Vodafone Eylül 2022 Bedava İnternet Paketleri

Vodafone bedava internet 2022 içinde Eylül ayı kampanyaları nelerdir? Vodafone Eylül 2022 bedava internet için neler veriyor hepsini sıralı bir şekilde sizlere sunarak aralarından 20 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere en çok tercih operatörlerden bir tanesi olan Vodafone internet konusunda’da kullanıcılarına bol kaseden GB hediye etmekte. Vodafone hediye internet paketi için 5 GB, 10 GB ve 20 GB gibi benzer kampanyalar ile kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyorlar.

Vodafone 2022 bedava internet paketleri içerisinde de bu şekilde ücretsiz internet kazanabileceğiniz birden fazla kampanya yer alıyor. Aralarından seçmekte zorlanacağınız bu paketlere sizlerde sahip olmak için aşağıdan kampanyalara ulaşın. Bu kampanyalardan istediğinizi seçerek paket detaylarını karşılamanız dahilinde hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Eylül 2022 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Eylül 2022 bedava internet paketinin nasıl yapılacağını bilmeyen kullanıcılar için detayları paylaşıyoruz. Vodafone hem Faturalı hemde Faturasız kullanıcıları için birbirinden farklı kampanya oluşturmakta, bu kampanyalara sizlerde katılarak ücretsiz internet kazanabiliyorsunuz. Burada yapmanız gereken tek işlem aşağıda bulunan kampanya’ya katılım sağlamak için aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır.

vodafone bedava internet paketleri

Vodafone bedava internet 2022 kampanyalarından bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Bedava İnternet Paketleri
 • Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi
 • Vodafone Davet Et 15 GB İnternet Kazan
 • Vodafone Çark Bedava İnternet
 • Vodafone Red Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet
 • Vodafone E-Fatura Bedava İnternet
 • Vodafone Yükle İnternet Kazan
 • Vodafone Hoşgeldin 60 GB Bedava İnternet
 • Vodafone FreeZone 4 GB Hediye İnternet

Gibi birbirinden farklı ücretsiz internet paketleri Vodafone ile sizlerin cebine geliyor, Eylül ayı kampanyaları sizinle.

Vodafone Yanımda Eylül 2022 Bedava İnternet

Vodafone Yanımda kampanyası ile birlikte kullanıcılar Vodafone çark çevirme sayesinde her hafta bedava internet paketi kazanabiliyorlar. Eğer sizde Vodafone Faturasız veya Vodafone Faturalı kullanıcısı iseniz hemen Vodafone Yanımda uygulamasını indirin. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var bölümüne giriş yaparak orada bulunan çark simgesi sayesinde çark oyununa giriş yapın. Burada çarkı çevirerek karşınıza gelen 1 GB, 2 GB, 3 GB, 5 GB gibi hediye internet paketlerinden bir tanesine sahip olabilirsiniz.

vodafone ücretsiz internet

Vodafone çark ile kazanacak olduğunuz hediyeler sizlere mesaj yoluyla bildirilerek Günlük / Haftalık veya Saatlik gibi ücretsiz kullanacağınız hediye paket hattınıza tanımlanacaktır. Tanımlanma sonrasında geçerli olan internet paketi eğer biterse kendi paketiniz üzerinden internet kullanımına devam edebilirsiniz.

Vodafone Yükle İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone bedava internet kampanyasından bir taneside Vodafone Yükle kazan kampanyası olan bedava internet kazanabileceğiniz bir sistemdir. Vodafone Faturalı ve Faturasız kullanıcılar için değişiklik gösterebilen bir pakettir. Ancak genelde 35 TL ve üzeri yüklemelerinizde geçerli olacak olan 5 GB bedava internet paketi hattınıza ücretsiz bir şekilde mesaj yoluyla tanımlanıyor. Şayet bu yüklemeyi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapmanız gerekmekte.

Vodafone Geçiş 60 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone Eylül 2022 bedava internet için yeni geçiş yapacak kullanıcılara özel bedava 60 GB internet paketi ile sizlerde heyecanın keyfini çıkartın. Vodafone Faturalı kullanıcılar için hazırlamış olduğu bu özel kampanya ile birlikte her ay 5 GB internet olmakla birlikte 12 ay boyunca toplamda 60 GB ücretsiz internet paketinin sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem herhangi bir Vodafone bayisine giderek bu kampanya’ya uygun olan tarifeye geçmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone FreeZone 4 GB Hediye İnternet Fırsatı

Vodafone FreeZone’lu olmak isteyen genç arkadaşlara özel ise yine yukarıdaki kampanya gibi geçiş yapabileceğiniz tarifeye özel olarak ilk ay geçerli olan 4 GB bedava interneti hattınıza yükletebilirsiniz. Vodafone Freezone’lu olmak için 26 yaş ve altında olmanız gerektiğini bilerek bayi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone bilindiği üzere pandemi döneminde eğitimleri uzaktan olacak öğrenciler için EBA uygulamasını duyurdu. Bu uygulama sayesinde öğrenciler derslerini oradan takip edebilecekler ancak internet paketi yetmeyecek olan öğrenciler için Vodafone 6 GB bedava internet paketi hediye ediyor. Bunun için yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasını açarak ek paketler bölümüne gelin ve bu bölüm üzerinden EBA 6 GB Hediye internet paketini ücretsiz bir şekilde olarak hattınıza tanımlayın.

Vodafone Eylül 2022 Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Eylül 2022 bedava internet paketi veren uygulamalar hangisidir sorularına cevaben sizler için daha önceden hazırlamış olduğumuz Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazısına bekleriz. Buradan daha fazla internet kazanabilir ve keyifle tadını çıkartabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone hediye internet fırsatları hakkında sorularınızı yorum olarak bildirebilir ve daha fazla internet için sitemizi takibe alabilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorumlar

 1. Ceylin karaçay dedi ki:

  Vodafone interneti seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu