Vodafone 15 GB Bana 15 GB Arkadaşa İnternet

Vodafone bedava internet 2023 kampanyaları henüz çıkmadan yeni fırsatlara başlamış durumda. Sizlerde kaçmaz kırmızı fırsatlarına katılarak 15 GB bedava internet paketi kazanmayı kaçırmamak için hemen hızlı hareket edin ve hem arkadaşınız, hem size 15 GB hediye internet paketinin sahibi olun.

Vodafone internet kazanmak isteyen kullanıcılara özel kısa süreli bu fırsatı kaçırmamak için aşağıdaki adımı yaparak hemen ücretsiz internet paketine katılım sağlayın ve doya doya internet paketi kullanımınızı gerçekleştirin.

Vodafone 15 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 GB bedava internet paketinden yararlanmak isteyen kullanıcılar için yapmaları gereken işlem oldukça kolay. İster Vodafone faturalı kullanıcı olun isterseniz’de faturasız kullanıcı farketmeden bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. 15 GB hediye internet kazanmak için Vodafone Yanımda üzerinden alacağınız link ile arkadaşınıza bu linki vermeniz ve arkadaşınızın’da Vodafone kullanıcısı olması durumunda hattınıza 3 ay geçerli olmak suretiyle 15 GB internet yüklenecektir. Ayrıca bu yüklenecek internet paketi hem size hem de arkadaşınıza ayrı ayrı 15 GB olacaktır.

Vodafone Arkadaş Davet Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda arkadaş davet etme 2023 işlemi nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılar için Vodafone yanımda menüsü üzerinden “Davet Et & Kazan” bölümüne giriş yaparak “Arkadaşını Davet Et” butonuna tıkladığınız taktirde size bir link üretilecek ve siz bu link sayesinden bir kişiyi Vodafone kullanıcısı yaparak 15 GB bedava internet paketinin sahibi olacaksınız.

Vodafone 15 GB Hediye Paketinin Detayları

Vodafone 15 GB internet paketi detayları şu şekildedir;

  • İnternet paketi hediyesi kullanıcı kayıt aktivasyonu gerçekleştikten 48 saat sonra yüklenmektedir.
  • Hediye internet paketi yüklemesi olduğunda mesaj yoluyla bildirilecektir.
  • Link üzerinden birden fazla kullanıcı daveti yapılabilir, davet edilen kadar internet paketi hattınıza yüklenecektir.
  • Kampanya 18.12.2019 tarihli 17:00 saati ile 23:59 saati arasında geçerli olmaktadır.

Vodafone bedava internet 2023 kampanyaları ile birlikte büyük bir yeni yıl heyecanına ortak olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Vodafone ile daha fazla internet kazanmak için yorum yapmayı unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Onur dedi ki:

    7 GB internet benim işimi görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir