Genç Turkcell Bedava internet Paketleri

Genç Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcılar 2019 yılında GNÇ uygulaması ile birlikte Genç tarifelere sahip kullanıcılara özel hediye internet dağıtımlarını buradan bulabilirsiniz. Turkcell Genç kullanıcılarına özel yapmış olduğu bu paketleri GNÇ adı altında toplamaktadır, eğer sizde 25 yaş altında bir kullanıcı iseniz bu paketlerden bir tanesine geçerek hediye internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ bedava internet paketlerine geçmeden 25 yaş altı olmayan kullanıcılar içinde bedava internet paketlerimiz mevcut onlar için Turkcell Bedava internet Paketleri başlığı altında kampanyaları görüntüleyerek hediye internet başvurusu yapabilirler.

Genç Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları 2019

Turkcell GNÇ bedava internet kampanyaları sayesinde genç kullanıcılar hediye internet keyfini tada tada çıkartıyorlar, bildiğiniz üzere genç kullanıcılar için sadece internet olsa bile yeterlidir çünkü genellikle internet kullanımı yapan gençlerimiz bu fırsatlar sayesinde’de internetleri bitmeden ek hediye paketler kazanarak internette dolaşmaya devam ediyorlar, aşağıda yer alan Genç Turkcell bedava internet 2019 kampanyalarını sizlerde inceleyerek bedava internet kazanmaya başlayın.

Turkcell GNÇ Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ kullanıcısı iseniz bedava internet kazanmak için birden fazla kampanya mevcuttur bu kampanyaları inceleyerek sizlerde istediğiniz ve size uygun olan kampanya’ya katılın ve hediye internet kazanmaya başlayın, Turkcell GNÇ bedava internet nasıl yapılır merak eden kullanıcılar için adım adım kampanya işlemleri şu şekildedir;

Turkcell GNÇ Hediye Paketi Kampanyası

Turkcell GNÇ Bedava internet 2019

Turkcell GNÇ kampanyası sayesinde 90 gün Turkcell’de kalan kullanıcılara özel olarak 30 gün geçerli olan her yöne 1000 SMS ve 1 GB bedava internet hediye ediliyor. Bu kampanya son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca bu kampanyadaki sms ve internet bir sonraki aya devretmemekle birlikte, herhangi bir kullanıcıya’da devri yapılmamaktadır, kampanya katılımı için şartları yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Genç Turkcell Çatlat Kazan Bedava internet Hediyesi

Turkcell bedava internet kazanmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi olan çatlat kazan bedava internet hediyesidir, sizlerde Turkcell GNÇ mobil uygulamasını telefonunuza indirerek 1 hafta içerisinde 2 kere yumurta çatlatarak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell GNÇ çatlat kazan hakkında bilginiz yoksa Turkcell Çatlat Kazan Bedava internet Kap! başlığı üzerinden nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Genç Turkcell 5 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell 5 GB Bedava internet

Genç Turkcell aboneleri 5 GB bedava internet kazanmak istiyorlarsa bunun içinde GNÇ Süper ya da GNÇ Süper Yıllık paketlerinden bir tanesine geçerek bu paketi kullanmaya başlayarak bir sonraki ayda devam ettirmeniz durumunda hediye internet kazanırsınız, bu kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Genç Turkcell 5 GB Bedava internet başlığını inceleyin ve kampanya’ya katılım sağlayın.

Turkcell GNÇ Uygulamasını İndir 1 GB Bedava internet Kazan

Turkcell GNÇ uygulamasını indiren ilk 150 Bin kullanıcıya Turkcell’den özel 1 GB bedava internet verilecektir, sadece tek seferlik olarak bu hediye 7 gün geçerli olacaktır. Eğer GNÇ’yi indiren ilk 150 Bin kişi arasına girememiş iseniz paket hediyesi iptal olmuş demektir.

Genç Turkcell 2019 bedava internet paketleri ile alakalı yeni bir kampanya duyurulduğunda sizlere bu konu üzerinden ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bilgilendirilmesini yapacağız, bizi takip etmeyi ve yorum yapmayı unutmayın.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.