Vodafone Babalar Günü Kampanyası

Vodafone Babalar Günü Kampanyası bağlamında gerçekleştirmiş olduğu fırsatlardan yararlanarak Babanıza indirimli ürünler satın alabilirsiniz. 2019 Babalar Günü hediyeleri nelerdir bu kampanya üzerinden göz atabilir ve size uygun olan hediyeyi alabilirsiniz.

Vodafone bedava internet hediyelerinin yanı sıra 16 Haziran 2019 Babalar Günü kampanyası ile Vodafone bedava internet, bedava dakika veya bedava sms hediyeleri’de görülebilir.

Vodafone kampanya ile kazanabileceğiniz Babalar Günü Hediyeleri neler öğrenmek için aşağıdaki adımlar ile yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Babalar Günü Bedava internet Paketi

Vodafone Babalar Günü Kampanyasının gelmesiyle birlikte hediyelerin neler olduğu konusunda genç arkadaşlarımız oldukça heyecanlı diyebiliriz. Çünkü babalarına en güzel hediyeleri almayı amaçlayan genç arkadaşlar bu durumda tüm kampanyalara göz atmaya çalışıyorlar.

Babalar günü hediyeleri neler olabilir denince akla ilk olarak saat, gömlek, kravat, ayakkabı gibi klasik şeyler geliyor ancak teknolojiye geçiş yaptığımızda ise işler değişiyor ve daha farklı hediyeler karşımıza çıkıyor.

Babalar Günü Hediyesi

Vodafone babalar günü özel hediyeleri 2017 yılında HD Ses Teknolojisi hediyesi ile daha net ses alabilmemizi sağlıyordu ve diğer kampanyalar yer almaktaydı.

Vodafone babalar günü kampanyasında indirimli cep telefonu kampanyası “Vestel Venus V3 5580” modelli telefon fırsatı vardı.

Ayrıca Babalara özel sürprizlerde 2017 yılında babalara; Homend firmasından 130 TL ve 110 TL gibi hediye çekleri, bunun dışında birde Goldmaster Home üzerinden %55 indirim yer almaktaydı.

Vodafone Babalar Günü Reklamı

Vodafone babalar günü reklamı olarak 2017 yılında paylaşmış olduğu şu video sayesinde içimizi şekillendirdi diyebiliriz. Henüz Vodafone Babalar günü 2019 reklam filmi ortaya çıkmış değil.

Vodafone babalar günü reklamını izlemenizi öneriyoruz, kampanyalardan yararlanmak isteyen kullanıcılar kampanya katılımına göz atabilirler.

Vodafone Babalar Günü Kampanyası Nasıl Katılabilirim?

Vodafone babalar günü hediyesi olarak 2019 yılında Babalar günü kampanyasına katılım nasıl sağlanır henüz kesinleşmiş değil ancak yinede kampanyaların Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleştirileceğini düşünüyoruz.

Vodafone yanımda uygulamasından kampanyalara göz atarak buradan “Babalar Günü Kampanyası” dahilinde hangi indirimler var göz atabilir ve katılım sağlayarak indirim kodu sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Babalar Günü Bedava internet Hediyesi Var Mı?

Vodafone babalar günü kampanyasında şuanda herhangi bir bedava internet kampanyası gözükmemektedir, bununla birlikte herhangi bir bedava dakika ve bedava sms hediyeleri’de mevcut değil.

Vodafone babalar günü 2017 yılında 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet hediyesi vardı, umarız 2019 yılında böyle bir hediye tekrardan olur.

Vodafone babalar günü kampanyası 2019 yılı için henüz kesinleşmediğinden dolayı sizlere net bir bilgi veremiyoruz ancak kampanyalar netleştiği taktirde güncelleme yapacağız. Birkaç gün sonra sayfamızı tekrar ziyaret etmeyi unutmayın. Vodafone babalar günü kampanyası ile 2019 babalar günü hediyesi Vodafone’dan hediye. Fırsatları inceleyerek 16 Haziran günü fırsatlardan yararlanmayı kaçırmayın.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.