Vodafone 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatörü Ramazan kampanyasından sonra Vodafone için birden çok kampanyalar var ancak bu sıralar çok popülaritesi yüksek bir hediye internet paketi olan 4 GB bedava internet çok söz konusu bir haber, çünkü kim kime nerede 4 GB interneti bedavaya verecek gibi bir soru akıllara geliyor ancak bu kampanya sayesinde ücretsiz 4 GB internet sahibi olacaksınız.

Öncelikle bu paketlere sahip olmadan önce Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir, daha sonra ise bu kampanyalardan daha önce yararlanmış iseniz tekrardan yararlanabilme gibi bir durumunuz yoktur, sadece yanımda uygulaması üzerinden size özel bölümündeki paketlerden haftalık olarak tekrardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Vodafone 4 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone 4 GB bedava internet paketinden nasıl yararlanacağım diye soracak olursanız da bunları size madde madde açıklayalım.

vodafone 4 gb internet

İlk olarak 4 GB hediye interneti kapmak için pazartesi günleri kazanabileceğiniz Vodafone yanımda uygulaması sayesinde 250 MB interneti cebe indiriyoruz. (Ancak cebe indirdikten 24 saat sonra bu cepten geri çıkmakta onuda unutmadan belirtelim.) Eğer paket bitiminde tekrardan bu hediyeyi kazanmak isterseniz bir sonraki haftanın pazartesi gününü beklemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bu paketten aynı hafta içerisinde ücretsiz olarak yararlanamıyorsunuz.

Vodafone Haftalık Bedava internet

Vodafone kullanıcılarının haftalık olarak bedava internet kazanmalarında bir yöntem olan yanımda uygulmasından paketler bölümüne giriş yaptığınızda en üstte yer alan ücretsiz haftalık internet kazan bölümüne tıklıyoruz. (Yanında ücret olarak zaten 0 TL gözükmektedir.) Daha sonra gelecek olan onay mesajı sayesinde haftalık 1 GB ya da 2 GB bedava internete sahip olursunuz, hafta boyunca bu keyfin tadına bakmak güzel bir duygu olsa gerek.

Vodafone Süper Abone 2 GB Bedava internet

Vodafone süper abone kampanyası olan 2 GB bedava internete sahip olmak istiyorsanız uzun bir süredir Vodafone operatöründe kalmış olmanız gerekiyor. Aksi taktirde bu kampanyadan herkes yararlanamamaktadır. Önceki kampanyalarda 4 GB süper abone kazanırken şimdi ise bu 2 GB süper abone bedava internet paketine düşürülmüş durumda. Peki bu hediye interneti nasıl kazanırız: ABONE SUPER2GB yazın ve yazmış olduğunuz bu mesajı 3636‘ya gönderin, ve işlem tamam ama bakalım onay mesajı alacak mısınız? Aldıysanız sorun yok 😉

Sizlerde yukarıda yer alan bu bedava internet kampanyalarından faydalanarak 4gb ve hatta daha fazla bedava internetin sahibi olabilirsiniz, bu konuda verilen ücretsiz hediye paketlerini takip etmek isterseniz’de bedavainternetal.com sosyal medya adreslerini takipte kalın.

Vodafone Ramazan Bedava internet Kampanyası‘na göz atarak daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kampanyalarından bir tanesi olan Vodafone 4 GB bedava internet fırsatı ile doya doya internette gezinin.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Deniz darg dedi ki:

  SUPER 6GB KAZANDIM HELAL OLSUN

 2. Mehmet dedi ki:

  Güzel vodafon 4 GB gibi

 3. Rüstem demir dedi ki:

  10 numara güzel vodafon 10GB

 4. Zayy dedi ki:

  Daha güzel şeyler olabilir 3 GB internet gibi

 5. 2023 dedi ki:

  Daha güzel şeyler olabilir 3 GB internet gibi

 6. 2023 dedi ki:

  Yalnızca köyde diğer operatörlere göre çekim gücü fazla olduğu için kalıyorum

 7. Emine dedi ki:

  Vodafone 1gb bir aylık 12 tl diyor sanki çok internet veriyor gibi hiç memnun değilim sanırım başka operatöre geçeceğim.

  1. Tuncay dedi ki:

   İnternete 3gb seviyorum yaz testi tamamla interneti kap

 8. Ömer dedi ki:

  Vodafone pahalı bence. Bir yanımda uygulamasını çıkardı sanki orada bir ton internet varmış gibi her bedava internet sayfasında yanımda uygulamasında 250 MB – 1 GB – 5 GB internet gösteriyor.

  1. Asel dedi ki:

   Aynen

 9. DİLK dedi ki:

  Vodafone diğer hatlara bakarak çok cimri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir