Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet

Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet 2020 kampanyası ile sizlerde hediye internet paketinin keyfini çıkartın.

Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet paketi 2020 yılında hediyeler ile geliyor  Vodafone bedava internet kampanyalarından Ramazan Bayramı 2020 fırsatı sayesinde ücretsiz internet kazanıyorlar.

Vodafone GSM operatörü bu bağlamda yapmış olduğu özel gün kampanyalarına’da bir yenisini eklemiş oluyor. Sizlerde Bayram günü gelmeden hediye internet paketine katılım sağlayarak ücretsiz kampanyadan anında katılabilirsiniz. 2020 yılı kampanya katılım detayları aşağıdadır;

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet 2020 Kampanyası

Vodafone Ramazan bedava internet için yapmanız gereken işlem Vodafone kullanıcıları için hazırlanan Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Eğer uygulamaya sahip iseniz bu durumda yapmanız gereken 24 Mayıs 2020 yani Ramazan Bayramı 1. gününde uygulama içerisine giriş yaparak Bayram kampanyası var mı göz atıp var ise katılım sağlayabilirsiz.

2020 Ramazan Bayramının gelmesi ile Vodafone operatöründen bir hediye fırsatı bekliyoruz. Şu anda kesinleşen herhangi bir kampanya yer almıyor ancak kampanya ortaya çıktığı andan itibaren konumuzu düzenleyerek sizlere bedava internet olup olmaması hakkında bilgilendirme yapacağız.

Vodafone Bayram Bedava internet Paketi Detayları

Vodafone Bayram hediyesi ile alakalı başlatmış olduğu bedava internet kampanyasından kullanıcılar yararlanabilmek için ortaya koyduğu şartlar henüz belli olmamakla beraber ancak kazanabileceğiniz hediyelerin ne kadar kaldığını sorgulamak için bir bilgi servisi yer almaktadır.

Vodafone kalan kullanımlarınızı sorgulamak için “OZET” mesajını 7000 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen bilgilendirme mesajı sayesinde hattınızda tanımlı tüm paketler gözükecektir.

Vodafone bayram bedava internet kampanyası ile 3 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet paketi çıkaracak mı henüz net bir bilgi yer almamaktadır.

Vodafone Bayram Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone bayram 2020 paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar için şu anda herhangi bir iptal işlemi gözükmemektedir. Bu durumda yapmanız gereken işlem Vodafone Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Ya da Paket iptali gerçekleştiriliyor ise bedava kazanmış olduğunuz ek internet paketini iptal edebilirsiniz.

Vodafone Bayram bedava internet fırsatı ile alakalı kafanıza takılan sorular olursada bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Vodafone Ramazan Bedava internet kampanyası ile 2020 yılında ücretsiz Vodafone ek internet paketlerinden yararlanarak hediyenizi ücretsiz olarak almayı unutmayın.

Bedava internet Paketleri
1 Yorum
  1. Selin

    vodafone ramazan bayramı hediyesi 2020 için hesabımda ne zaman aktif olur?

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.