Vodafone Harca Kazan Kampanyası 2019

Vodafone Harca Kazan 2019 Kampanyası nedir ve nasıl katılınır tüm detayları burada.

Vodafone Harca Kazan

Vodafone harca kazan kampayası ile birlikte 2019 yılında bomba haraketler atmaya başlıyor. Telefonunuza TL yükledikçe ve o TL’leti harcadıkça bedava internet, bedava dakika veya bedava sms kazanmak istemez misiniz? İşte 2019 yılında Vodafone harca kazan kampanyası sayesinde bunları kazanma şansı sizin elinizde, geleneksel yükle harca kazan kampanyası sayesinde bedava internet kaznmak için yapmamız gereken işlemler;

Vodafone Harca Kazan 2019 Kampanyası

Vodafone harca kazan kampanyası yüklediğiniz paraları geri harcamanız ile oluşan kampanyalardan oluşmaktadır. Bu sayede sizlere özel gerçekleştirilen kampanyalar ile bedava internet kazanma şansını ortaya çıkarmaktadır. Vodafone harca kazan kampanyası sayesinde sizde telefonunuza tl yükleyin ve bu tl’leri internet alarak ya da paket yaparak harcayın, harcadıktan sonra ise bedava internet kazanma şansını yakalın, gelen sms ile birlikte sizde vodafone harca kazan kampanyasına kayıt olabilirsiniz ve ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz. * Kampanya 2019 yılında güncellenmiş olabileceğinden dolayı kontrol ediniz.

Vodafone Harca Kazan Bedava internet

Vodafone harca kazan ile bedava internet kazanmak mı istiyorsunuz? Bunun için yapmanız gereken telefonunuzu elinize alrak sms bölümüne gelmeniz daha sonra “BANANEVAR” yazarak bu mesajınızı 4455 numarasına gönderin, mesaj gönderimi sonrası harcadığınız tl miktarına göre size 500 dakika konuşma hediyesi ya da 1 gb bedava internet yüklenecektir, yükleme sonrası telefonunuza sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Eğer yeteri kadar harcama yapmamış iseniz bu kampanyadan maalesef ki yararlanamazsınız, kampanya’ya katılabilmeniz için harcama yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Harca Kazan Bedava Dakika

Vodafone harca kazan kampanyası sayesinde bedava dakika kazanma kiçin 25TL yükleme yapın ve bu 25TL’yi harcayın, harcadıktan sonra 10 gün geçerli 1000 dakika kazanma şansı yakalayın, ayrıca harcama sonrası cebinize gelecek sms ile size özel fırsatlardan’da yararlanabilirsiniz.

Vodafone Harca Kazan Kalan Kullanım

Vodafone harca kazan kalan kullanımlarınızı görebilmek için sms olarak “OZET” yazın ve mesajınızı “7000” numarasına gönderin. Size kalan kullanımlarınızı gösterecek sms gönderilecektir.

Vodafone harca kazan kampanyaları sadece bunlarla sınırlı değildir, 40 TL harcama yapan Freezone’lu gençlere ise 5 gün boyunca geçerli 1 gb bedava internet yüklenmektedir.

Bu gibi vodafone harca kazan kampanyaları sürekli olarak yenilenerek güncellenmektedir, ayrıca kişiye özel kampanyalarda oluşmaktadır. Bu yüzden harca kazan yapmadan önce gelen sms’leri incelemeyi unutmayınız.

Vodafone harca kazan bedava internet ve bedava dakika kazanma işlemlerini öğrendiğimize göre şimdi başka bir bedava internet yazımızı ziyaret etmenin vakti gelmedi mi? Vodafone Bedava internet adresinden vodafone abonelerine özel ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.