Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet kampanyasına katılarak 2019 yılı Ramazan Bayramı hediyenizi alın ve ücretsiz internet keyfini çıkartın.

vodafone ramazan bayramı hediyesi 2019

Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet paketi 2019 yılında hediyeler ile geliyor ve Ramazan Ayında çokta mutlu olamayan kullanıcılar Ramazan Bayramında bunu unutuyor ve mutlu bir bayram geçiriyorlar.

Vodafone bedava internet kampanyalarından Ramazan Bayramı 2019 fırsatı sayesinde ücretsiz internet kazanıyorlar. Vodafone GSM operatörü bu bağlamda yapmış olduğu özel gün kampanyalarınada bir yenisini eklemiş oluyor.

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet 2019 Kampanyası

Vodafone Ramazan bedava internet için yapmanız gereken işlem Vodafone kullanıcıları için hazırlanan Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Eğer uygulamaya sahip iseniz bu durumda yapmanız gereken 6 Haziran 2019 yani Ramazan Bayramı 1. gününde uygulama içerisine giriş yaparak Bayram kampanyası var mı göz atıp var ise katılım sağlayabilirsiz.

2019 Ramazan Bayramının gelmesi ile Vodafone operatöründen bir hediye fırsatı bekliyoruz, şu anda kesinleşen herhangi bir kampanya yer almıyor ancak kampanya ortaya çıktığı andan itibaren konumuzu düzenleyerek sizlere bedava internet olup olmaması hakkında bilgilendirme yapacağız.

Vodafone Bayram Bedava internet Paketi Detayları

Vodafone Bayram hediyesi ile alakalı başlatmış olduğu bedava internet kampanyasından kullanıcılar yararlanabilmek için ortaya koyduğu şartlar henüz belli olmamakla beraber ancak kazanabileceğiniz hediyelerin ne kadar kaldığını sorgulamak için bir bilgi servisi yer almaktadır.

Vodafone kalan kullanımlarınızı sorgulamak için “OZET” mesajını 7000 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır, gelen bilgilendirme mesajı sayesinde hattınızda tanımlı tüm paketler gözükecektir.

Vodafone bayram bedava internet kampanyası ile 3 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet paketi çıkaracak mı henüz net bir bilgi yer almamaktadır.

Vodafone Bayram Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone bayram 2019 paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar için şu anda herhangi bir iptal işlemi gözükmemektedir. Bu durumda yapmanız gereken işlem Vodafone Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak bilgi alabilir ve paket iptali gerçekleştiriliyor ise bedava kazanmış olduğunuz ek internet paketini iptal edebilirsiniz.

Vodafone Bayram bedava internet fırsatı ile alakalı kafanıza takılan sorular olursada bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet kampanyası ile 2019 yılında ücretsiz Vodafone ek internet paketlerinden yararlanarak Ramazan Bayramı hediyenizi almayı unutmayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.