Vodafone Bedava Çark Çevir

Vodafone bedava çark çevirme uygulaması sayesinde sizlerde 20 GB internet kazanmak istemez misiniz? Vodafone bedava internet 2024 paketleri arasında yer alan Vodafone Çark uygulaması sayesinde sizlerde ücretsiz internet kazanın.

Vodafone çark ile ister faturalı hat sahibi olun ister faturasız hat sahibi olun tamamen ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve devamında bedava internet 2024 hediyelerinden bir tanesini alabileceğiniz bedava çark çevirme işlemini aşağıdaki adımlar sayesinde öğrenebilirsiniz.

Vodafone Çark Bedava Nasıl Çevrilir?

Vodafone Çark uygulamasının nasıl bedava çevrildiğini bilmeyen kullanıcılar mevcut ancak işlem oldukça basit bir şekilde işliyor. Sizde Vodafone kullanıcısı iseniz Vodafone uygulaması olan Yanımda isimli uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı telefonuna indiren kullanıcılar Vodafone bedava çark çevirme işlemi için altta bulunan menü üzerinden Fırsatlar Dünyası bölümüne giriş yaparak sağ üst tarafta bulunan çark ikonuna tıklamaları yeterli olacaktır.

Çark uygulamasına giriş yapan kullanıcılar buradan çevirerek bedava internet kazanma şansını yakalayabiliyorlar. Eğer henüz çevirme işlemini yapmamış iseniz hızlı bir çevirme sayesinde 20 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Çark Hediyeleri Nelerdir?

Vodafone çark uygulamasında sadece bedava internet paketleri bulunmuyor. Bunun dışında bedava dakika, pass paketleri ve sürpriz hediyelerde çark içerisinde mevcut durumda.

Vodafone Çark Bedava İnternet Paketleri

  • 20 GB Bedava internet paketi
  • 5 GB Bedava internet paketi
  • 2 GB Bedava internet paketi
  • 1 GB Bedava internet paketi

Vodafone Çark Bedava Dakika Paketleri

  • 1000 Dakika bedava konuşma
  • 500 Dakika bedava konuşma
  • 100 Dakika bedava konuşma

Vodafone Bedava Çark Çevirme 2. Hak Nasıl Alınır?

Vodafone çark çevirme işlemi her hafta 1 kere olmak üzere daha sonra hafta geldiğinde tekrardan çark çevirme işlemini yapabiliyorsunuz. Ancak Vodafone çark taktiği olarak 2. çevirme hakkına sahip olmak isteyen kullanıcılar ise yapmaları gereken işlem Çark ekranı üzerinde çevirme sırasında anında internet bağlantısını keserek işlemi yarıda kesiyoruz ve uygulama dönmeyi durdurduğu anda kapatıyoruz. Bu sayede hem çark çevirme işlemi yapılamamış oluyor hem de bu kesinti sayesinde Vodafone bize hediye internet paketi hediye ediyor.

Vodafone çark taktiği sayesinde hattınıza bedava internet yükleyerek hem de henüz çarkı çevirme işlemini yapmadığını için tekrardan Yanımda uygulamasına giriş yaparak çark çevirme işlemini tekrarlayabilirsiniz.

Bilgi: Eğer işlemi tekrarlarsanız “Bağlantı Hatası” alırsınız ancak tekrardan “Bedava İnternet” hediyesine sahip olamazsınız.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir