Vodafone Bedava internet – Program Kullanmadan

Vodafone Bedava internet Programsız

Vodafone son zamanların bedava internet sağlayan firmalar arasında ilk sırada gelmeyi başarıyor diyebiliriz, zaman zaman önemli gün ve haftalarda otomatik olarak yüklenen bedava internet sayesinde ve Yanımda uygulmasının getirdiği bedava internetler ile de kendini göstermiş durumda. Ayrıca Vodafone bedava internet için bir oyun bile geliştirmiş, bu oyunla ilgili detayları’da sitemizde ufak bir arama yaparak bulabilirsiniz, şimdi bugün sizlere program kullanmadan Vodafone bedava internet nasıl yapılır göstereceğiz.

Vodafone Bedava internet

Vodafone abonesi olmanın sizlere avantajı olmalı değil mi? Onlardan bir tanesi de bedava internete sahip olmak olabilir, hiç para ödemeden ücretsiz olarak internet kazanmaya ne dersiniz? Üstelim herhangi bir yalan dolan program kullanmadan bedava internete sahip olmanız için birden fazla yöntem bulunmaktadır, gelin şimdi bu yöntemleri sizlerle birlikte inceleyelim.

Vodafone Bedava internet Kazanma

Vodafone bedava internet kazanmak için aşağıdaki tüm yöntemleri inceleyerek uygulayabilirsiniz. Hepsi %100 doğal yöntemlerden oluşmaktadır ve hesabınızı herhangi bir riske atmamaktadır.

1 GB Bedava internet – E Fatura

Eğer sizde faturanızı internet üzerinden görüntülemek üzere e fatura’ya geçiş yaparsanız sizlere bu güzel sebepten dolayı 1 GB bedava internet yüklenecektir.

4.5G ile Bedava internet

Siz henüz hala 4.5G’li bir sim karta geçiş yapmadınız mı? Çok şey kaçırıyorsunuz çünkü hem internet hızınızı yükseltecek hemde bedava internet kazanabileceğiniz 4.5G’ye şimdi geçiş yapın ve 1 gb bedava internet kazanın.

250 MB Bedava internet (Günlük)

Günlük olarak 250 mb bedava internet kazanmak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken işlem sadece Yanımda uygulamasını yüklemek ve Bana Ne Var bölümüne girerek haftada bir almak koşulu ile (pazartesinden pazartesine yenileniyor) bedava internet kazanabilirsiniz.

500 MB Bedava internet (Günlük)

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz 250 mb bedava internet bazı zamanlarda 500 mb olarak karşımıza çıkmaktadır, bu sizin şansınıza kalmış bir durumdur. Eğer bu hafta şanslı siz iseniz 500 mb bedava interneti kazanmak için hemen Yanımda uygulamasına göz atabilirsiniz.

Vodafone bedava internet seçeneklerini incelediniz ancak hala size uygun bedava interneti bulamadınız mı? Üzülmeyin çünkü sitemizde sizler için daha farklı Vodafone bedava internet kampanyaları’da mevcut, onları’da incelemek için Vodafone Bedava internet Yapımı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.