Vodafone Ramazan Bedava İnternet 2024 Kampanyası

Vodafone Ramazan Bedava internet kampanyası ile birlikteyiz, 2024 Ramazan bedava internet fırsatının gelmesi ile Vodafone bedava internet paketlerinden bizlere yeni hediyeler sunmaya devam ediyor.

Vodafone davulcunun eli hiç boş olur mu diyoruz ve bedava internet paketlerini doldur demenin tam sırası, ama diğer operatörlerin ramazan ayı hediye internet kampanyalarından bahsettik Vodafone bu yıl nasıl bir kampanya izlemiş birde onlara bakalım.

Vodafone diğer operatörlere göre bu kadar abartılacak bir hediye internet bulunmuyor ancak bizlere yetecek türden 6 GB ve 3 GB gibi ideal internet hediyeleri mevcut.

Vodafone kullanan kullanıcılarda ramazanda doya doya internet servislerinden yararlanabilecekler. Vodafone Ramazan bedava internet paketleri nasıl yapılır inceleyeceğiz.

Neden böyle diğer operatörler ne güzel 10 GB yapmışlar Vodafone neden yok derseniz bizce kurcalamaya gerek yok çünkü diğer operatörler biraz şişirmiş durumda.

Vodafone Ramazan Bedava internet 2024 Kampanyaları

Kim sahur vakti gelmeden veya sahur vaktinden hemen sonra o kadar internete girecek ki diye bir sorun. Ama tabi aramızda o denli internet kullanacak kişilerde vardır. Ama genelde insanlar sahura kadar ayakta duruyorlar ve sahur vakti geçtikten sonrada vurup kafayı yatıyorlar. Bunun nedeni bazı kişilerin sabah işe gitmeleri için erken kalkmaları gerekiyor veya bir önceki günün yorgunluğunu atmak için çok vakitleri kalmıyor onu da telefondan internete girerek geçirmek yerine uyumayı tercih ediyorlar.

vodafone ramazan ücretsiz sosyal medya

Vodafone Ramazan bedava internet nasıl olsa bedava internet var bol bol kullanayım evdeyken WiFi ye bağlanmak yerine bağlanayım Vodafone bedava internet bitireyim diye uğraşan kişilerde oldukça çok gözümüzden kaçmıyor değil.

Vodafone paketler nerede diyorsanız gelelim Vodafone ramazan için yapmış olduğu hediye internet paketlerine;

Vodafone Ramazan Bedava internet Paketleri

Vodafone ramazan ayında yapmış olduğu kampanyalardan;

1. si olarak 3 GB internet kazanma fırsatını yakalamak için: “BEREKET” yazarak 4455 numarasına bedava sms gönderin ve ücretsiz internet paketinin sahibi olma fırsatını yakalayın.

2. bir kampanya olarak’ta ramazan boyunca benim 1 GB internet olsun yeter diyorsanız sizde “INTERNET” yazın ve yine 4455’e mesaj olarak gönderin.

3. kampanya’ya gelecek olursak bu kampanya’ya katılmanız için telefonunuzda Vodafone uygulaması olan Yanımda isimli uygulamayı App Store ya da Google Play üzerinden indirin ve açın, karşınıza gelen “bana ne var” bölümüne tıklayın ve 6 GB / 3 GB ya da 1 GB gibi bedava internet paketlerine sahip olun.

Vodafone Ramazan Bedava internet 2024

Vodafone Ramazan bedava internet hediyelerinden yararlanmak için 2024 Ramazan ayı boyunca geçerli olacak Vodafone bedava internet kampanyalarına göz atacağız.

Vodafone Ramazan Harca Kazan 2024

Kampanya AdıKampanya İçeriği
Ramazan Harca KazanRamazan’da Harcadıkça Kazan

Vodafone harca kazan sayesinde telefonunuza Ramazan ayı boyunca yüklediğiniz TL ile yaptığınız Vodafone Harcamalarında, harcadıkça bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kazanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Yanımda Hediyesi

Kampanya AdıKampanya İçeriği
Ramazan Yanımda Bedava internetRamazan Özel Hediyeleri

Vodafone Ramazan Bedava internet paketlerinden olan Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde Ramazanda Bana Özel kampanyası ile Ramazana özel çark hediyeleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Sahur Bedava internet 2024

