Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Hilesi

Vodafone İnternet Avcıları hilesi oyunu ile birlikte günlük olarak bedava internet kazanmak isteyenler oyunu indirdiler bile siz hala oyunu indirmemiş iseniz Vodafone İnternet Avcıları oyunu indirerek her gün bedava internet kazanabilirsiniz.

İnternet Avcıları oyunu sayesinde bedava internet kazanmak oldukça basit Vodafone’un çıkarmış olduğu bu uygulama sayesinde insanlar geze geze bedava internet kazanabiliyorlar. Ancak bu internet kampanyasından yararlanabilmeniz için genç bir birey olmanız gerekiyor. Yani 26 yaş altında biriyseniz bu uygulama ile bedava internet toplayabilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları Hilesi ile birlikte de daha fazla günlük olarak bedava internet kazanabiliyor sunuz bu işlemin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Hileleri

Vodafone internet Avcıları hilesi ile birlikte bedava internet kazanmak oldukça basit bir hal alıyor. sizde hemen Vodafone İnternet Avcıları oyunu indirin ve hesabınız ile Vodafone İnternet Avcıları oyununa Giriş yapın oyuna giriş yaptıktan sonra açılacak olan bitleri toplamamız ile birlikte bedava internet kazanabiliyorsunuz. bitler gezdikçe çoğalıyor ve sizde gezdikçe daha fazla bit sahibi olarak bedava internet kazanabiliyorsunuz bit puanı ile birlikte bedava internet kazanma olasılığı da bu denli artıyor.

internet avcıları taktikleri

Bedava İnternet Paketleri

İnternet Avcıları taktiğini uygulamak içinse yapmanız gereken işlem telefonunuzun internetini 5 dakika ara ile birlikte kapatıp açmak bu sayede bitler yanı başınızda yenilenmiş oluyor ve siz yeniden bit avına çıkmış olabiliyorsunuz.

yeni bitler avlamak için 30 saniyeniz mevcut bu saniye içerisinde 20 30 tane en az bir de anlayabilirsiniz. Avladınız bu bitler sayesinde günlük olarak 2 GB Bedava internetten 10 GB bedava internete kadar birçok seçenek ile birlikte puanlarınız ile bedava internet sahibi olabiliyorsunuz.

vodafone bedava internet 2022

sizde Vodafone İnternet Avcıları taktiği ile birlikte daha fazla bit toplayabilir ve daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet Avcıları uygulaması ile birlikte Kafanıza takılan herhangi bir soru işaretini bize aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz sizlere anında cevap vereceğimizi unutmayın.

Vodafone İnternet Avcıları Bit Yenilenmiyor

Vodafone internet Avcıları hilesi ile birlikte bit sayesinde bedava internet kazanabileceğimiz de söylemiştik ancak bitler interneti kapatıp açtıktan sonra yenilenmiyor ise bunun için Kolunuzu değiştirmeniz gerekiyor Üçüncü parti uygulamalar sayesinde konumunuzu farklı bir yer gösterilerek bedava internet kazanmanız da mümkün Bu sayede konumunuz farklı yeri gösterdiği için sizi telefonunuzu orada zannederek uygulamada oradaki bitler ile size bedava internet kazandırıyor.

Vodafone daha fazla internet kazanmak isterseniz, şurada yer alan yazımız ile 14 Şubat bedava internet kazanabilirsiniz: Vodafone Sevgililer Günü Bedava internet

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorumlar

 1. ATAKAN dedi ki:

  Selam ben nasıl ulaşacağımi bilmiyorum siz bana ulaşırsanız sevinirim kolayını anlatirmisiniz

 2. Anonim dedi ki:

  Nasil uygulamayi indirdiniz

 3. Anonim dedi ki:

  Internet verin

 4. Anonim dedi ki:

  Nasıl açığı var

 5. Cihad dedi ki:

  Nasıl yapacak dostum

 6. Mehmet dedi ki:

  Oyuna başla yazınca gpsi kapat

 7. Şahin dedi ki:

  En fazla kaç bit toplayabiliriz?

 8. talha dedi ki:

  nasıl oluyor?

 9. Onur dedi ki:

  Bana soyler misin gardas

 10. Muhammet dedi ki:

  7 tl ye 4 Gb internet paketinden ayda en az 4 defa falan yararlanabilirmiyiz

 11. Mehmet dedi ki:

  Boş yere uğraşıyorsunuz kolayı var bana ulaş özelden yazıyım uygulamanın açığını biliyorum.

 12. Spot dedi ki:

  Hola vpn indirerek yerinizden de bit toplayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu