Vodafone Bedava internet Paketleri 2019

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için 2019 Vodafone bedava internet paketleri listesi ve tüm kampanyaların bulunduğu sayfa.

vodafone bedava internet 2019

Vodafone bedava internet paketlerini nasıl yapılır bilmiyor ve Vodafone bedava internet yapımı hakkında bilgi alarak Vodafone paketleri sayesinde hediye internet kazanmak için burada olduğunuzu biliyoruz. Vodafone bedava internet kampanyaları ile birlikte her ay güncel olarak dinlenen farklı internet fırsatlarında sizlerin huzuruna getiriyoruz.

2019 yılının gelmesiyle birlikte Vodafone başlatmış olduğu bedava internet paketlerine değişiklik yaparak daha fazla Vodafone bedava internet sunmak amacıyla müşterilere kendine çekmesi ile mutlu ve güzel kampanyalar ortaya çıkarmış.

Vodafone Bedava internet 2019 Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet için abonesi olun veya olmayın fark etmez Vodafone’un yapmış olduğu bedava internet kampanyaları sayesinde her ay 10 GB bedava internet gibi ücretsiz olarak kazanacağınız uygulamalar ve karşımıza çıkan fırsatları ile birlikte oldukça hoş bir durum ortaya çıkıyor.

Bedava internet paketleri tüm GSM operatörleri olmak üzere verilmekte ancak verilen bedava internetler belirli bir süre veya belirli bir özel gün amacıyla ortaya çıkmış kampanyalardır. Vodafone bedava internet 2019 kampanyalarına gelin hep birlikte bakalım.

Vodafone bedava internet paketleri 2019 yılı içerisinde birden fazla kampanya karşımıza çıkmaktadır bunu kampanyalardan Size uygun olanlar katılım sağlayarak ücretsiz olarak Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone ayrıca bazı kampanyalar da herhangi bir katılımı yerine sadece tek tıklama ile veya uygulama indirme ile bedava internete kazanabilirsiniz.

Vodafone’a henüz geçmemiş iseniz daha fazla bedava internet ve daha fazla bedava dakika ve bedava sms kazanma imkanı da siz değerli müşterilere hediye edilecektir. Vodafone çekim gücü sayesinde kullanıcılarda almış olduğu bedava internetleri rahatlıkla hızlı bir şekilde kullanabilirler. 1 GB bedava internet veya farklı diğer paketler için aşağıya göz atmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Bedava internet Paketleri 2018

Vodafone Bana Ne Var 5 GB Bedava internet

Vodafone bana ne var uygulaması sayesinde her hafta 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz, bana ne var uygulaması ile birlikte sadece 5 GB bedava internetin yanı sıra 1 GB bedava internet ya da 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Şansınıza kalmış bir şekilde bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kazanabilirsiniz. Konu hakkında daha fazla bedava internet kazanmak isterseniz şu yazımızı inceleyebilirsiniz: Vodafone Bana Ne Var Çark Bedava internet

Vodafone Yanımda Bedava internet Nasıl Kazanırım?

Vodafone internet paketleri nelerdir, nasıl ek internet alırım gibi sorularda oldukça fazla.

Vodafone aboneleri uygulama üzerinden hediye internet paketlerini görebiliyor veya hatlarına ufak bir ücret ödeyerek aylık veya haftalık / günlük olarak internet yükleyebiliyorlar.

Yanımda uygulaması sayesinde Vodafone bedava internet kazanabilir veya menü üzerinden ek internet paketlerine göz atabilirsiniz.

Vodafone Fatura 1 GB Bedava internet

Vodafone fatura olarak günde 2 hafta kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Eğer faturalı hat kullanıyorsanız “EFATURA” yazın boşluk bırakın ve “E-POSTA” adresinizi yazdıktan sonra bu mesajı “7000” numarasına mesaj olarak gönderin.

Vodafone Bedava internet – Özel Günler

Vodafone paketler ile farklı hediyeler dağıtmakta, ancak özel günlere ait Vodafone bedava internet paketleri sayesinde’de bizlere güzel bir vakit geçirmemize olanak sağlıyor.

Vodafone hediye internet vermiş olduğu özel günlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir;

Yukarıda yer alan Vodafone internet paketleri tamamen ücretsiz veya indirimli olarak uygulamaktadır. Bu paketlere ulaşabilmek için sitemiz üzerinden ufak bir arama yaparak bulabilir ve paket detaylarına ulaşabilirsiniz. Burada detaylarını vermememizin nedeni paketler her yıl farklı olarak güncelleniyor veya aktif olarak hizmete girmiyor.

Vodafone Paketler: Altın Kulüp 4 GB Bedava internet

Vodafone altın kulüp paketine katılmanız dahilinde sizlere katılım sonrasında hattınıza 4 GB bedava internet yüklenecektir. Bu paket 19 Nisan sonrasında aktif olmayacaktır, sizlerde 4 GB bedava internet hediyesinden yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Vodafone TL Yükle 1 GB Bedava internet Kazan

Vodafone TL yükleme bedava internet için yapmanız gereken işlem 20 TL ve üzerinde bir miktar parayı hattınızı yüklemek olacaktır.

Daha sonrasında otomatik olarak hattınıza gelene SMS sayesinde 1 GB vodafone bedava internet yüklenecektir.

Vodafone Bedava internet Paketi

Vodafone 14 Şubat 2019’da 2 GB Bedava internet

Vodafone Freezone abonelerine özel başlatmış olduğu 14 Şubat Sevgililer Günü bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için bana ne var uygulamasını indirerek 14 Şubat günü uygulamaya giriş yapın.

Karşınıza çıkan özel kampanyalardan yararlanarak ister Vodafone bedava internet ister farklı kampanyalardan bir tanesini seçebilirsiniz.

Vodafone Freezone Bedava internet Paketleri

Vodafone internet paketleri dahilinde genç kullanıcılara özel hizmet olan Vodafone Freezone ait bedava internet dağıtımı yapmasını çok sık göremiyoruz, bu yüzden Vodafone Freezone bedava internet paketi şu anlık listede gözükmüyor.

Sürpriz bir şekilde hediye internet gönderimi yapılırsa sizlere sosyal medya ve bu sayfa üzerinden bildireceğimizi unutmayın. Vodafone Freezone için genellikle konser ve aktivite indirimleri yer almakta.

Vodafone Freezone bedava olmasa dahi Vodafone Yanımda uygulaması ile hattınıza 50 TL ve üzeri yüklemelerde hediye olarak 4 GB Vodafone bedava internet gönderimi yapıyor. (Tüm hatlar için geçerli mi bilgimiz bulunmuyor.)

Vodafone 1 TL 4 GB internet

Vodafone bazı kullanıcılarına gönderdiği mesaj ile birlikte 4 ay boyunca her ay 1 GB internet olmak üzere 1 TL gibi düşük bir ücret ile internet dağıtıyor. 4 ay sonrasında ise bu ücret 3 TL gibi bir rakama çıkartılıyor.

Eğer size’de bununla ilgili mesaj gelirse gerek gördüğünüz taktirde ücretini ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları Bedava internet

Vodafone internet avcıları oyun sayesinde bedava internet kazanabilmek için uygulamayı indirin ve gezerken ortaya çıkan bitleri toplayarak Vodafone bedava internet kazanın.

Vodafone 4.5G 1 GB Bedava internet

Vodafone hattınızı 4.5G hizmetine geçirdikten sonra bedava 1 GB internet kazanıyorsunuz. bunun için herhangi bir Vodafone bayisine giderek hakkınızı 4.5G’ye geçiş için tamamlayın ve bedava internet kazanın.

Daha fazla Vodafone 2019 bedava internet kampanyaları ne bakmak istiyorsanız Vodafone bedava internet kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketlerini duyan kullanıcılar bunlardan yararlanmak için sayfamızı ziyaret ediyorlar ve tüm Vodafone internet paketlerini inceleyerek ücretsiz internet keyfi yakalıyorlar.

24 Yorum

  1. Yaklaşık 4 aydır Vodafone çarkı çeviriyorum sürekli sürpriz hediye geliyor. Ne yapacağım sürpriz hediyeyi ya internet yada dakika gelsin artık.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.