Kampanya AdıKampanya İçeriği
Vodafone Sahur Bedava internet1 GB – 2 GB Bedava internet

Vodafone Sahur kampanyası ile hediyeler vermeye devam ediyor. Sizlerde Ramazan Ayı başladıktan sonra Sahur saatlerinde Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak bedava internet hediyesi var mı kontrol edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Vodafone Ramazan Sosyal Medya Hediyesi

Vodafone Ramazan Bedava internet İptal İşlemi

Vodafone Ramazan bedava internet paketlerinden yararlanmış kullanıcılar daha sonra bedava internet hediyelerini iptal etmek isterler ise bu durumda Vodafone Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak iptal taleplerini söyleyebilirler.

Vodafone Hediye Bereket Kampanyaları

Yukarıda yer verdiğimiz bedava internet paketlerine sahip olmanız için vodafone faturalı veya faturasız bir hatta sahip olmalısınız.

Ayrıca bedava internetlerin ramazan kampanyası olmasından akşam 6 ile sabah 6 arası olacağını unutmayın. (Bu pakete göre değişecektir)

Bedava internet paketlerini kullanmadan önce gelecek olan onay mesajını bekleyin, hediye internet aktif olmadan internetinizi açmamaya dikkat edin.

Vodafone Ramazan Bereket Bedava internet Paketleri

Ayrıca Vodafone hattına bulunan bedava internet paketlerinin yanı sıra “hediye bereket paketlerine” geçiş yapmanız durumunda da size güzel sürprizli hediyeler karşılıyor, neler bunlar derseniz;

vodafone bedava internet 2023

Yukarıdaki tarifelere geçebilirsiniz ancak bu Vodafone yeni gelen müşteriler için geçerlidir, eğer Vodafone yeni geçmek isterseniz “hediye bereket paketlerini” incelemenizde yarar var çünkü hem hediye çeki mevcut hem de 6 GB hediye internet kapabilirsiniz. İsterseniz daha düşük bütçeli bir paketi seçerseniz de 3 GB hediye internet alırsınız. Hem de bu paketlerin yanında A101 için hediye çekleri de mevcut 50 TL veya 25 TL hediye çekleri de sizin olabilir. Bu paketleri araştırmadan Vodafone geçmeyin, hediye internetleri arkanızdan kaçmasın.

Vodafone Ramazan bedava internet için gelecek olan yeni 2024 paketleri için bizleri takip etmeyi unutmayın. Vodafone ramazan bedava internet kampanyası ile kullanıcılar 2024 ramazan ayında sahur ve iftar bedava internet paketlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

Ramazan Ayı Yorum Yaz Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Ramazan ayı kampanyası ile aşağıda yer alan yorum kısmına detaylı açıklama bırakarak 5 GB – 10 GB hediye internet paketi kazanan kullanıcılar arasında sizde olabilirsiniz. Hediye internet kampanyalarından daha fazlasını incelemek için diğer konulara göz atmayı unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Şakacı dedi ki:

  Çarktan çok iyi internet geliyor yanımda uygulamasını indirin çarkı çevirin

 2. Savaş dedi ki:

  Selamın aleyküm arkadaşlar internet istiyorum

 3. Mehmet külekçi dedi ki:

  Ramazan ayi yorum yaz
  Bedava internet kazan kampanyası

 4. Ayşem dedi ki:

  Vodafone beğendim ve ayrı çok bütçeli bir hat bedava internet oldukça çok dağıtıyor herkesin kullanmasını tavsiye ederim

 5. Sedat dedi ki:

  5GB RAMAZAN HEDİYESİ İSTİYORUM

 6. Azad dedi ki:

  Gerçekten çok iyi bilgiler kim hazırladıysa ellerine sağlık

 7. Mehmet dedi ki:

  Ramazan ayi yorum yaz
  Bedava internet kazan kampanyası

 8. Latife Aydın dedi ki:

  Vodafone yanımda uygulamasında 3 aydır çarkı çeviriyorum en yüksek 1 gb geldi. 5gb göremedim. İnternet avcıları uygulaması var bedava internet paketi seçiyorum uygulamamız geçici süreliğine durmuştur diyor parayla satın ala basıyorum hemen alıyor sorunu çözemedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir