Vodafone Babalar Günü 2022 Kampanyası

Vodafone Babalar Günü Kampanyası bağlamında gerçekleştirmiş olduğu fırsatlardan yararlanarak Babanıza indirimli ürünler satın alabilirsiniz. 2022 Babalar Günü hediyeleri nelerdir bu kampanya üzerinden göz atabilir ve size uygun olan hediyeyi alabilirsiniz.

Vodafone bedava internet hediyelerinin yanı sıra 19 Haziran 2022 Babalar Günü kampanyası ile Vodafone bedava internet, bedava dakika veya bedava sms hediyeleri de görülebilir.

Vodafone kampanya ile kazanabileceğiniz Babalar Günü Hediyeleri neler öğrenmek için aşağıdaki adımlar ile yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Babalar Günü 2022 Bedava internet Paketi

Vodafone Babalar Günü Kampanyasının gelmesiyle birlikte hediyelerin neler olduğu konusunda genç arkadaşlarımız oldukça heyecanlı diyebiliriz. Çünkü babalarına en güzel hediyeleri almayı amaçlayan genç arkadaşlar bu durumda tüm kampanyalara göz atmaya çalışıyorlar.

Babalar günü hediyeleri neler olabilir denince akla ilk olarak saat, gömlek, kravat, ayakkabı gibi klasik şeyler geliyor ancak teknolojiye geçiş yaptığımızda ise işler değişiyor ve daha farklı hediyeler karşımıza çıkıyor.

Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Babalar Günü

Vodafone babalar günü özel hediyeleri önceki yıllarda HD Ses Teknolojisi hediyesi ile daha net ses alabilmemizi sağlıyordu ve diğer kampanyalar yer almaktaydı.

Vodafone babalar günü kampanyasında indirimli cep telefonu kampanyası “Vestel Venus V3 5580” modelli telefon fırsatı vardı.

Ayrıca Babalara özel sürprizlerde önceki yıllarda babalara; Homend firmasından 130 TL ve 110 TL gibi hediye çekleri, bunun dışında birde Goldmaster Home üzerinden %55 indirim yer almaktaydı.

Vodafone Babalar Günü Reklamı

Vodafone babalar günü reklamı olarak önceki yılda paylaşmış olduğu şu video sayesinde içimizi şekillendirdi diyebiliriz. Henüz Vodafone Babalar günü 2022 reklam filmi ortaya çıkmış değil.

Vodafone babalar günü reklamını izlemenizi öneriyoruz, kampanyalardan yararlanmak isteyen kullanıcılar kampanya katılımına göz atabilirler.

Vodafone Babalar Günü Kampanyası Nasıl Katılabilirim?

Vodafone babalar günü hediyesi olarak 2022 yılında Babalar günü kampanyasına katılım nasıl sağlanır henüz kesinleşmiş değil ancak yine de kampanyaların Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleştirileceğini düşünüyoruz.

Vodafone yanımda uygulamasından kampanyalara göz atarak buradan “Babalar Günü Kampanyası” dahilinde hangi indirimler var göz atabilir ve katılım sağlayarak indirim kodu sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Babalar Günü Bedava internet Hediyesi Var Mı?

Vodafone babalar günü kampanyasında şuanda herhangi bir bedava internet kampanyası gözükmemektedir, bununla birlikte herhangi bir bedava dakika ve bedava sms hediyeleri de mevcut değil.

Vodafone babalar günü önceki yılda 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet hediyesi vardı, umarız 2022 yılında böyle bir hediye tekrardan olur.

Vodafone babalar günü kampanyası 2022 yılı için henüz kesinleşmediğinden dolayı sizlere net bir bilgi veremiyoruz ancak kampanyalar netleştiği taktirde güncelleme yapacağız. Birkaç gün sonra sayfamızı tekrar ziyaret etmeyi unutmayın. Vodafone babalar günü kampanyası ile 2022 babalar günü hediyesi Vodafone’dan hediye. Fırsatları inceleyerek 20 Haziran günü fırsatlardan yararlanmayı kaçırmayın.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu