iseniz daha fazla bedava internet ve daha fazla bedava dakika ve bedava sms kazanma imkanı da siz değerli müşterilere hediye edilecektir. Vodafone çekim gücü sayesinde kullanıcılarda almış olduğu bedava internetleri rahatlıkla hızlı bir şekilde kullanabilirler. 1 GB bedava internet veya farklı diğer paketler için aşağıya göz atmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Bana Ne Var 5 GB Bedava internet

bedava internet 2022

Vodafone bana ne var uygulaması sayesinde her hafta 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz, bana ne var uygulaması ile birlikte sadece 5 GB bedava internetin yanı sıra 1 GB bedava internet ya da 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Şansınıza kalmış bir şekilde bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kazanabilirsiniz. Konu hakkında daha fazla bedava internet kazanmak isterseniz şu yazımızı inceleyebilirsiniz: Vodafone Bana Ne Var Çark Bedava internet

Vodafone Yanımda Bedava internet 2022 Nasıl Kazanırım?

Vodafone internet paketleri nelerdir, nasıl ek internet alırım gibi sorularda oldukça fazla.

Vodafone aboneleri uygulama üzerinden hediye internet paketlerini görebiliyor veya hatlarına ufak bir ücret ödeyerek aylık veya haftalık / günlük olarak internet yükleyebiliyorlar.

Yanımda uygulaması sayesinde Vodafone bedava internet kazanabilir veya menü üzerinden ek internet paketlerine göz atabilirsiniz.

Vodafone Fatura 1 GB Bedava internet

Vodafone fatura olarak günde 2 hafta kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Eğer faturalı hat kullanıyorsanız “EFATURA” yazın boşluk bırakın ve “E-POSTA” adresinizi yazdıktan sonra bu mesajı “7000” numarasına mesaj olarak gönderin.

Vodafone Bedava internet 2022 Özel Kampanyalar

Vodafone paketler ile farklı hediyeler dağıtmakta, ancak özel günlere ait Vodafone bedava internet paketleri sayesinde de bizlere güzel bir vakit geçirmemize olanak sağlıyor.

Vodafone hediye internet vermiş olduğu özel günlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir;

Yukarıda yer alan Vodafone internet paketleri tamamen ücretsiz veya indirimli olarak uygulamaktadır. Bu paketlere ulaşabilmek için sitemiz üzerinden ufak bir arama yaparak bulabilir ve paket detaylarına ulaşabilirsiniz. Burada detaylarını vermememizin nedeni paketler her yıl farklı olarak güncelleniyor veya aktif olarak hizmete girmiyor.

Vodafone Paketler: Altın Kulüp 4 GB Bedava internet

Vodafone altın kulüp paketine katılmanız dahilinde sizlere katılım sonrasında hattınıza 4 GB bedava internet yüklenecektir. Bu paket 19 Nisan sonrasında aktif olmayacaktır, sizlerde 4 GB bedava internet hediyesinden yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Vodafone TL Yükle 1 GB Bedava internet Kazan

hediye internet 2022

Vodafone TL yükleme bedava internet için yapmanız gereken işlem 20 TL ve üzerinde bir miktar parayı hattınızı yüklemek olacaktır.

Daha sonrasında otomatik olarak hattınıza gelene SMS sayesinde 1 GB vodafone bedava internet yüklenecektir.

Vodafone 14 Şubat 2022’de 2 GB Bedava internet

Vodafone Freezone abonelerine özel başlatmış olduğu 14 Şubat Sevgililer Günü bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için bana ne var uygulamasını indirerek 14 Şubat günü uygulamaya giriş yapın.

Karşınıza çıkan özel kampanyalardan yararlanarak ister Vodafone bedava internet ister farklı kampanyalardan bir tanesini seçebilirsiniz.

Vodafone Freezone Bedava İnternet 2022 Paketleri

Vodafone internet paketleri dahilinde genç kullanıcılara özel hizmet olan Vodafone Freezone ait bedava internet dağıtımı yapmasını çok sık göremiyoruz, bu yüzden Vodafone Freezone bedava internet paketi şu anlık listede gözükmüyor.

Sürpriz bir şekilde hediye internet gönderimi yapılırsa sizlere sosyal medya ve bu sayfa üzerinden bildireceğimizi unutmayın. Vodafone Freezone için genellikle konser ve aktivite indirimleri yer almakta.

Vodafone Freezone bedava olmasa dahi Vodafone Yanımda uygulaması ile hattınıza 50 TL ve üzeri yüklemelerde hediye olarak 4 GB Vodafone bedava internet gönderimi yapıyor. (Tüm hatlar için geçerli mi bilgimiz bulunmuyor.)

bedava internet paketi

Sana Özel Bedava İnternet Bulundu!


Vodafone 4.5G 1 GB Bedava İnternet
Vodafone hattınızı 4.5G hizmetine geçirdikten sonra bedava 1 GB internet kazanıyorsunuz. Bunun için herhangi bir Vodafone bayisine giderek hakkınızı 4.5G’ye geçiş için tamamlayın ve bedava internet kazanın.

Vodafone 1 TL 4 GB İnternet

Vodafone bazı kullanıcılarına gönderdiği mesaj ile birlikte 4 ay boyunca her ay 1 GB internet olmak üzere 1 TL gibi düşük bir ücret ile internet dağıtıyor. 4 ay sonrasında ise bu ücret 3 TL gibi bir rakama çıkartılıyor.

Eğer size de bununla ilgili mesaj gelirse gerek gördüğünüz taktirde ücretini ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet

Vodafone internet avcıları oyun sayesinde bedava internet kazanabilmek için uygulamayı indirin ve gezerken ortaya çıkan bitleri toplayarak Vodafone bedava internet kazanın.

Daha fazla Vodafone 2022 bedava internet kampanyaları ne bakmak istiyorsanız Vodafone bedava internet kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet 2022 Paketi

vodafone bedava internet 2022

Vodafone Ramazan bedava internet kampanyası sayesinde 2022 Ramazan hediye internet fırsatının gelmesi ile sizde bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan ayı boyunca 2 GB – 3 GB – 6 GB gibi farklı hediye internet paketleri sunmakta. Sizlerde Ramazan hediye kampanyasına katılmak için buraya tıklayın.

Yorum Yap Bedava İnternet Paketi Kazan

Vodafone bedava internet paketlerini duyan kullanıcılar bunlardan yararlanmak için sayfamızı ziyaret ediyorlar ve tüm Vodafone internet paketlerini inceleyerek ücretsiz internet keyfi yakalıyorlar. Sizlerde yorum yaparak internet kazanma şansını kaçırmayın.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorumlar

 1. Anonim dedi ki:

  Bedava internet istiyorum

 2. Muhammed dedi ki:

  3 GB almak istiyorum

 3. Pelin balkaya dedi ki:

  Bende internet istiyorum

 4. Anonim dedi ki:

  Bedava internet istiyorum her ay duzenli olarak alınan paketlere sizlerinde bi hediye internetiniz olsun

 5. Elmas dedi ki:

  Vodafone neti seviyorum

 6. Zilan dedi ki:

  Mukkemel bir bayi hem uygun güzel ve çok anlayışlı bir müşteri temsilcilere sahip olan operatör

 7. Anonim dedi ki:

  Öğrenciyim 5 GB internet gönderiniz lütfen

 8. Anonim dedi ki:

  3 günlük 20 gb bedeva linki sizde varmi

 9. Alper dedi ki:

  İnternet çok lazım 15 GB

 10. Anonim dedi ki:

  Bedava interenet istiyorum

 11. Müslüm dedi ki:

  Nasıl kazandınız

 12. Şahin dedi ki:

  Seviyorum interneti 10gb

 13. Serhat dedi ki:

  Bedava internet istiyorum

 14. Yusuf dedi ki:

  Nasıl

 15. Samet kral dedi ki:

  Internet isteriz internet istiyorum

 16. Özgen Öztürk dedi ki:

  Sınav öğrencisiyim ve internete ihtiyacım var. Lütfen 5 veya 10 GB internet gönderin lütfen

 17. Elanur dedi ki:

  Merhaba her ay başı vodefon günlük 10 gb veriyordu ben bu ayın kini yapmadım nasıl yapılıyor

 18. Zehra dedi ki:

  10gb istiyorum

 19. Burcin dedi ki:

  10gb

 20. Anonim dedi ki:

  10gb

 21. Anonim dedi ki:

  10

 22. Murat dedi ki:

  Yeni hat aldım hiç bir hediye alamadım yardımcı olursanız sevinirim

 23. Kaya dedi ki:

  Yapmayı biliyormusun

 24. Anonim dedi ki:

  Nasıl yatın bana yaparmsin sana zahmet

 25. Ahmet dedi ki:

  10 GB

 26. Selçuk çetin dedi ki:

  10gb

 27. Anonim dedi ki:

  Bende 😄

 28. Kumru dedi ki:

  Vodafone İnternet istiyorum 10gb gelir mi?

 29. Anonim dedi ki:

  10 gb

 30. Ur dedi ki:

  Bana 10 gb at

 31. Nurullah dedi ki:

  internet istiyorum 10 gb

 32. Serhat dedi ki:

  Vodafone zafer bayramı interneti nasıl yapılır

 33. Nurullah dedi ki:

  Bedava internet istiyorum 10 GB

 34. Cansel dedi ki:

  10 GB kazanmak istiyom

 35. Cansel dedi ki:

  Nasıl kazandin

 36. Cansel dedi ki:

  Nasıl kazandin

 37. Lale dedi ki:

  Bedava internet istiyorum 10 GB teşekkürler

 38. Barış dedi ki:

  Vodafone 15GB

 39. Nazar dedi ki:

  Vodafone bedava İnternet istiyorum 9 gb

 40. SALİH CAN KAYALI dedi ki:

  Banada internet verin

 41. Talha dedi ki:

  10GB

 42. Fatma dedi ki:

  Bedava istiyorum

 43. Gülbeyan dedi ki:

  Vodafone bedava internet istiyorum 5 GB hediye gelir.

 44. Anonim dedi ki:

  Nasıl kazandınız babada yardımcı olurmusunuz

 45. Gülbeyan dedi ki:

  Vodafone bedava internet istiyorum 9 GB gelir

 46. Gülbeyan dedi ki:

  Vodafone bedava internet istiyorum 5 GB hediye gelir

 47. Anonim dedi ki:

  Internet istiyorum

 48. Aslıhanim dedi ki:

  Internet istiyorum ucretsiz

 49. Mustafa dedi ki:

  Ben neden giremiyorum 😢😢

 50. Gülbeyan dedi ki:

  Vodafone bedava internet istiyorum 5 GB

 51. Selim dedi ki:

  Ellere varda bize yok mu

 52. Merve şen dedi ki:

  Vodafone hic hediye internet gondermiyorsun..daha once yani 4 sene once bu hatta gectigimde internet boldu ama simdi degil.cark yenilemede de sadece 5 gb 10 gb vardi oda yok simdi .onu yenile

 53. Musa dedi ki:

  Vodafone Redlilere özel bedava internet nasıl yapabilirim birde ben faturalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

 54. Sancak dedi ki:

  Şu an yeni bedava paketler var mı Vodafone

 55. Korkmaz dedi ki:

  Vodafone 2022 bedava internet paketleri neler?

 56. recep dedi ki:

  bedava internet lazım

 57. Engin dedi ki:

  Vodafone bedava internet 2022 teşekkürler.

 58. Umut dedi ki:

  vodafone bedava internet kazan

 59. Mehmet dedi ki:

  Vodafone hediye internet paketi yeni yıl için güzel umarım Vodafone bedava internet 2022 de daha da iyi olur.

 60. Zeynep dedi ki:

  1 gb ücretsiz internet kazandım, teşekkürler

 61. Pelin dedi ki:

  Vodafone bedava internet için teşekkürler.

 62. İsmail dedi ki:

  Sabah anketi doldurdum gelen doğrulama mesajını da girdim tebrikler 3gb kazandiniz dedi hala yükleme yapilmadi. Lütfen hediye internetimi yukleyin

 63. İsmail dedi ki:

  Sabah anketi doldurdum gelen doğrulama mesajını da girdim tebrikler 3gb kazandiniz dedi hala yükleme yapilmadi. Lütfen hediye internetimi yukleyin

 64. Onurcan dedi ki:

  Vodafone bedava internet 2022 kampanyalarını bekliyoruz.

 65. Şiyarbuzak dedi ki:

  Vodafone Freezone’lu olmanın bir ücreti var mı?

 66. Atsızzzz dedi ki:

  seni seviyorum testini yapin günlük 3 gb kazanın

 67. Bilal Tamir dedi ki:

  Yanımda uygulaması sayesinde Vodafone bedava internet kazanabiliyorum o güzel, buradaki kampanyalarda takibimde tabi

 68. Azize dedi ki:

  İnternet kazandıran uygulamaları söyler misiniz?

 69. Gulsen dedi ki:

  Bu vodofone ayrı bir seviyorum en iyisi bence hakkını veriyor.

 70. Hasan alpak dedi ki:

  Vodafone İnterneti seviyorum

 71. Savas dedi ki:

  Altın kulübe üye oldum internet gelmedi bilgisi olan bilgi verebilir mi?

 72. Azat Meter dedi ki:

  Yaklaşık 4 aydır Vodafone çarkı çeviriyorum sürekli sürpriz hediye geliyor. Ne yapacağım sürpriz hediyeyi ya internet yada dakika gelsin artık.

 73. Ece dedi ki:

  Internet avcilarini 2 kere yukledim ama hicbir sey olmuyor

 74. Mutlu dedi ki:

  25 TL yükledim ama çarkı çeviremiyorum 25 tl yükleyin diyor.

 75. Yagmur dedi ki:

  25 tl yüklediğim halde çarkı çeviremiyorum yardımcı olur musunuz

 76. Ibrahim dedi ki:

  Su an bedava interet paketi varmi

 77. Memet sert dedi ki:

  Seni sevmiyodur 😂😂

 78. Eda dedi ki:

  Ben sürekli 32 tl yüklüyorum ve çarki döndüremiyorum neden acaba

 79. Murat dedi ki:

  Ben internet alamıyorum yardımcı olurmusunuz

 80. Sezer dedi ki:

  Bi ben alamiyorum bu interneti

 81. Vodafone bedava internet için yapmış olduğu güzel bir uygulama olan Vodafone internet avcıları sayesinde bit avladıkça internet paketinizde o denli yüksek hediyeler kazanabilirsiniz.

 82. Vodafone bedava internet ile daha fazla kazanmak isterseniz sitemizi takip etmeyi unutmayın.

 83. Vodafone bedava internet ile vodafone çark hediyesini her hafta yeniden kullanabilirsiniz.

 84. Vodafone bedava internet paketleri 2022 yılında çıktıkça konumuzu güncellemeye devam ediyoruz, teşekkür ederiz.

 85. Vodafone bedava internet paketleri sitemizde her ay güncellenmektedir. Ayrıca yeni bir paket eklendiği taktirde yine sitemizde bulunan diğer son başlıklar ile anında ulaşmanız mümkündür.

 86. Yunus Mengil dedi ki:

  Vodafone bedava internet paketleri her ay güncelleniyor mu hocam?

 87. Murat Yolaz dedi ki:

  Vodafone internet avcılarını yükledim bedava internet avlıyorum çok zevkli herkesi beklerim, kullanici adım avciteketek

 88. Sezai Dinç dedi ki:

  Vodafone yanımda bedava internet aldım sağolun, yeni paketleri bekliyorum

 89. Melis Zalimer dedi ki:

  Vodafone çark ile 5 gb bedava internet kazandım sayenizde öpüyorum hepinizi

 90. Yeliz dedi ki:

  Vodafone 2022 bedava interneti kaptım daha ne isterim sağolunn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu