Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet 2023 paketleri içerisinde uygulaması olan Yanımda ile birlikte de kullanıcılarına hediye internet veriyor. Bu paketlerden birkaç tanesini sizlere buradan sunacağız, aşağıdaki adımları takip etmeniz dahilinde sizlerde ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda bedava internet paketi için sizlerde ister Faturalı ister Faturasız kullanıcı olun fark etmez, adımları takip ederek hediye internet kazanma şansını kaçırmayın. İşte şimdi sizlere Yanımda uygulaması içerisinden kazanabileceğiniz hediye internet paketlerini listeleyelim.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet 2023 Kampanyaları

Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte ücretsiz internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar için birden fazla paket mevcuttur. Bu paketlerden ister bir tanesini ister birkaç tanesini aktif ederek ücretsiz internet 2023 kampanyalarına sahip olabilirsiniz. Vodafone bedava internet ile birlikte sizlerde hediye almak için ilk olarak Yanımda uygulamasını android telefonlarda Google Play, ios telefonlarda ise Apple Store üzerinden indirme yapmalısınız.

Uygulamayı indiren kullanıcılar kayıt işlemi sonrasında neler kazanabilecekler, liste halini paylaşıyoruz. Buradan istediğiniz internet kampanyasını seçebilirsiniz.

Vodafone Yanımda İndir Haftalık 5 GB İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması indirme ile birlikte bedava 5 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem uygulamayı indirerek kullanıcı kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Ancak uygulamayı indirdikten sonra 5 GB hediye internet paketini aktif etmek için; Menü üzerinden ek paketlere gelerek buradan Yanımda Hoş Geldin paketini bularak 5 GB ücretsiz internet paketini aktif edebilirsiniz.

  • Paket 7 gün geçerlidir.
  • Sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Paket iptali yapılmamaktadır.
  • Paket kullanımları %80 ve %100 sınırında bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
  • kampanyadan son 30 gün içinde Vodafone operatörüne geçen kullanıcılar için geçerlidir.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet 2023 Kampanyası ile hediye internet paketi kazanma şansını kaçırmayın.

Vodafone Bana Ne Var Çark Hediyesi

Vodafone çark ile birlikte bedava internet kazanmakta mümkün. Bunun için yapmanız gereken işlemde oldukça basit. Her hafta katılabileceğiniz çark hediyesi için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden menüden bana ne var seçeneğine tıklayın. Bu seçenek üzerinden sağ üst tarafta bulunan çark ikonuna tıklayın. İkona tıkladıktan sonra orada bulunan çarkı çevirin ve bedava internet kazanın.

  • Bedava internet paketleri içerisinde 5 GB / 10 GB ve 20 GB gibi paketler bulunmaktadır.
  • Bu çark hediyesinden har hafta tekrardan 1 çevirme hakkınız olmaktadır.
  • Çark çevirme sonrasında kazandığınız hediye mesaj yoluyla size bilgilendirilmektedir.
  • Kazanacak olduğunuz internet paketi son kullanım tarihi bilgilendirme mesajında yazmaktadır.
  • Paket içerisindeki internet paketi sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.

Vodafone bedava internet 2023 paketleri hakkında daha fazla internet kazanmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Vodafone hediye internet kazanmanın diğer bir yolu ise aşağıda bulunan yorum bölümüne detaylı bir operatör açıklaması yazarak şanslı kişiler arasında olabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir