Vodafone Freezone 2 GB Bedava internet

Vodafone bedava internet kampanyasından bir yenisi ile karşı karşıyayız. Vodafone Freezone genç üyelerine sınırlı bir süre içerisinde 2 GB bedava internet hediye etmek için bir kampanya çıkartmış durumda. Vodafone kullanıcıları bu fırsat ile beraber telefonlarına 2 GB ücretsiz internet yükleyebiliyorlar, ancak bunun için belirli şartlar belirtilmiş. Sizlerde Vodafone Freezone Saçma Güzel Tarifelerinden bir tanesinde iseniz bu kampanya’ya katılarak 15 gün geçerli hediye internet sahibi olabilirsiniz, kampanya ile ilgili detaylı bilgiler ise şu şekilde;

Vodafone Freezone 2 GB Hediye internet Kampanyası

Vodafone Freezone 2 GB bedava internet kampanyası Ekim tarihli bir fırsattan oluşmaktadır, Vodafone Freezone kullanıcıları ise bu kampanyadan yararlanmaları için kısa bir süreleri mevcuttur.

vodafone freezone 2 gb hediye

Genç kullanıcılar deyince internet her seferinde öncelik olur o yüzden Vodafone bu kampanya sayesinde genç kullanıcılarına bir fırsat vererek hediye internet dağıtımı sunmuş. İnternet deyince akan sular durur diyen kullanıcılarımıza bu kampanya dışında birbirinden güzel diğer Vodafone bedava internet kampanyalarına’da kategorimiz üzerinden ulaşabilirler.

Vodafone 2 GB Bedava internet Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Vodafone bedava internet kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar öncelikle Vodafone Freezone yani genç üyesi olmalıdır, eğer sadece Vodafone üyesi iseniz ve yaşınız henüz 25’i geçmemiş ise Vodafone Freezone tarifelerinden bir tanesine geçerek sizlerde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Freezone’lu olduktan sonra ise 2 GB bedava internet kazanmak için 13 Ekim tarihine kadar hattınıza en az 35 TL olmak üzere bir yükleme gerçekleştirmelisiniz.

Freezone Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Vodafone Yanımda uygulamasını indirin,
  • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın ve TL Yükle bölümüne gelin,
  • En az 35 TL olmak üzere kendi numaranızı girin ve TL Yükle butonuna basın.
  • TL yükleme işlemi sonrasında hattınıza otomatik olarak 15 gün geçerli olan 2 GB bedava internet paketi yüklenecektir.

Bilgilendirme: Yüklenecek olan bu internet paketine sahip olabilmek için yukarıda vermiş olduğumuz tarih öncesinde yükleme yapmış olmalısınız.

Vodafone Freezone bedava internet kazanan kullanıcılar için daha fazla hediye kazanma şansıda sitemizde mevcuttur, diğer paketleri inceleyerek sizlerde günlük, haftalık veya aylık olarak daha fazla ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Sorularınız için yorum yapmayı unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir