GNÇ BiP 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Bip GNÇ 2 GB kampanyası ile kullanıcılarına tam destek bedava internet dağıtımına devam ediyor. Turkcell bedava internet kampanyalarına Haziran 2018 ile birlikte eklenen GNÇ 2 GB bedava internet hediyesinden yararlanarak sizlerde haftalık 2 GB internet kazanırsınız.

Turkcell GNÇ 2 GB kampanyası kısa bir süre için geçerlidir, 19 Haziran ile 30 Haziran arasında katılabileceğiniz kampanyadan ayrıca sadece Genç Turkcell paketine sahip kullanıcılar yararlanabilmektedir.

Turkcell Bip GNÇ 2 GB internet Kampanyası

Turkcell Bip uygulaması üzerinden katılım sağlanan kampanya ile 2 GB bedava internetin sahibi olun. Turkcell GNÇ kullanıcıları için yapılan bu kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanya katılım işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bedava internet

Bip GNÇ 2 GB Kampanya Katılımı

Bip uygulamasını telefonuna indiren kullanıcılar bu kampanyadan yararlanmak için Bip uygulamasına giriş yaparak keşfet bölümünde yer alan GNÇ kanalını takip etmeleri yeterli olacaktır. Eğer yukarıdaki tarih aralığında bu kanalı takip etmeye başlarsanız hattınıza 1 hafta geçerli olmak suretiyle 2 GB bedava internet yüklenecektir.

Turkcell Bip GNÇ 2 GB kampanyasından sadece 25 yaş ve altı kullanıcılar yararlanabilmektedir, eğer Turkcell GNÇ kullanıcısı değilseniz bu kampanyadan yararlanamazsınız.

GNÇ 2 GB Bedava internet Şartları

GNÇ Bip 2 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak veya yararlanan kullanıcılar için sunulan şarlar şu şekildedir;

  • Kampanya 19 Haziran 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
  • Kampanya’ya yukarıdaki tarihler içerisinde 1 kez yararlanma hakkı tanınmaktadır. (Kanalı takipten çıkarak tekrar takip etmeniz bir işe yaramayacaktır.)
  • Bedava internet paketi devretmemektedir, 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz kadar 2 GB interneti kullanabilirsiniz, eğer biter ise kendi tarifeniz üzerinden devam edersiniz.

Turkcell GNÇ Bedava internet Paketleri

Genç Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyen kullanıcılar Bip GNÇ 2 GB bedava internet dışında aşağıda yer alan kampanyalara’da göz atarak daha fazla bedava internet kazanabilirler.

Turkcell Yaani Kampanyası: Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet

Bu kampanya ile kullanıcılar Yaani uygulamasını indirerek uygulama içerisinde arama yaptıkları taktirde bedava internet kazanırlar.

Turkcell Çatlat Kazan Kampanyası: Turkcell Çatlat Kazan Bedava internet

Turkcell yeni servislerinden bir tanesi olan Çatlat Kazan ile Turkcell GNÇ kullanıcıları belirlenen 2 gün boyunca yumurtaları çatlatarak bedava internet kazanabiliyorlar.

Turkcell GNÇ paketleri ile alakalı veya Turkcell Bip GNÇ 2 GB bedava internet kampanyası hakkında sorularınızı bizlere aşağıdan bildirmeyi unutmayın.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.