Vodafone KaraKartal 9 TL Destek Paketi

Vodafone KaraKartal destek paketlerinden 9 TL destek vererek hem takımınıza hemde kendinize kazandıran güzel içerikli bir kampanya ile karşı karşıyayız.

Vodafone ek internet paketlerinde yapmış olduğu farklı Gamer paketlerini görmüştük, bu sefer ise Vodafone bedava internet paketi değilde; KaraKartal 9 TL destek paketi ile birlikte hem Beşiktaş takımına kazandırmış olacağız hemde 2 GB sosyal medya paketi ile biz bir ay boyunca sosyal medya’da dolaştıkça dolaşacağız.

Vodafone paketlerinden KaraKartal paketi olan destek kampanyasında 9 TL olan paketi inceleyeceğiz, bu paketi alan kullanıcılar nelere sahip olacağını ve takıma neler katabileceğini öğrenmek isterseniz incelemeye devam edin.

Vodafone KaraKartal Destek Paketi Nedir?

Vodafone KaraKartal paketleri aslında Beşiktaş takımı ile yapılan bir anlaşmadır, siz paketi aldığınız taktirde paranın bir kısmı takıma ulaşıyor ve Beşiktaş takımının kasasına giriyor, yani hem siz internet kazanıyorsunuz hemde takımızın kasasına para yatırarak destek olmuş oluyorsunuz.

Vodafone KaraKartal ile alakalı farklı paketler bulunmakta, bu yazımızda sizlere 9 TL Paketi hakkında bilgiler vereceğiz, paket ile birlikte neler verilecek onlara bakalım;

Vodafone KaraKartal 9 TL Destek Paketi İçeriği

Vodafone KaraKartal 9 TL paketi içeriğinde aylık olarak kullanabileceğiniz 2 GB sosyal medya interneti mevcuttur. Sosyal medya interneti ne demek diye soracak kullanıcılarımız olursa; Facebook, Twitter ve Instagram uygulamalarında geçerli olan paket anlamına gelmektedir.

vodafone karakartal

Yani siz bu paketi aldığınız taktirde hattınıza 2 GB internet yüklenecek ancak bu internetin geçerli olduğu yerler Facebook uygulaması, Twitter uygulaması ve Instagram uygulaması’dır. Ayrıca Beşiktaş Türkiye Liginde maç kazanması dahilinde paketinize ek 1 gün geçerli 500 MB sosyal medya paketi‘de hediye edilmektedir.

Ayrıca paketi alan kullanıcılara çekiliş ile yapılacak olan VIP dahil olmakla birlikte hediye maç bileti, yine çekilişle hediye imzalı forma, çekiliş ile birlikte antrenman ve kamp ziyareti, çekiliş ile çocukların maç önü seremonisinde hak kazanması gibi detaylarda yer almaktadır.

Vodafone KaraKartal 9 TL paketinde ayrıca takım ile bilikte deplasmana gitme fırsatı yakalayabilir ayrıca Kartal Yuvası ve Yemek Sepeti uygulamasından %20 indirim alırsınız. Paket içeriğine dahil indirimli müze ve şeref turları ile birlikte diğer birçok marka indirimleri ve fırsatlarını’da bu paket içinde bulabilmektesiniz.

Vodafone KaraKartal 9 TL destek paketi oldukça dolu içeriğe sahip, say say bitmiyor. Sizlerde bu pakete geçiş yaparak bu hediyeleri kazanma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Vodafone KaraKartal Destek Paketi Detayları

 • Vodafone KaraKartal paketini değiştirmek için 30 günde tek kez değişiklik hakkına sahip olursunuz.
 • Bu paket başka bir kullanıcıya devredilemez.
 • Kampanya kapsamında verilen hediyeler yurt içinde geçerli olmaktadır.
 • Vodafone müşterileri kampanyadan yararlanabilirler.

Vodafone KaraKartal 9 TL Destek Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone KaraKartal 9 TL paketi yapmak isteyen kullanıcılar BJK9 yazarak bu mesajı 1903 numarasına göndermeleri yeterlidir, kampanya katılımı sonrasında hattınızdan 9 TL çekilecek ve yukarıda söylediğimiz 2 GB sosyal medya paketi hattınıza yüklenecektir. Ayrıca birbirinden fazla hediyelerde sizi bekliyor olabilir, 1903 numarasına attığınız sms ücretsiz olacaktır.

 • Vodafone KaraKartal ile birlikte Beşiktaş’ın ücretsiz haber mesajlarını almak isterseniz HABER yazarak 1903 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Paket hakkında gelecek olan bilgilendirme duyurularını kapatmak isteyen kullanıcılar ise; HAYIR yazarak 1903’e gönderebilirler.

Vodafone KaraKartal 9 TL Destek Paketi iptal

Vodafone karakartal destek paketini iptal etmek istiyorsanız bunun için IPTAL BJK9 mesajını 1903 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır, mesaj sonrası bilgilendirme ile birlikte KaraKartal destek paketini iptal etmiş olursunuz.

Vodafone KaraKartal 9 TL destek paketi ile birlikte kafanıza takılan soru işaretleri varsa bizlere yorum kısmında bildirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone KaraKartal 5 TL destek paketini’de yakında sizlerle paylaşacağız, bizleri takip etmeyi unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Melike dedi ki:

  Gelen internet bitti ama kendi internetimle instagram ve facebook uma giriş yapamıyorum üyelikten çıktım ama düzelmedi bitiş süresini beklemem gerekiyormuş böyle bir şacmalık olamaz

 2. Furkan Kuyucu dedi ki:

  Paketi iptal ettim süresi dolmadığı icin diğer internet paketimi kullanamiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir