Vodafone Bedava İnternet – Program Kullanmadan

Vodafone son zamanların bedava internet sağlayan firmalar arasında ilk sırada gelmeyi başarıyor diyebiliriz, zaman zaman önemli gün ve haftalarda otomatik olarak yüklenen bedava internet sayesinde ve Yanımda uygulamasının getirdiği bedava internetler ile de kendini göstermiş durumda. Ayrıca Vodafone bedava internet için bir oyun bile geliştirmiş, bu oyunla ilgili detayları da sitemizde ufak bir arama yaparak bulabilirsiniz, şimdi bugün sizlere program kullanmadan Vodafone bedava internet 2023 nasıl yapılır göstereceğiz.

Vodafone Bedava internet Paketleri

Vodafone abonesi olmanın sizlere avantajı olmalı değil mi? Onlardan bir tanesi de bedava internete sahip olmak olabilir, hiç para ödemeden ücretsiz olarak internet kazanmaya ne dersiniz? Üstelim herhangi bir yalan dolan program kullanmadan bedava internete sahip olmanız için birden fazla yöntem bulunmaktadır, gelin şimdi bu yöntemleri sizlerle birlikte inceleyelim.

Bedava internet Kazanma

Vodafone bedava internet kazanmak için aşağıdaki tüm yöntemleri inceleyerek uygulayabilirsiniz. Hepsi %100 doğal yöntemlerden oluşmaktadır ve hesabınızı herhangi bir riske atmamaktadır.

1 GB Bedava internet – E Fatura

Eğer sizde faturanızı internet üzerinden görüntülemek üzere e faturaya geçiş yaparsanız sizlere bu güzel sebepten dolayı 1 GB bedava internet yüklenecektir.

4.5G ile Bedava internet 2023

Siz henüz hala 4.5G’li bir sim karta geçiş yapmadınız mı? Çok şey kaçırıyorsunuz çünkü hem internet hızınızı yükseltecek hem de bedava internet kazanabileceğiniz 4.5G’ye şimdi geçiş yapın ve 1 gb bedava internet kazanın.

250 MB Bedava internet (Günlük)

Günlük olarak 250 MB bedava internet kazanmak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken işlem sadece Yanımda uygulamasını yüklemek ve Bana Ne Var bölümüne girerek haftada bir almak koşulu ile (pazartesinden pazartesine yenileniyor) bedava internet kazanabilirsiniz.

500 MB Bedava internet (Günlük)

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz 250 MB bedava internet bazı zamanlarda 500 MB olarak karşımıza çıkmaktadır, bu sizin şansınıza kalmış bir durumdur. Eğer bu hafta şanslı siz iseniz 500 MB bedava interneti kazanmak için hemen Yanımda uygulamasına göz atabilirsiniz.

Vodafone bedava internet seçeneklerini incelediniz ancak hala size uygun bedava interneti bulamadınız mı? Üzülmeyin çünkü sitemizde sizler için daha farklı Vodafone bedava internet kampanyaları da mevcut, onları da incelemek için Vodafone Bedava internet Yapımı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Pınar dedi ki:

    tam aradığım internet paketine ulaştım teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir