Vodafone Doldur 4 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone internet kampanyalarında tarifelere ek olarak doldur kampanyaları mevcuttur, bu kampanyalardan bir tanesi’de Vodafone Doldur 4 GB paketidir, bu paketle birlikte kullanıcılar hatlarında biten 4 GB internet paketini aşağıdaki işlemi yaparak doldurabiliyorlar.

Vodafone doldur tarifesi dışında bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar ise Vodafone Bedava internet başlığı altından paketlere katılım sağlayarak hediye internet kazanabilirler ve bu internet sayesinde diledikleri gibi gezinmeye başlayabilirler.

Vodafone Doldur 4 GB Nedir, Nasıl Doldurulur?

Vodafone doldur 4gb paketi aslında ek bir pakettir, yani bu paketi satın alabilmek için tarifenizde 4 GB internet bulunması gerekmektedir, eğer tarifenizde 4 GB internet mevcut ise bu paketi satın alarak sizde internetiniz bitse dahi yeniden doldurabilirsiniz.

Vodafone 4 GB doldur paketi hem faturalı hemde faturasız kullanıcılar için geçerli olmaktadır, bu kullanıcılar ek paketten diledikleri zaman yararlanabilirler ancak paket tutarı faturasız ve faturalı kullanıcılar için farklıdır.

Vodafone Doldur 4GB Faturasız: 15 TL / Ay
Vodafone Doldur 4GB Faturalı: 20 TL / Hafta

Vodafone Doldur 4 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone doldur tarifesinden yararlanmak isteyen kullanıcılar yapmaları gereken işlem “DOLDUR 4GB” yazarak bu mesajı “3636” numarasına göndermeleri yeterli olacaktır, daha sonra faturasız kullanıcıların hatlarında yeteri kadar bakiye mevcut ise paket yapılacaktır, faturalı hatlarda ise paket direk yapılır ve ücret faturanıza yansır.

vodafone doldur 4 gb nasıl yapılır

Vodafone doldur tarifeleriyle birlikte sizlerde gelen mesaj sonrasında kullanıma başlayabilirsiniz, ancak bu ek paket ile alakalı aşağıda bulunan detayları okumakta yarar var. Vodafone 4 GB doldur paketlerinin detaylarına gelin bir göz atalım.

Vodafone Doldur 4 GB Detayları Nelerdir?

Vodafone doldur paketlerinden yararlanmak isteyen 4 GB tarifeli kullanıcılar için faturalı ise;

  • Tarifedeki 4 GB interneti doldurur.
  • 1 hafta geçerli olmaktadır.
  • Tekrar etmemektedir, bunun için yeniden almanız gerekir.
  • Sadece tarifesi 4 GB olan kullanıcılar için geçerlidir.

Eğer faturasız Vodafone 4 GB doldur paketi yapmak istiyorsanız onun için ise detaylar;

  • Tarife yenilenene kadar geçerli olmaktadır.
  • Otomatik olarak yenilenmemektedir.
  • Tarifesi 4 GB olan kullanıcılar yararlanabilirler.

Vodafone internetini doldur paketleriyle ilgili olarak sorularınız varsa bizlere aşağıda bulunan yorum kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca Vodafone bedava internet paketlerini incelemek için sitemizi dolaşabilir ve hediye kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Halil dedi ki:

    Merhaba bu doldur 4GB ayda kac defa yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir