Vodafone Pazartesi 2 GB Bedava internet

Vodafone pazartesi bedava internet nasıl kazanılır, pazartesi günleri Vodafone abonelerinin günleri ama ben internet kazanamıyorum diyenler için Vodafone bedava internet 2023 sayesinde sizlere pazartesi günleri 2 GB bedava internet kazanacaksınız. Vodafone pazartesi 2 GB bedava internet için neler yapmam gerekiyor?

Vodafone 2 GB internet hediyesi sayede pazartesi günleri olmaktadır, tüm Vodafone aboneleri yararlanabilir ancak hattınızın Faturasız olması gerekmektedir.

Vodafone Pazartesi 2 GB internet Hediyesi

Vodafone bedava internet paketlerinden bir yenisi ile birlikteyiz, bu bağlamda Vodafone abonelerine özel pazartesi günleri 2 GB bedava internet hediye ediliyor. Vodafone pazartesi bedava internet alabilmek için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına veya herhangi bir Vodafone bayisine gitmeniz gerekmektedir. “Pazartesi günü faturasızların TL yükleme günü” sloganı ile Vodafone tarafından atılan mesajda belirtildiği üzere;

vodafone pazartesi 2 gb internet

Her pazartesi 30 TL ve üzerinde bir yükleme yaptığınız taktirde 2 gün kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Vodafone pazartesi gününe özel başlatmış olduğu bu kampanya’ya 30 TL ve üzeri yüklemelerde otomatik olarak katılırsınız, başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Yükleme sonrasında sizlere SMS ile bilgilendirme yapılarak 2 gün boyunca kullanım sağlamaya başlayabilirsiniz. Vodafone TL yükleme işlemi için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde sağ üst köşede bulunan menüden TL Yükle bölümüne girerek kart bilgilerinizi aktarmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Pazartesi Bedava internet Paketi Kalan Kullanımlar

Vodafone Pazartesi günü bedava internet dağıtımı için sadece Faturasız abonelerine özel başlamış durumda, Faturalı hat sahipleri bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Vodafone pazartesi 2 GB bedava internet hakkında kampanyanın ne zaman biteceği hakkında bir bilgi sahibi değiliz.

Vodafone Pazartesi Bedava internet Kalan Kullanımlar

Vodafone bedava internet için 2 gün boyunca internet hakkınızın ne kadar kaldığını öğrenebilmek için Vodafone Yanımda uygulamasına göz atmanız yeterli olacaktır. Vodafone yanımda kalan kullanımlar menüsünde 2 GB bedava internet kullanımınızda yer alacaktır.

Vodafone Pazartesi 2 GB internet İptal Etme

Vodafone pazartesi 30 TL yükleme ile kazanmış olduğunuz 2 GB bedava internet paketini iptal etmek için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Paketin iptal edilmemesi sizlere hiçbir maddi kayıp yaşatmayacaktır. Çünkü paket zaten bedavadır.

Vodafone pazartesi 2 GB bedava internet paketi hakkında sorularınız için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Emirhan Tirakioğlu dedi ki:

    Ben yükledim ama henüz hediye falan gelmedi

    1. Merhaba Emirhan Bey, gün içerisinde bilgilendirme mesajı almadıysanız Vodafone Müşteri Temsilcisi ile iletişime geçerek bedava internet hattınıza yüklenmesini talep edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir