Vodafone Faturasız Esnek 4 Paketi

Faturasız Esnek 4 paketi çıkması ile birlikte Vodafone faturasız tarifeler arasında yer alan güzel bir fırsat oluşturuyor. Vodafone paketler bütününe eklenen Faturasız esnek 4 tarifesi hakkında detayları öğrenerek aşağıdaki adımlar ile pakete katılabilir ve Vodafone internet keyfini çıkartabilirsiniz.

Faturasız Esnek 4 – Vodafone Faturasız Tarife

Faturasız Esnek 4 sayesinde kullanıcılar bu paket ile Vodafone faturasız paketler seçeneklerinden bir tanesine dahil oluyorlar ve paket içeriğinin güzelliğini çıkartıyorlar.

Vodafone Freezone Faturasız Esnek 4 paketi hakkında detaylı bilgi ve içeriklerini öğrenmek ister misiniz?

Faturasız Esnek 4 Paket İçindekiler

vodafone faturasız esnek 4
Faturasız Esnek 4

Vodafone Faturasız Esnek 4 paketine gelmek ve bu paket ile birlikte neler geldiğini öğrenmek istiyorsanız.

Vodafone Faturasız Esnek 4 Paketinin içinde bulunanlar;

 • 750 Dakika – Her Yöne Konuşma
 • 5000 SMS – Her Yöne Mesajlaşma
 • 4 GB internet – Vodafone internet Paketi

Pakette bulunan 4 GB internetin, 2 GB internet tarifesi sabah. Geri kalan 2 GB internet ise akşam 21:00 ile sabah 09:00 arasında kullanılmaktadır.

Faturasız Esnek 4 Fiyatı

Vodafone faturasız paketler dahilinde bu tarifeye geçiş yaparak ister Vodafone kullanıcı olun, isterseniz olmayın paket fiyatı aylık 23 TL‘dir.

Faturasız Esnek 4 Nasıl Geçerim

Vodafone Faturasız Esnek 4 paketine geçmek isteyen kullanıcılar için oldukça basit bir SMS kodu mevcuttur, sizlerde bu paketi kendinize uygun görmüş iseniz; “FESNEK4” mesajını “7000” numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone abonesi değilseniz bu durumda en yakın Vodafone bayisine giderek hattınızı Vodafone’a geçirin ve bu paketi söyleyerek aktif hale getirin.

Pakette Kalan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Paket içerisinde kalan dakika, sms ve internet paketlerinizi öğrenmek için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilir veya “OZET” mesajını yine “7000” numarasına göndererek gelen SMS yanıtından kalan paket içeriğini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte 4 GB internetinize ek olarak bedava internet eklemek isterseniz; Vodafone Bana Ne Var Çark Bedava internet başlıklı yazımızı ziyaret ederek 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Paketi İptal Etme Hakkında

Uygulamış olduğunuz Vodafone paketini iptal etmek isterseniz Vodafone Müşteri Temsilcisini aramanız yeterli olacaktır, veya yeni bir paket yaparak bu paketin iptal olmasını da sağlayabilirsiniz. Ancak 1 ay içerisinde en fazla iki paket değişikliği yapıldığından dolayı bu sınırı aşmış iseniz paketiniz iptal olmayacaktır.

Paket Hakkında Bilgiler

Paket hakkında bilinmesi gereken diğer bilgiler ise;

 • Vodafone bu pakete geçiş yapmak isteyen kullanıcıların yaş aralığının 7 ile 25 arasında olması gerekmektedir. Yani bu paket Vodafone Freezone dahilindedir.
 • Paket yenilenmesi ay bitiminde telefon içerisinde TL yüklü halde olması durumunda otomatik olarak gerçekleşmektedir.
 • 23 TL yükleme yapılmadığı taktirde yeniden 1 ay süreli olmak koşulu ile tarife yenilenmektedir.
 • Paket içerisinde yer alan dakika, sms ve internet bir sonraki aya devretmiyor.

Vodafone Freezone Paketlerinden diğer Faturasız Esnek tarifelere göz atmak isteyen kullanıcılar için aşağıda yer alan linkler sayesinde ulaşabilirler.

Vodafone Freezone Paketleri sitemizde güncelleniyor, bu nedenden dolayı şuanda gösterilemiyor. Sitemiz üzerinden arama bölümünü kullanarak istediğiniz pakete ulaşabilirsiniz.

Vodafone bedava internet hakkında tüm paket incelemeleri için ve yeni gelecek paketlerden haberdar olmak için bizleri sosyal medya üzerinden takip etmeyi unutmayın. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapacağımız çekilişler ile bedava internet kazanma fırsatı yakalayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. İsmet dedi ki:

  Fiyat çok pahalı ve 4 GB internet az 750 dk çok 5000 sms de çok.

 2. Mert dedi ki:

  2024 tarifesi değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir