Vodafone Gani Bedava İnternet Paketi

Vodafone’un yeni kampanyası olan Gani tarifeler sayesinde bedava internet kazanıp bunları doya doya harcamak istemez misiniz? Vodafone gani bedava internet sayesinde gani gani internetin keyfini çıkarmaya ne dersiniz?

Vodafone Gani tarifeleri sayesinde bedava internet kazanmak oldukça basit, gani dakikalarınız artık internete dönüşüyor, peki gani nedir ve gani ile bedava internet nasıl alınır inceleyelim…

Vodafone Gani Tarifeleri

Vodafone Gani tarifeleri yeni bir kampanya olmakla beraber gani dakikalar üzerinden işleyen bir sistemdir, kullanıcılar gani tarifelerinden bir tanesini seçtikten sonra o gani tarifesindeki gani dakikalar onlar için internet ya da konuşma olarak geri dönmektedir, nasıl mı detaylı olarak sizlere anlatalım.

Vodafone Gani Tarifeler

Vodafone gani tarifilerini incelemek için yukarıdaki görsele bakabilirsiniz, bu görselde bulunan gani tarifeler arasından “Gani M” / “Gani L” / “Gani XL” tarifelerinden bir tanesine geçiş yaptıktan sonra gani dakikanıza uygun olarak internet harcaması yapabiliyorsunuz.

Vodafone Gani Bedava internet

Vodafone gani tarifelerinden herhangi bir tanesine geçiş yaptıktan sonra bedava internet nasıl alacağım derseniz sizlere şimdi örnek olarak göstereceğiz.

Mesela Gani M Tarifesine geçtik,

Bu tarife içerisinde 750 Gani Dakikamız mevcutmuş, ve her yöne 100 sms’de dahil. SMS’i kafamızdan siliyoruz ve 750 Gani dakikasını size nasıl olarak harcanabileceğini söyleyeceğim. Öncelikle 10 Dakika’da yüklenen bir video izleyeceksiniz, telefonunuz ile açtınız bu videonun yüklenmesi on dakika olduğundan dolayı sizden “10 Gani Dakikası” düşecektir. Eğer video 1 dakikada yüklenseydi sizin hesabımızdan “1 Gani Dakikası” düşecekti. Bu sayede Gani Dakikasının internete dönüştüğünü bilmelisiniz.

Mesela siz 5 dakikalık bir veri kullanımı yapacaksınız, bu kullanımınız sonucu “5 Gani Dakikası” sizden eksilecektir.

Ayrıca 1 dakika içerisinde 100 kb’lık bir veri akışı yani whatsapp konuşması diyebiliriz, yaparsanız bu sizin Gani dakıkanızdan düşülmediğini’de belirtmek isteriz.

Ayrıca paket ile ilgili sorulan sık soruların cevapları da aşağıda bulabilirsiniz;

Gani Bedava internet

Vodafone bedava internet paketlerine daha fazla sahip olmak isterseniz Vodafone Harca Kazan Kampanyası 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir