Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi 2024

Vodafone yanımda hilesi ile birlikte her hafta ücretsiz olarak bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone kullanıcıları aldıklarımı bedava internetler sayesinde günlerini veya haftalarına bu paketler ile birlikte geçirebiliyorlar ve bu mutluluğu paylaşa paylaşa arttırıyorlar.

Vodafone’un yapmış olduğu bedava internet kampanyaları ile birlikte her zaman farklı farklı değişik türdeki paketler karşımıza çıkmaktadır. Vodafone Freezone veya normal Vodafone aboneleri alabildikleri bu bedava internetler ile birlikte arkadaşlarının yanında istedikleri kadar birlikte video izleyebilirler veya Instagram’da stalk yapmaya bile devam edebiliyorlar.

Vodafone Yanımda 2024 sayesinde ayrıca kalan kullanımlarınızı takip etmeniz de mümkün. Vodafone’un sağlamış olduğu bu hizmet ile birlikte telefonunuza ek olarak internet paketinden tutun farklı türdeki bedava dakika veya bedava SMS bile kazanmanız mümkün hale geliyor. Vodafone yanımda ile birlikte telefonunuza TL yüklemek bile mümkün.

vodafone bedava çark çevir

Vodafone Yanımda bedava internet taktiği ile birlikte bugün sizlere Vodafone yanımda uygulaması sayesinde nasıl bedava internet kazanıp bu bedava internetleri daha fazla GB a yükseltmeyi göstereceğiz. Örneğin kazanmış olacağınız 1 GB bedava interneti daha sonra 2 GB bedava internet olarak karşımıza çıkartacağız. Vodafone yanımda taktiği nasıl yapılır gelin birlikte bakalım.

Vodafone Yanımda Bedava internet 2024 Hileleri Neler?

Vodafone yanımda uygulamasını yükleme misiniz Google Play veya Apple Store üzerinden yanımda yazarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama indirdikten sonra Vodafone yanımda uygulaması içerisinden hesabınıza giriş yaparak bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda bedava internet hilesi 2024 kazanabilmek için ilk olarak yapmamız gereken işlem menü üzerinden bana ne var seçeneğine çıkarmamız gerekiyor. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra karşımıza gelen sürpriz hediyeler sizi bekliyor çarkını çevirerek bedava internet kazanmaya başlaya biliyoruz. Daha önceki senelerde bu çark yerine telefonunuzu sallayarak bedava internet kazanabilirsiniz, gelen bu yenilik sayesinde ise artık çarkı çevirerek şansımıza çıkacak olan bedava internete kazanabiliyor veya daha farklı sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda çark ile birlikte bedava internet kazandığınızda gelecek onay mesajı ile birlikte internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Taktik ise bu noktada başlıyor, Vodafone yanımda 2024 yılı ile birlikte çarkı çevirdikten sonra (2 GB bedava internet gelmesi veya 5 GB bedava internet gelmesi fark etmeyecektir.) çarkı bir daha çevirebilen için bir hafta beklememiz gerekiyor ancak yapacağımız taktik ile birlikte bir hafta Vodafone yanımda çarkı tekrar çevirebileceğiz.

Vodafone Yanımda Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone yanımda hilesi için çarkı tekrar çevirmek için telefonunuzun ayarlar kısmına girerek telefon tarihimizi 1 ay sonrasında atıyoruz, saat kısmından ise gece yarısı 00:01 olarak ayarlıyoruz. İşlem sonrasında herhangi bir VPN programı bulup telefonunuza indiriyoruz ve açıyoruz. (Uygulamanın çalıştığına emin olmak için internete  giriş yapın, geri çıkın.) Uygulamayı açtıktan sonra ise telefonunuzun ayarlar bölümüne tekrar gelerek Vodafone yanımda uygulamasını verilerini sıfırlıyoruz ve programı ilk indirmiş haldeki gibi sıfırlanmış bir şekilde tertemiz tekrardan açıyoruz. Programı ye tekrardan açtıktan sonra ise karşımıza yine menü üzerinden bana ne var bölümü gelecek ve buraya tıklayarak Çarkın tekrar aktif olduğunu göreceksiniz. Vodafone yanımda çark taktiği ile birlikte çarkı tekrardan çevirebilirsiniz. (Uygulama her telefonda çalışmayabilir.)

Vodafone Yanımda bedava internet taktiği sayesinde bedava internet kazanmanın dışında daha fazla paket incelemek isterseniz: Vodafone Karne Hediyesi Bedava internet başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir