Vodafone 3 GB Bedava internet

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde sürekli olarak güncellenen ve yenilenen yeni kampanyalar karşısında bizleri mutlu etmeye devam ediyor. Vodafone Freezone kullanıcıları yapılan yenilikler ile birlikte bedava 3 GB internet kazanıyorlar.

Vodafone Freezone abonesi değilseniz 3 GB bedava internet kazanabilmek için Vodafone FreeZone’lu olmalısınız Vodafone FreeZone’lu olabilmek için sadece ve sadece gereken tek şey 26 yaşının altında olmalısınız. Eğer yaşınız tutuyor ise sizde Vodafone FreeZone’lu olarak bedava internet kazanma keyfini sürdürebilirsiniz.

Vodafone 3 GB Bedava internet Kazan

Vodafone’dan 3 GB bedava internet kazanabilmek için yapmanız gereken işlemi oldukça kolay sizde Vodafone FreeZone’a geçerek 3 GB bedava internet kazanma şansını ya kalıyorsunuz bunun için yapmanız gereken “FREEZONESORGU” mesajını 1525 numarasına göndermek.Bu mesajı attıktan sonra size FreeZone’lu olup olmadığınıza dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir.

vodafone 3 gb bedava internet

Vodafone FreeZone’lu iseniz aklınızın faturasız olması ile birlikte 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz Eğer Hattınız faturalı ise bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

Vodafone 3 GB bedava internet için Vodafone yanımda uygulamasına ihtiyacımız var bunun için uygulamaya giriş yapıyoruz ve Vodafone TL yükleme bölümünden 50 TL ve üzeri yükleme yapıyoruz bu yükleme sonrasında hattınıza 5 gün kullanabileceğimiz 3 GB bedava internet yüklenmektedir.

Vodafone 3 GB Freezone Bedava internet

Vodafone Freezone sahnesinde 3 GB bedava interneti Vodafone yanımda uygulaması sayesinde ücretsiz olarak kazanabiliyor. Eğer siz de Yükleme yaptıktan sonra bedava internet yüklenmemiş ise bunun için birkaç saat beklemeniz yeterli olacaktır sistem otomatik olarak algıladığında hattınıza para yüklemesi ile birlikte bedava internet de bilgilendirme mesajı ile birlikte başlayacaktır.

Vodafone bilgilendirme mesajı ile bedava internet kazandığını da dair başlangıç tarihi ve bitiş tarihi gelen mesaj üzerinden gözükecek olur 3 GB bedava interneti o tarihler içerisinde kullanabilirsiniz.

Vodafone Freezone bedava internet kampanyası sayesinde daha fazla bedava internet kazanabilirsin sizde Vodafone Freezone ayrıcalıklarından faydalanmak için sitemizi takip edin ve sitemizdeki bedava internet kampanyalarından yararlanın.

Ayrıca Vodafone internet Avcıları uygulaması sayesinde bedava internet kazandırıyor. bunun için sitemizde yer alan  Vodafone internet Avcıları taktiği ile birlikte daha fazla internet kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken şu yazımızı incelemek: İnternet Avcıları Bedava internet Hilesi

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Hizni dedi ki:

  vodafone inanılmaz güzel

 2. Hizni dedi ki:

  vodafone çok güzel kardeşim

 3. Aziz dedi ki:

  Her yerde çekmiyor, merkezdeyim burada 1 çekiyor.

 4. Candan dedi ki:

  Vodafone ücretsiz internet 2024 paketi aldım.

 5. Aziz dedi ki:

  Vodafone çok güzel, tavsiye ederim herkese.

 6. Hizni dedi ki:

  Vodafone çok güzel herkese tavsiye ederim.

  1. Hizni dedi ki:

   vodafone çok güzel herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir