Vodafone 29 Ekim 2022 Bedava İnternet

Vodafone 29 Ekim bedava internet kampanyası ile birlikte 2022 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi ücretsiz internet paketlerini bizlere sunuyor. Bu sayede bizlerce Cumhuriyet Bayramı gününe özel hediye internet paketinden ücretsiz olarak yararlanabiliyoruz.

Eğer sizlerde Vodafone kullanıcısı iseniz 29 Ekim internet paketi kampanyasına katılarak ücretsiz olarak internet kazanabilir ve dilediğiniz gibi gün boyu kullanabilirsiniz.

Vodafone 29 Ekim Bedava İnternet Hediyesi

vodafone bedava internet 2022

Vodafone 29 Ekim 2022 internet hediyesi olarak 3 GB internet paketi vermesini düşünüyoruz. Henüz açıklama yapmayan Vodafone operatörü daha önce yapmış olduğu kampanyalar gibi bu yılda da güzel hediyeleri bizlere vereceğini düşünüyoruz.

Ayrıca kampanya ile birlikte sizlere daha fazla hediyelerde sunulabilir, bedava sms veya bedava dakika gibi hediyelere ek indirim kuponlarına da yer verilebilir. Cumhuriyet Bayramı özel bedava internet paketini sizlerde ücretsiz bir şekilde, ister Vodafone Faturalı ister Vodafone Faturasız kullanıcısı olun bu paketten yararlanabilirsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell 29 Ekim bedava internet paketini incelemek ve ücretsiz internet kazanmayı kaçırmayın.

Diğer Operatörlerin 29 Ekim Kampanyaları:

Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet 2022

Vodafone 29 Ekim Bedava İnternet 2022

Vodafone 29 Ekim Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 29 Ekim paketi yapmak isteyen kullanıcıların yapmasın gereken bir işlem bulunmamaktadır. Burada eğer 3 GB bedava internet paketi çıkarsa bu sizin hattınıza ücretsiz olarak tanımlanması beklenmektedir. Diğer bir yöntem olarak ise Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıcılar indirerek gün geldiğinde orada yer alan hikaye bölümünden internet paketine ücretsiz ulaşmaları yönünde. Bu iki yöntem dışarısında eğer paket farklı aşamalar ile birlikte hattınıza tanımlanır ise sitemiz üzerinden sizlere bildirerek bu şartları ileteceğiz.

Vodafone 29 Ekim Kampanya Şartları Nedir?

Vodafone bedava internet paketi için herhangi bir yaş sınırı veya şart bulunmamaktadır. Sadece Vodafone kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilirler.

Vodafone Yorum Yap Bedava İnternet Paketi Kazan

Vodafone 29 ekim kampanyasına ek olarak bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılara özel olarak; Aşağıda bulunan yorum kısmına detaylı olarak düşüncelerini ve paket hakkında yorum yapan kullanıcılarımız arasından seçeceğimiz birkaç kişi için 5 GB bedava internet yöntemini sizlerle paylaşacağız. Bu sayede dilediğiniz gibi bir hafta boyunca kullanacağınız ücretsiz interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Hemen şimdi sizlerde aşağıdaki yorum kısmını kullanarak bu paket hakkında veya Vodafone bedava internet hizmetleri hakkında düşüncelerinizi bizlere iletin.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

12 Yorum

 1. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Vodofoneden çok memnunum diğerelere oranlara en iyisi bence hem daha uygun hem daha kullanışlı

 2. Avatar of Neslihan Bilgiç Neslihan Bilgiç dedi ki:

  Öğrenciyim ve internetim bitmez üzere dbs üzerinden ders takibi yapmam için İnternete ihtiyacım var kampanya çok güzel Bi kampanya ve Vodafone mükemmel bir operatör

 3. Avatar of Mumu Mumu dedi ki:

  Bedava İnternet istiyorum.

 4. Avatar of Betül Ünveren Betül Ünveren dedi ki:

  Gerçekten çok iyi bir şirketsiniz başarılarınızın devamını dilerim.

 5. Avatar of Ebru Ebru dedi ki:

  29 Ekim çok önemli çok kutlu bir gün tüm Türkiye’nin 29 ekimini kutlarım. Ayrıca vodafone abonesi olmaktan çok mutluyum.

 6. Avatar of Gülsen Gülsen dedi ki:

  İnşallah 5gb bana çıkar

 7. Avatar of Suat aydın Suat aydın dedi ki:

  Vodafone bedava internet

 8. Avatar of Mizgin Mizgin dedi ki:

  Vodafondan çok memnunum ❤

 9. Avatar of Burak Burak dedi ki:

  Bana bedava internet vodafone

 10. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Vodafone dan çok memnunum.bütün türkiye ve vodafone ailesinin 29 ekimini kutlarım.5gb❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu