Vodafone İnternet Avcıları 4 GB Bedava internet

Vodafone 2023 bedava internet kazanma yollarından bir tanesi olan Vodafone uygulaması İnternet Avcıları ile birlikte 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone’un çıkartmış olduğu bu uygulama sayesinde Vodafone hattına sahip kullanıcılar bedava internet kazanabiliyorlar.

Bedava internet kazanmak için uygulamayı açarak bulundukları bölgeden veya farklı bir bölgeye geçiş yaparken uygulamanın puan sayması ve bu puanlar sayesinde bedava internet kazanmanıza olanak sağlıyor. Eğer bir otobüs yolculuğu veya bir uçak yolculuğu yapacaksanız Vodafone’un yapmış olduğu bu uygulama sayesinde internet avcılarını açarak programı bedava internet kasmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone bedava internet ile ne kadar çok gezersiniz o kadar çok bedava internet kazanabiliyor. Uygulama farklı bölgelerde çıkan bitler ile birlikte yapılmaktadır. ne kadar çok bit alırsanız o kadar çok bedava internet kazanıyorsunuz ve bedava internet kazanımınız 4 GB internet veya daha üzeri olabilmekte.

vodafone internet avcıları

Vodafone İnternet Avcıları Bedava internet

Vodafone internet Avcıları uygulamasını telefonunuzun Market üzerinden indirme yaptıysanız Daha sonrasında Uygulamayı açacak hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Vodafone veya Vodafone Freezone abonesi olur fark etmez, üyeliğinizi açtıktan sonra 0 bit avladığınızı göreceksiniz. Burada yer alan bitleri artırabilmek için yapmanız gereken işlem oyuna başla butonuna tıklamak ve 30 saniye içerisinde karşınıza çıkan bitleri en hızlı şekilde almanız gerekmektedir. Eğer oyuna başlat butonu Siz de gözükmüyor ise, dışarıda gezinti yaparak bitlerin olduğu bölgeye doğru yaklaşın. Bitlerin nerede olduğunu ekranınızın ana bölümünde bulabilirsiniz ve orada yer alan uzaklıklara göre nereye gideceğimizi ve ne kadar gideceğimizi anlayabilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları ile birlikte bedava 4 GB internet kazanmak için toplamanız gereken bit sayısı 600 dür. Eğer 600 bit toplamış iseniz bir hafta geçerli 4 GB interneti sadece 7 TL üzerinden alabiliyorsunuz. Ancak ben 600 bit toplayamam Sadece 300 bit kadar toplarım diyorsanız bunun için de size 1 saat geçerli bedava 1 GB internet attığınızı yüklenebilir duruma geliyor. 600 bit topladıktan sonra 7 TL vermeden bedava internet kazanmak istiyorsanız da bunun için hediye 6 saat geçerli 1 GB internet paketini Vodafone internet Avcıları uygulaması sayesinde başvuru yapılarak ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları bedava internet konusu hakkında paylaşmış olduğunuz taktik ile de daha fazla internet kazanabilirsiniz taktik konumuza bakmak için şurada yer alan: İnternet Avcıları Bedava internet Hilesi başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. ozge erbas dedi ki:

    Vodafone internet avcıları uygulaması çok işime yarıyor, sürekli bit avlayarak Vodafone bedava internet kazanıyorum. İnşallah kapatmazlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir