Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Hilesi

Vodafone İnternet Avcıları hilesi oyunu ile birlikte günlük olarak bedava internet kazanmak isteyenler oyunu indirdiler bile siz hala oyunu indirmemiş iseniz Vodafone İnternet Avcıları oyunu indirerek her gün bedava internet kazanabilirsiniz.

İnternet Avcıları oyunu sayesinde bedava internet kazanmak oldukça basit Vodafone’un çıkarmış olduğu bu uygulama sayesinde insanlar geze geze bedava internet kazanabiliyorlar. Ancak bu internet kampanyasından yararlanabilmeniz için genç bir birey olmanız gerekiyor. Yani 26 yaş altında biriyseniz bu uygulama ile bedava internet toplayabilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları Hilesi ile birlikte de daha fazla günlük olarak bedava internet kazanabiliyor sunuz bu işlemin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Hileleri

Vodafone internet Avcıları hilesi ile birlikte bedava internet kazanmak oldukça basit bir hal alıyor. sizde hemen Vodafone İnternet Avcıları oyunu indirin ve hesabınız ile Vodafone İnternet Avcıları oyununa Giriş yapın oyuna giriş yaptıktan sonra açılacak olan bitleri toplamamız ile birlikte bedava internet kazanabiliyorsunuz. bitler gezdikçe çoğalıyor ve sizde gezdikçe daha fazla bit sahibi olarak bedava internet kazanabiliyorsunuz bit puanı ile birlikte bedava internet kazanma olasılığı da bu denli artıyor.

İnternet Avcıları taktiğini uygulamak içinse yapmanız gereken işlem telefonunuzun internetini 5 dakika ara ile birlikte kapatıp açmak bu sayede bitler yanı başınızda yenilenmiş oluyor ve siz yeniden bit avına çıkmış olabiliyorsunuz.

yeni bitler avlamak için 30 saniyeniz mevcut bu saniye içerisinde 20 30 tane en az bir de anlayabilirsiniz. Avladınız bu bitler sayesinde günlük olarak 2 GB Bedava internetten 10 GB bedava internete kadar birçok seçenek ile birlikte puanlarınız ile bedava internet sahibi olabiliyorsunuz.

sizde Vodafone İnternet Avcıları taktiği ile birlikte daha fazla bit toplayabilir ve daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet Avcıları uygulaması ile birlikte Kafanıza takılan herhangi bir soru işaretini bize aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz sizlere anında cevap vereceğimizi unutmayın.

Vodafone İnternet Avcıları Bit Yenilenmiyor

Vodafone internet Avcıları hilesi ile birlikte bit sayesinde bedava internet kazanabileceğimiz de söylemiştik ancak bitler interneti kapatıp açtıktan sonra yenilenmiyor ise bunun için Kolunuzu değiştirmeniz gerekiyor Üçüncü parti uygulamalar sayesinde konumunuzu farklı bir yer gösterilerek bedava internet kazanmanız da mümkün Bu sayede konumunuz farklı yeri gösterdiği için sizi telefonunuzu orada zannederek uygulamada oradaki bitler ile size bedava internet kazandırıyor.

Vodafone daha fazla internet kazanmak isterseniz, şurada yer alan yazımız ile 14 Şubat bedava internet kazanabilirsiniz: Vodafone Sevgililer Günü Bedava internet

Burada herhangi bir hileye yönlendirme veya dosya paylaşımı yapılmamıştır. Sadece kullanıcı aramalarına özel buradan internette bulunan taktikler toplanmıştır.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Şahin dedi ki:

  En fazla kaç bit toplayabiliriz?

 2. Muhammet dedi ki:

  7 tl ye 4 Gb internet paketinden ayda en az 4 defa falan yararlanabilirmiyiz

 3. Mehmet dedi ki:

  Boş yere uğraşıyorsunuz kolayı var bana ulaş özelden yazıyım uygulamanın açığını biliyorum.

  1. Onur dedi ki:

   Bana soyler misin gardas

  2. Mehmet dedi ki:

   Oyuna başla yazınca gpsi kapat

  3. talha dedi ki:

   nasıl oluyor?

  4. Cihad dedi ki:

   Nasıl yapacak dostum

  5. 2023 dedi ki:

   Nasıl açığı var

  6. ATAKAN dedi ki:

   Selam ben nasıl ulaşacağımi bilmiyorum siz bana ulaşırsanız sevinirim kolayını anlatirmisiniz

 4. Spot dedi ki:

  Hola vpn indirerek yerinizden de bit toplayabilirsiniz

  1. 2023 dedi ki:

   Internet verin

  2. 2023 dedi ki:

   Nasil uygulamayi indirdiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir