Vodafone Anneler Günü 2024 Kampanyası

Vodafone anneler günü hediyesi ile 12 Mayıs 2024 günü Annenize en güzel hediyeyi siz alın ve Annenizi mutlu edin.

Vodafone bedava internet paketleri ile yapmış olduğu kampanyalara ek olarak özel günlerin kampanyaları ile bizleri mutlu ediyor. En önemlisi ise bu sefer bu kampanya sayesinde hem bizler hem de en çok Annelerimiz çok sevineceğe benziyor.

Vodafone Anneler Günü 2024 Kampanyası

Vodafone 2024 Anneler Günü hediyesi olarak bu yıl marka ve mağaza indirimleri ile karşımıza çıkmakta. Vodafone anneler günü kampanyasına sizlerde katılarak indirimli hediye alma fırsatını kaçırmayın.

vodafone anneler günü kampanyası

Anneler günü hediyesi nasıl alınır diye soran kullanıcılar genel olarak alınacak hediyeler, giysi, takı, ayakkabı, çanta veya klasik bir şekilde çiçek ile kutlamada olabilir. Vodafone sizler için bu mağazalar ile anlaşma yaparak daha uygun halde Anneler Günü hediye almanızı sağlıyor.

Vodafone Anneler Günü Hediye Nasıl Alınır?

Vodafone anneler günü hediyesi almak isteyen kullanıcılara zaten bilgilendirme SMS’i Vodafone kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde iletilecektir.

Vodafone Anneler Günü kampanyasında bizlere ulaşan bilgi olarak;

“Colin’s” mağazasından yapacağınız 150 TL ve üzerinde alışverişlerde 25 TL indirim hediye edilecek. “Morhipo” üzerinden yapılacak kampanyada ise 200 TL üzer harcamalarda ek 30 TL indirim verilecektir.

Bu gibi kampanyalar sürecek olup hediye indirimlerden yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak menü üzerinden “Avantaj Cepte” bölümüne giriş yapın, buradan çıkan herhangi bir kampanyaya tıklayarak katılım sağlayabilir veya şifrenizi alabilirsiniz.

Vodafone Anneler Günü Bedava internet

Vodafone Anneler Günü için yapmış olduğu herhangi bir kampanya 2024 yılı içerisinde gözükmemektedir, kampanya ile alakalı bir güncelleme gelirse sizlere bu konu üzerinden güncelleme yaparak bildireceğimizi unutmayın.

Vodafone Anneler Günü Kampanyaları

Vodafone anneler günü kampanyaları hakkında güncellemeler devam ediyor, özel yeni kampanya ortaya çıkar ise sizlere ileteceğiz. Vodafone ile anneler gününde annenize hediye almamış iseniz tam yerinde güzel kampanyalar sizi bekliyor olacak.

Vodafone bedava internet kazanmak isterseniz sitemizin ana sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca yeni kampanyalar içinde bizlere yorum kısmından yorum yaparak bildirmeyi es geçmeyin.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir