Vodafone 19 Mayıs Kampanyası

Vodafone 19 Mayıs bedava internet kampanyası detaylarını görüntüleyebilir ve katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone 19 Mayıs

Vodafone 19 Mayıs Kampanyası ile kullanıcılar bedava internet kazanarak bu ücretsiz internet’ten 1 günde olsa yararlanmak istiyorlar.

Vodafone yapmış olduğu kampanyalar ile bu kez Vodafone Bedava internet paketi sayesinde 19 Mayıs 2018 tarihinde hediye internet dağıtımı yapmayı amaçlıyor.

Vodafone 19 Mayıs bedava internet kampanyası hakkında 2018 yılı detaylarını görüntüleyerek nasıl katılım sağlayabilirsiniz, aşağıdan görüntüleyin.

Vodafone 19 Mayıs Bedava internet Hediyesi

Vodafone 19 mayıs ile alakalı 2018 yılında herhangi bir kampanya şuanda gözükmemektedir. Vodafone Gençlik ve Spor Bayramına özel bir kampanya çıkarır ise sizlere bu konu üzerinden 19 Mayıs 2018 günü içerisinde güncelleme yaparak ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan’da bilgilendireceğiz.

1Vodafone 19 Mayıs Kampanyası Detayları

Vodafone bedava internet 19 mayıs gününde hediyesi dahilinde Vodafone Yanımda uygulamasını gün içerisinde kontrol edebilir ve yeni herhangi bir kampanya eklenmiş mi göz atabilirsiniz.

Vodafone kampanyaları ile 19 Mayıs bedava internet kampanyası hakkında bir gelişme olduğu taktirde hemen bilgilendirme sunacağız.

Sizlerde 19 Mayıs bedava internet hakkında bir bilgi sahibi iseniz bizlere yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.