Vodafone Hoşgeldin 20 GB Hediye İnternet

Vodafone hoşgeldin 20 GB bedava internet kampanyası ile birlikte Vodafone hattına geçecek kullanıcılara harika bir kampanya. Vodafone hediye internet konusunda kullanıcılarını GSM operatörüne çekmeyi başarıyor. Yeni çıkan kampanya ile birlikte 20 GB hediye internet paketine hiçbir ücret ödemeden anında sahip olabiliyorsunuz.

Vodafone Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone hoşgeldin 20 GB bedava internet paketi ile birlikte sizde aylık olarak internet keyfinin tadını çıkartın. Tamamen ücretsiz olan bu paket ile Vodafone bedava internet 2023 fırsatlarından bir tanesi katılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem Vodafone hattına geçmek, ancak bunun içinde aşağıda bulunan paketlerden bir tanesine kayıt olmalısınız çünkü hediye 20 gb internet paketi bu tarifelerde geçerli olmaktadır.

Ayrıca Vodafone kampanyası ile Faturasız kullanıcıların Faturalıya geçişindede kullanımı geçerli olmaktadır. Kampanya detayları ile birlikte hediye internet nasıl kazanılır öğrenelim.

Hoşgeldin 20 GB Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone hoşgeldin 20 gb hediye kampanyasına katılım için aşağıda bulunan şartları yerine getirmelisiniz. Eğer şartlar size uygun ise Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamaya sahip kullanıcılar ise hediye için menü üzerinden Ek Paketler bölümüne giriş yapmalıdır. Bu bölümden bulunan Hoş Geldin 20 GB paketine ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırabilirsiniz. Katılım sonrasına bilgilendirici mesaj gelerek paket kullanımına başlayabilirsiniz.

Kampanya Geçerli Tarifeler:

Red20, Red25, Red30, Red35, Redli Genç 20, Redli Genç Oyun, Uyumlu 10 ve Uyumlu Genç Oyun

– Kampanya kontrol edilmiştir. Durum: Kampanya bitmiştir.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Toprak dedi ki:

    Bence bu uygulama çok iyi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir