Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Vodafone bedava internet veren uygulamalar ile birlikte kullanıcıları sevindiren internet fırsatları ortaya çıkıyor. Vodafone kullanıcıları bu uygulamaları indirerek uygulama içerisinde yaptıkları işlemler sayesinde hediye internet paketine sahip olabiliyorlar.

Vodafone mobil uygulamalar ile ücretsiz internet kazanmak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan uygulamalardan bir tanesine sahip olarak bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone bedava internet uygulamaları nelerdir gelin hep birlikte bakalım.

Vodafone Bedava İnternet 2023 Uygulamaları

Vodafone bedava internet veren uygulamalar nelerdir? Vodafone operatöründen nasıl internet kazanırım der gibisiniz. Hiç merak etmeyin hemen sizlere neler üzerinden hediye internet paketi alabileceğinizi söyleyeceğiz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi Kazanma

vodafone yanımda çark

İlk olarak tabiki olmazsa olmazımız Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet kazanma şansı oluyor. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza henüz indirmemişseniz hemen indirmeniz’de yarar var. Çünkü Vodafone kullanıcılarının hem bedava internet kazanmasını sağlayan hemde kalan kullanımlarını görüntüleyen bir uygulama. Bana ne var 5 GB bedava internet kazanma şansı.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak uygulama içerisinden menüye tıklayın ve menü üzerinde bulunan “Bana Ne Var?” bölümüne giriş yaparak bu bölüm içerisinden çarkı çevirerek bedava internet hediyenizi alabilirsiniz. (Ancak her zaman bedava internet paketi gelmeyebilir.)

İlginizi Çekebilecek Kampanya: Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Bana Ne Var bölümü her hafta yenilenmektedir, bu yüzden bu hafta hediyenizi almış iseniz haftaya yeniden uygulamayı açarak hediyenizi alabilirsiniz. Detayları incelemek için; Vodafone Bana Ne Var Çark Bedava internet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Hediye İnternet Toplama

vodafone internet avcıları

Vodafone internet avcıları uygulaması ile bedava internet toplama imkanınız varsa hiç kaçırmayın. Bir Vodafone oyunu olan İnternet Avcıları servisi ile sizlerde sokakta pokemon toplar gibi internet biti toplayarak puanlarınızı biriktirin. Daha sonra bu puanlarınız ile birlikte bedava internet paketi alın. 10 GB hediye internet paketi fırsatların içinde sizi bekliyor.

Vodafone internet avcıları oyunu sadece Vodafone FreeZone kullanıcıları için geçerlidir. Uygulama içerisinde konumunuza izin vererek oyuna giriş yapmalısınız. Ayrıca tek oyunda 30 saniye içerisinde toplamanız gereken oldukça fazla bit olabilir.

Vodafone Özel Günler Uygulama Hediyeleri

Vodafone özel günlere ait uygulamaları üzerinden de bedava internet paketi hediye etmekte. Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası ile sizlerde özel günlere ait bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Özel Günleri Nelerdir?

  • Vodafone yılbaşı 2023 bedava internet paketi
  • Vodafone 14 şubat bedava internet paketi
  • Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet
  • Vodafone Kurban Bayramı bedava internet
  • Vodafone 15 Temmuz hediye internet
  • Vodafone 30 Ağustos hediye internet
  • Vodafone 29 Ekim hediye internet

Ve birçok farklı özel günlerde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden hediye internet paketi alabilirsiniz. Eğer bu fırsatları, özel gün kampanyalarını kaçırmak istemiyorsanız sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Vodafone bedava internet uygulamalarından farklı olarak hediye internet paketine sahip olmak isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz, ayrıca yorum bırakarak özel internet paketleri için bildirim alabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Fahrettin dedi ki:

    Vodafone internet seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir