Vodafone 19 Mayıs 2022 Kampanyası

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası ile kullanıcılar bedava internet kazanarak bu ücretsiz internet’ten 1 günde olsa yararlanmak istiyorlar.

Vodafone yapmış olduğu kampanyalar ile bu kez Vodafone Bedava internet paketi sayesinde 19 Mayıs 2022 tarihinde hediye internet dağıtımı yapmayı amaçlıyor.

Vodafone 19 Mayıs bedava internet kampanyası hakkında 2022 yılı detaylarını görüntüleyerek nasıl katılım sağlayabilirsiniz, aşağıdan görüntüleyin.

Vodafone 19 Mayıs 2022 Bedava internet Hediyesi

Vodafone 19 Mayıs

Vodafone 19 mayıs ile alakalı 2022 yılında herhangi bir kampanya şuanda gözükmemektedir. Vodafone Gençlik ve Spor Bayramına özel bir kampanya çıkarır ise sizlere bu konu üzerinden 19 Mayıs 2022 günü içerisinde güncelleme yaparak ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan’da bilgilendireceğiz.

Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası Detayları

Vodafone bedava internet 19 mayıs gününde hediyesi dahilinde Vodafone Yanımda uygulamasını gün içerisinde kontrol edebilir ve yeni herhangi bir kampanya eklenmiş mi göz atabilirsiniz.

Vodafone kampanyaları ile 19 Mayıs bedava internet kampanyası hakkında bir gelişme olduğu taktirde hemen bilgilendirme sunacağız.

Sizlerde 19 Mayıs 2022 bedava internet hakkında bir bilgi sahibi iseniz bizlere yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu